Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coveta Jak zwykle La Rambla wszystko wyolbrzymi a wystarczy mecze oglądać by widzieć ile sytuacji ma Lewandowski.
31
@damianex10 To jesteś w mniejszości. To normalne zachowanie w momencie gdy po kontuzji wraca ulubieniec kibiców.
0
@ACRAB95 Ropny Bardghji.
0
@FrankDux72 Patrzysz na jeden mecz czy na cały sezon? Każdy napastnik chciałby mieć obok siebie takich graczy jakich mają Lewy i Torres. Na brak serwisu nie mogą narzekać.
1
@Misiusessi Nie ma się czym martwić. Sam numer telefonu to pikuś.
0
@insp1re Grał genialnie jesienią 24/25, ale potem jakby się go wykastrowało. De Jong po prostu wszedł na wyższy poziom i zrobił duet z Pedrim.
1
@norbi77 Victor Osimhen, ale to nierealne. Serhou Guirassy również w takiej roli by się sprawdził i już bardziej rozsądne finansowo.
0
@Luciano99 No właśnie na pożegnanie podczas Gampera i cały dzień w związku z tym odpowiednio zorganizowany. Jednak jest ta kosa między Messim a Laportą.
1
Tak odkładając bajki Fonta na bok. To na jakiej zasadzie sobie wyobrażacie pożegnanie Messiego z Camp Nou? Załóżmy za 2 lata przyjeżdża na sparing z Interem Miami i wsio chyba co nie? Fajnie byłoby go zobaczyć w meczach o punkty, ale to już fikcja.
3
@Lanosss Ale cwel głupi. Jaki to jest debil. Idealny przedstawiciel Madrytu.
1
@Bobo25 Wszystkich sprzedać i kogo kupić?
0
Jakby z Barcą musiał się pożegnać ktoś z trójki Gavi, Fermin, Olmo to kogo byście oddali? Nie patrzymy na finanse.
2
@fcbarcafan19 Ten głupkowaty uśmieszek.
0
@marcin62 Mimo wszystko nie uważam by Benzema był gorszy od Lewego.
0
@Arekvip Tak, niech w FIFĘ się bawią. To jest prawdziwe życie a nie jakaś symulacja. Jak będzie wola z obu stron to jeszcze tutaj trafi. Póki co zastanówmy się skąd wziąć kasę na wykup Rashforda.
0
@AduŚ07 Plaża, palmy, słoneczko i muzyka. To jest coś pięknego.
3
Co mnie podkusiło na ten Inter. Przecież Bodo w tym sezonie LM jest gigantem. To było do przewidzenia.
0
@Czyhrynski Oświecony nowy świat co nie? Ludzie myślą, że są bezbłędni.
0
@VbamboeB https://www.thefa.com/football-rules-governance/lawsandrules/laws/football-11-11/law-14---the-penalty-kick">https://www.thefa.com/football-rules-governance/lawsandrules/laws/football-11-11/law-14---the-penalty-kick
Summary Table na dole.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VbamboeB Jest przepis, który przedstawia, że jeśli obrońca nie ma potem realnego wpływu to karny nie jest powtarzany. Tego wpływu obrońca nie miał dostatecznego. Sędzia interpretuje wpływ.
0
@VbamboeB Miał zbyt mały wpływ na grę by ten karny był powtórzony. To też jest w przepisach.
0
@Dankho94isback Ale mówimy o Realu Madryt czyli największej kur***.
0
@VbamboeB Dobrze, że nie gwiżdże się takich pierdół. Jakby gościu serio realnie potem coś zrobił to co innego.
2
Już nie bądźmy tacy drobiazgowi. Był inny wielbłąd sędziego w tym meczu ale nie jakieś wbiegnięcie.
1
@SigmaBoyEssaYamal Hahaha dobre żarty. Raz się sędzia myli na niekorzyść Barcy a raz na korzyść Realu. A nie jakieś plucie w mordę. Pluje się w mordę wszystkim tylko nie rządowym.
0
@Fog_W_1899 Barca w Ligue 1 xD
0
@Faro No chyba o to chodzi w promowaniu.
2
@LukaszFan Nuno Mendes też był ogrywany przez Yamala.
0
@LAMC_10 To może kogo wolałbyś mieć za sąsiada na granicy? Ludziom papka z mózgu została zrobiona.