Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Nie robić sobie nadziei? Real też grał u siebie ostatnio z Celtą Vigo i przegrali 2-0. Betis stać na urwanie punktów.
1
@ViscaelBarca2007 Już Garcia miał lepsze mecze. Ten mecz z Benficą jest tak wysoko oceniony, ale te strzały wtedy były praktycznie wszystkie w niego i okolice a to co robił dziś Garcia to miazga.
34
Kocham tego gościa.
0
@BHAFCB W Barcelonie pewnie byłby lepszy od Lewego i Torresa, prawda La Bambo?
1
@Andi18 Akurat Garcię to każdy wypychał z klubu dopóki Flick go nie zbudował.
0
@NeroTFP1 Ktoś musi to odpalić by ludzie mogli się tym cieszyć. Mi to nie przeszkadza, bo sam nie odpalam tylko podziwiam. Niech tylko to robią w bezpiecznych miejscach w bezpieczny sposób.
1
Łatwo wam napisać sprzedać w styczniu. I kto za niego mądrale? Jest styczeń. Są ograniczone opcje a Christensen wypadł po raz kolejny.
0
@Greenalley W tym momencie Garcia jest na poziomie bramkarza klasy światowej. Udowadnia to mecz po meczu.
0
@Greenalley To tylko Courtois jest klasy światowej i żaden inny bramkarz? Joan Garcia pokazuje, że jest na poziomie bramkarzy klasy światowej.
1
@Filipem Oczywiście trzeba szukać głupków na RealMadryt.pl by się dowartościować.
1
@Encore Roony się asymiluje więc dla niego pewnie to już robi się normalne w Hiszpanii.
0
@Kgorecki2500 Dla mnie IMAX tylko gdzieś tylne rzędy. Na środku sali przy takim ekranie to zbyt wiele dla mnie.
0
@Gaucho Człowiek był nastawiony na tego Verrattiego a tu mu Neymara sprzątnęli. Też szkoda, że Aguero nie mógł pograć w Barcy jeszcze z Messim razem. Teraz to fajnie jakby pograł u nas Hakimi. Z Yamalem to mógłby być ogień. Nawet taki Joao Cancelo jest dużo lepszy w takiej grze niż Kounde, ale Cancelo w defensywie to kryminał.
0
@ShawnC Yamal był słabszy od Mbappe według Ciebie w sezonie 24/25?
2
Pomyśleć, że jutrzejszy mecz miał się odbywać w Stanach…
1
@ShawnC Rapha za Yamala haha dobre żarty. Jest tam Palmer czy Bellingham a ty się czepiasz o Yamala. Spokojnie mógł zająć miejsce Palmera jeśli taki to problem dla Ciebie z formacją, którą i tak FIFA przedstawiła jako dziwne 3-4-3.
1
@blakkudium Bednarek z Kiwiorem przecież zgrany duet czyż nie? Po co to rozdzielać?
5
@ShawnC Skąd ten hejt na Yamala się bierze? Skandalem by było jakby Yamala w tej jedenastce nie było.
0
@Eto'o9 R10 Najprostrsza opcja to po prostu Gerard Martin staje się topowym stoperem i przedłużenie Christensena.
2
@Arkon Dibu Martinez, Lautaro Martinez, Julian Alvarez, Cuti Romero i Enzo Fernandez.
2
@Foton No musisz przebrnąć przez ten początek. Mnie też skręcało w sali kinowej, ale potem film zrobił się lepszy.
4
@Xonar Nawet pomimo spadku formy był najlepszym graczem na świecie.
0
@Matt_i1992 Nie uważam by grał asekuracyjnie.
1
Kiedy losowanie 1/8?
1
@BorzyKrzys Normalnie Brokeback Mountain.
1
@Laminedependencia Edgar Ié? Może od razu Jean Dongou czy Joan Roman.
1
Bombazo historico XD
0
@Matheu12 Bieda bo gościu strzelił marne 11 goli w lidze. W rozgrywkach ligowych tylko Haaland, Mbappe i Kane mają więcej.
0
@kamyk_23 Jakoś źle na tym zwolnieniu Real nie wyszedł. Skoro od tego czasu wygrali ligę 3 razy oraz LM 2 razy.
0
@Bolton Tobie by tak zrobili to może byś na oczy przejrzał.