1

@Kapitan hawk Nie robić sobie nadziei? Real też grał u siebie ostatnio z Celtą Vigo i przegrali 2-0. Betis stać na urwanie punktów.

1

@ViscaelBarca2007 Już Garcia miał lepsze mecze. Ten mecz z Benficą jest tak wysoko oceniony, ale te strzały wtedy były praktycznie wszystkie w niego i okolice a to co robił dziś Garcia to miazga.

34

Kocham tego gościa.

0

@BHAFCB W Barcelonie pewnie byłby lepszy od Lewego i Torresa, prawda La Bambo?

1

@Andi18 Akurat Garcię to każdy wypychał z klubu dopóki Flick go nie zbudował.

0

@NeroTFP1 Ktoś musi to odpalić by ludzie mogli się tym cieszyć. Mi to nie przeszkadza, bo sam nie odpalam tylko podziwiam. Niech tylko to robią w bezpiecznych miejscach w bezpieczny sposób.

1

Łatwo wam napisać sprzedać w styczniu. I kto za niego mądrale? Jest styczeń. Są ograniczone opcje a Christensen wypadł po raz kolejny.

0

@Greenalley W tym momencie Garcia jest na poziomie bramkarza klasy światowej. Udowadnia to mecz po meczu.

0

@Greenalley To tylko Courtois jest klasy światowej i żaden inny bramkarz? Joan Garcia pokazuje, że jest na poziomie bramkarzy klasy światowej.

1

@Filipem Oczywiście trzeba szukać głupków na RealMadryt.pl by się dowartościować.

1

@Encore Roony się asymiluje więc dla niego pewnie to już robi się normalne w Hiszpanii.

0

@Kgorecki2500 Dla mnie IMAX tylko gdzieś tylne rzędy. Na środku sali przy takim ekranie to zbyt wiele dla mnie.

0

@Gaucho Człowiek był nastawiony na tego Verrattiego a tu mu Neymara sprzątnęli. Też szkoda, że Aguero nie mógł pograć w Barcy jeszcze z Messim razem. Teraz to fajnie jakby pograł u nas Hakimi. Z Yamalem to mógłby być ogień. Nawet taki Joao Cancelo jest dużo lepszy w takiej grze niż Kounde, ale Cancelo w defensywie to kryminał.

0

@ShawnC Yamal był słabszy od Mbappe według Ciebie w sezonie 24/25?

2

Pomyśleć, że jutrzejszy mecz miał się odbywać w Stanach…

1

@ShawnC Rapha za Yamala haha dobre żarty. Jest tam Palmer czy Bellingham a ty się czepiasz o Yamala. Spokojnie mógł zająć miejsce Palmera jeśli taki to problem dla Ciebie z formacją, którą i tak FIFA przedstawiła jako dziwne 3-4-3.

1

@blakkudium Bednarek z Kiwiorem przecież zgrany duet czyż nie? Po co to rozdzielać?

5

@ShawnC Skąd ten hejt na Yamala się bierze? Skandalem by było jakby Yamala w tej jedenastce nie było.

0

@Eto'o9 R10 Najprostrsza opcja to po prostu Gerard Martin staje się topowym stoperem i przedłużenie Christensena.

2

@Arkon Dibu Martinez, Lautaro Martinez, Julian Alvarez, Cuti Romero i Enzo Fernandez.

2

@Foton No musisz przebrnąć przez ten początek. Mnie też skręcało w sali kinowej, ale potem film zrobił się lepszy.

4

@Xonar Nawet pomimo spadku formy był najlepszym graczem na świecie.

0

@Matt_i1992 Nie uważam by grał asekuracyjnie.

1

Kiedy losowanie 1/8?

1

@BorzyKrzys Normalnie Brokeback Mountain.

1

@Laminedependencia Edgar Ié? Może od razu Jean Dongou czy Joan Roman.

1

Bombazo historico XD

0

@Matheu12 Bieda bo gościu strzelił marne 11 goli w lidze. W rozgrywkach ligowych tylko Haaland, Mbappe i Kane mają więcej.

0

@kamyk_23 Jakoś źle na tym zwolnieniu Real nie wyszedł. Skoro od tego czasu wygrali ligę 3 razy oraz LM 2 razy.

0

@Bolton Tobie by tak zrobili to może byś na oczy przejrzał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?