Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Liverpool kupił Mamardashvili?
1
Miejmy nadzieję, że Fati będzie zdrowy i pewny siebie. Przede wszystkim ma zapieprzać.
0
@malypuzon Tak, przydałby się by zagrać raz na 6 spotkań kilkanaście minut.
2
@Encore To swoją drogą, ale udało im się utrzymać ducha drużyny, trenera i widać tam, że nadal ten fundament jest.
0
Myślicie, że obecność Messiego w kadrze na Mundialu w pierwszej jedenastce da więcej pożytku drużynie czy przyniesie im zgubę? Każdy wie co potrafi Messi i pomimo wieku nadal jest wspaniały, ale czy przejdzie takie człapanie na kolejnym turnieju? W Katarze Messi może i mało biegał, ale jak dostawał piłkę to od razu robił zagrożenie. Czy za rok Messi będzie w stanie to powtórzyć?
5
@directedbyfcb To Barcelona musi odrobić lekcje a nie De La Fuente. Ich wielki błąd to było dawanie minut Yamalowi na przeciwbólowych, to był skandal, ale dlaczego nie mieliby używać najlepszych graczy w meczach o punkty na Mundial.
19
Zanim Barca zacznie wymagać od La Rojy niech sama wpierw się zastanowi czy dobrze zarządza Pedrim. Gra wszystko prawie od deski do deski a jest to zawodnik, który zasuwa całe mecze. Flick mówi, że w taki sposób nie ma kontuzji i grać musi a teraz nagle są zaniepokojeni jego obciążeniem, które sami mu fundują.
1
Jeśli co 2 lata będzie KMŚ to topowi gracze będą rok w rok na wielkim turnieju latem po sezonie. Mundial, Euro/Copa i KMŚ.
0
@kanver_ Shutter Island to jest film topowy i jak dla mnie One Battle After Another nie ma podjazdu do takiej klasy filmów jak Shutter Island.
0
@kanver_ Sceny z nią na początku nie były komediowe, były wulgarne, żadnej tam komedii nie było.
0
@tomek8756 A czy powiedział fałsz? Tak, Izrael popełnia ludobójstwo i tak to Hamas pierwszy zaatakował. Islamistów mi nie szkoda, szkoda tylko zwykłych obywateli, których w dupie życie ma Izrael ale przede wszystkim w dupie ich życie ma Hamas, który kontroluje strefę Gazy i mają wszystko by zaprzestać temu, ale podoba im się przekaz w mediach. To wina obu stron i obie strony muszą niestety współpracować jeśli zależy im na zwykłych obywatelach. Netanjahu jest niestety zbrodniarzem i nie rozumiem jego decyzji, ale na pewno nie będę tutaj się pochlebnie wypowiadał o terrorystach z Hamasu.
0
@kanver_ Czarna bohaterka, partnerka DiCaprio była niesamowicie odpychająca. Już nawet nie wspominając o jakiejś Jungle Pussy xd
Film na pewno był taki, że można było być tym zainteresowanym, ale nie jest to jakieś arcydzieło, elementy komediowe z DiCaprio były naprawdę fajne, ale liczę, że jeszcze zobaczę go w rolach gdzie gra ogarniętego gościa, bo ostatnie 2 filmy to wcielanie się w głupków.
Edit. Totalnie nie rozumiem jakie było przesłanie tego filmu.
4
@Pnog37 Jakikolwiek PS będzie obecnie w tym klubie skreślony bo ta pozycja jest zabetonowana przez Yamala. Gracze rezerwowi, którzy potrafią zagrać na kilku pozycjach będą mieli przyszłość w tym klubie.
3
@kanver_ Nijak mu się należy. Trzeba sobie go wyszarpać na turnieju. Messi wygrał w Katarze, bo sobie to wyszarpał razem z drużyną. Nie można jechać na Mundial i się jarać golami Bluetooth i symulować w polu karnym.
10
Jakiś gównopuchar o nic. Niech sobie takie organizują w formie presezonu jak im zależy.
1
@Stinger_ Trzeba zobaczyć jak się odnajdzie w innym europejskim klubie. Roque spróbował w Betisie i stwierdzili, że trzeba wracać do Brazylii.
0
@Frimpong Mimo wszystko chodzenie z takim czymś jest obciachowe.
12
Praca jako dziennikarz piszący takie banały musi być piekielnie wymagająca.
0
@mmaciass Też polecam Ragu.
9
@LeoMessiiBarcaPepa Ale co tutaj takiego Cubarsi powiedział? Powiedział co myśli.
0
Nie da się gdzieś obejrzeć meczu Chorwatów czy Holendrów?
4
@Arden Delfin z pentagramem. Wiele mi to mówi o tych wszystkich odchyłach.
0
@BezglutenowyPedri Marco Verratti i Thiago Silva.
0
@APTAPT Mamy taką średnią, bo jesteśmy zmuszeni przez FFP do grania La Masią. Joan Garcia został zarejestrowany dzięki kontuzji Ter Stegena, rok temu Olmo nie grał momentami przez brak rejestracji a ty się dziwisz dlaczego nie wzięliśmy Taha.
0
@Mixtape Już Europa swoje łapska na tym położy. Uganda ugra z tego kilka procent. Cała reszta pójdzie dla białasów, którzy rządzą tak naprawdę Afryką.
0
@APTAPT Nikogo w tamtym momencie nie interesował sezon 26/27. Zamiast Taha można spróbować wyjąć Guehiego czy Konate.
0
@Tasde Sam nie piję praktycznie alkoholu, ale to fakt, że po alkoholu jesteś bardziej otwarty i te rozmowy mogą być bardziej otwarte, bo czujesz się mniej skrępowany.
1
@esem91 Te trójkąty z Żabki zacznijmy od tego, że to chemia obrzydliwa.
1
@Frimpong Konto o nazwie NoodleHairCR7. Nic tutaj nie trzeba dodawać.
0
@Lionel_Messi10 Reguilon to ten duży kontrakt? Gościu jest przeciętniakiem.