0

@barca__rządzi Ja dzielę na 2 osoby i oglądamy bez problemów.

2

@RoberDzik Z tych dużych to pewnie PSG.

1

@luki9v Nie ma szans na taki skład.

3

@Stinger_ Ludziom mózg szwankuje, bo nie potrafią odróżnić gry indywidualnej piłkarza od sukcesów całej drużyny. Dlaczego Jorginho zajął 3 miejsce w 2021 roku? Bo był w zwycięskich drużynach, było od niego masa lepszych pomocników.

0

@Borneo Co za bełkot.

2

@gumaz Hahahaha. Jakie te wszystkie gazety są denne. Jest głosowanie, jest zwycięzca i koniec tematu. Jedyna kradzież to 2020 i odwołanie plebiscytu.

0

@Borneo Dro i Bernal to inne pozycje. Dro korzysta na kontuzji Fermina, Bernal na kontuzji Gaviego.

1

Mam cichą nadzieję, że Marc Bernal wkrótce zacznie łapać jakieś minuty.

0

@xavi890 2018 i 2019 rok odpadaliśmy z LM tylko i wyłącznie przez rozluźnienie, ale w La Liga wielka dominacja. Słaby okres się rozpoczął po Covidzie a pogorszył po odejściu Messiego. Biorę w ciemno taki słaby okres Barcy jak lata 2017-2019.

14

@Derean Beznadziejny? Na Barcę naszpikowaną gwiazdami z Messim w szczytowej formie.

0

@Pomimo27 To po co te szopki na gali z gadaniem, że nikt nie wie do ostatniej chwili. Poza tym skąd masz takie info?

1

@Dejvo Hakimi 11 bramek i 16 asyst…

0

Jest może tutaj ktoś kto już pograł w nową FIFĘ? Interesuje mnie tylko tryb offline, czy ta nowa rozgrywka, która ma oddawać realizm jest upgrade względem poprzedniej odsłony? Wiem, że w FC25 też była rozgrywka realistyczna w menu wyboru.

0

@karolszymek Co to za pytanie? Mbappe nie jest jakimś dominatorem w tym aspekcie?

0

@Faro Ale to była dobra zagrywka marketingowa. Bardzo dobrze zrealizowana.

0

W sensie w przyszłym roku Pedri zgarnia?

0

@Stinger_ Musiało się wydarzyć wiele rzeczy naraz. Neymar musiał być przede wszystkim zdrowy a w Paryżu nigdy nie był, musiał mieć drużynę z odpowiednią mentalnością a tego też w Paryżu nie było i odpowiedniego trenera, takim tylko przez chwilę był Tuchel.

0

@Stinger_ Modrić to nie zasłużył. Ronaldo miał lepszy sezon niż Luka. Historia Modrica była po prostu ckliwa.

1

@Stinger_ Gdy Messi wygrywał 8 ZP to Neymar wyjeżdżał do Arabów. Messi był tak długowieczny, że Neymar mógł nigdy nie doczekać swojej ery bo po prostu grali w tej samej.

0

@JimMorrisonFCB Tak widziałem i nie uważam by był lepszy pomimo tego a oglądałem każdy mecz Barcy.

0

@mekston Za rok Messi wygrywa Mundial strzelając 7 bramek i będzie 9-8.

0

@loswariatofano Dembele nie wygrałby bez LM. Wygrałby Yamal. Jednak teraz mówimy o nagrodzie Kopa gdzie aż tak nie trzeba się kierować tymi zasadami i można ocenić serio indywidualnie.

0

@wolny99991 Szczerze myślę, że nie utrzyma poziomu. Już ten sezon zaczął znów waląc po trybunach aż go kontuzja zahamowała.

0

@Derean Dlaczego tutaj na stronie nagle tak wielki hajp na Raphinhę? Nie był lepszy od Yamala ani od Dembele, ani nawet od Pedriego.

0

@loswariatofano Wszystko trzeba ostatecznie sprowadzać do osiągnięć drużynowych podczas nagród indywidualnych, naprawdę? Zresztą porównujesz Bournemouth do Barcy xd

0

@Jarema2000 To były przeprosiny od Ousa dla Messiego za ten strzał z Liverpoolem.

0

@partymaker Może zacznijcie oglądać piłkę też poza Barcą. Cubarsi grał dobrze do czasu, do czasu końcówki sezonu. Huijsen to naprawdę kapitalny gracz.

0

@Jarema2000 Za następną edycję Złotej Piłki. Obecny sezon, który jest grany zostanie zakończony Mundialem, który pewnie naznaczy w dużej mierze zwycięzcę Złotej Piłki.

0

Ousmane w końcu pokazał swój wielki talent. Szkoda tylko, że nie u nas.

0

@draxidox Mówiła dość płynnie tylko z akcentem polskim. Ona mieszkała w Niemczech, teraz w Hiszpanii i jak już to uczyła się właśnie tych języków będąc tam a niekoniecznie angielskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?