Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Kim Bayern ma grać w ofensywie z ławki? Ofensywny pomocnik im wypadł, jak pójdzie tam grać Olise to na PS mają Gnabry, który gra słabo. Z ławki nawet nie ma kto wejść. Oni potrzebują jeszcze kolejnego transferu.
1
@kanver_ Alphonso Davies po takiej kontuzji pewnie na dobre obroty wejdzie pod koniec października.
0
@mordini123 To co ten Kamiński w Wolfsburgu robił ostatnie 3 lata?
4
@Pnog37 Gavi u Flicka grał wszędzie w pomocy.
0
@Prorokk Na tym skorzystaliby Fermin i Casado.
0
@kanver_ Przecież oni mają ogromne problemy z kontuzjami kluczowych graczy.
0
@Barca_Big_Moment Ja pieprzę. Cały czas mówimy o rywalizacji z Bayernem, Barcą i PSG. Niczym więcej, nikt tutaj Ci na stronie poprzednich sezonów Interu a ty się odpalasz. To ty mi wkładałeś słowa, których nigdzie nie pisałem, że Inter 22/23 grał ofensywnie. Ja ci tylko odpisałem to co ty mi piszesz. Pytam Cię tylko o te 2 dwumecze i jeden finał z poprzedniego sezonu, tak jak każdy inny użytkownik czy to było dla Ciebie Catenaccio? Chyba inna jest definicja Catenaccio. Skoro Ci mało Catenaccio Juve z sezonu 16/17 to zobacz ile bramek stracili aż do finału z Realem. W grupie 2 bramki, w playoffach 1. To jest umiejętne Catenaccio a nie to co pokazał Inter w zeszłym sezonie. Dostali się do finału psim swędem i na pewno nie w stylu Catenaccio.
0
@Barca_Big_Moment Dla Ciebie nie ma ratunku. Ludzie ci bez przerwy mówią o sezonie 24/25 w playoffach LM a ty piszesz o wszystkim tylko nie o tym. Dodatkowo wyciągasz sobie jakieś bzdurne spostrzeżenia na mój temat na podstawie nie wiadomo czego. Czy ja twierdzę, że Inter w 22/23 grał ofensywny futbol? Chłopie co ty do mnie mówisz? Gdzie takie stwierdzenie widzisz. Te ich Catenaccio, o którym mówisz było dziurawe, powtórzę się, ale jeśli chcesz zobaczyć Catenaccio jak naprawdę wygląda to odpal Juventus 2017 w ćwierćfinale LM. Catenaccio gdzie dostajesz w 5 meczach 14 bramek. Jak to jest prawdziwe Catenaccio według Ciebie to ok, ale nie jest umiejętne i to widać było gołym okiem. To nie było Catenaccio, jeśli masz takie statystyki straconych bramek, jeśli nie ma umiejętnej organizacji gry w obronie. To był futbol na wymianę ciosów, chaotyczna defensywa.
0
@Guillegavira Może i by dał radę, ale żaden selekcjoner nie powoła na ŚO gracza, który od miesięcy na tej pozycji nie zagrał.
0
@Guillegavira Eric Garcia to nie jest obecnie opcja na ŚO.
0
@Guillegavira Przecież oni grają na ŚO regularnie a Garcia od miesięcy gra na PO.
3
@Uven Nie, nie wystarcza by wygryźć już zdrowego Carvajala, który jest od niego dużo lepszym PO i ma ogromne doświadczenie w tej kadrze. Zejdź na ziemię. Kim dla kadry Hiszpanii jest Carvajal a kim Garcia? Garcia przy Carvajalu jest nikim. Kounde wygryzł na chwileczkę, zaraz wróci na ławkę.
17
Nie dość, że nie przygotowali się na przyjęcie kibiców gości to murawa jest w stanie bagna. Tam mecz nie powinien się odbyć. Walkower lub przełożenie spotkania.
0
@Ramon_Villaverde Błąd to twój komentarz. Sorry, ale Garcia za mało pokazał by być przed Carvajalem czy Porro.
0
@MrJanKo Za kogo tam byś wrzucił Garcię?
1
@Barca_Big_Moment Ale co ty pieprzysz o historii. Historia Ci mózg zaćmiła. Gdzie to Catenaccio było w ćwierćfinale, półfinale i finale LM? „Nikt nie gra Catenaccio tak dobrze jak Inter”. Biorąc pod uwagę ich grę w playoffach LM poprzedniego sezonu to jest niewyobrażalna głupota tak napisać. Chcesz wiedzieć co to Catenaccio? To obejrzyj sobie rewanż ćwierćfinału LM 2016/17 Barcy z Juventusem. To tak jakbym napisał nikt nie gra tak dobrze tiki-taki jak Barcelona gdy trenerem klubu był Xavi bo to jest w naszym DNA xd
0
@MichuZ44 Ja wiem, że to placki.
0
@MichuZ44 Hojlundy czy Woltemady zawsze będą więcej warci, bo to napastnicy a Fermin jest tak naprawdę rezerwowym.
3
@Nightraider Ja myślę, że Laporta by go chętnie sprzedał, ale sam Fermin musi się zgodzić. Skończy się na tym, że Flick będzie niezadowolony, bo odejdzie mu wartościowy gracz.
0
FIFA słynie z tego, że drastycznie nie zmieniają ocen co roku jeśli chodzi o oceny idące w dół, ale takiemu Ter Stegenowi mogliby zdecydowanie bardziej obniżyć. Na duży plus, że Yamalowi dali tak wysoki overall, Fermin trochę za nisko i Szczęsny za wysoko. Gerard Martin dostał adekwatną ocenę.
0
@Barca_Big_Moment To niezłe Catenaccio XD
Zamiast mówić stereotypami lepiej po prostu oglądać futbol.
1
@Konradowskyy Na konsoli PS5/PS4 da się. Nie da się na Xbox.
1
@Konradowskyy Porównać sobie można FIFĘ 20 do eFootball 2020 gdy jeszcze eFootball był płatny. Teraz to oczywiste, że gra warta 350 zł będzie lepsza od darmowej xd Jeśli chodzi o licencje to nigdy nie był problem jak ktoś pobrał sobie patch, których pełno.
1
@Eto'o9 R10 Przecież mamy bardzo fartowne losowanie xD
4
@Redakcja Czy takie reklamy mają pozostać na tej stronie na dłużej? Nie jest to przesada?
0
A co z Aymericiem Laporte? Dołączył do Al Nassr Martinez czyli zawodnik dublujący się z Laporte. Laporte wraca Do Europy?
5
Ta liga to już jest dno.
1
O co chodzi z tymi porąbanymi reklamami. Zliknięcie x to za mało, teraz muszę czekać 5 sekund by kliknięcie w x było dla mnie nagrodą xDD
0
@Mro_01 Wylosowanie drużyn z dalekich krajów nie musi oznaczać dalekich podróży, bo jest jeden mecz, który może się nam wylosować w Barcelonie. A według mnie Pafos lepiej gra w piłkę niż Kajrat.
14
Godzina 20:00 byłaby lepsza.