5

Toni Fernandez ma to coś co może mu pozwolić zaistnieć. Ma ikrę jak Casado czy Gavi.

0

@BorzyKrzys A dlaczego nie? Będą ekranizować „Siostrzeniec Czarodzieja” więc to nigdy nie zostało zekranizowane.

0

@VeB 1899 Jedyna strata to brak Rashforda bo to niedopatrzenie zarządu i przydałby się podwójnie zwłaszcza gdy nie ma Lewego, ale Joan Garcia myślę, że będzie dostępny za Ter Stegena. Na kontuzje Lewego i Olmo nie mamy wpływu a nie ma co histeryzować bo jest komu ich zastąpić.

3

@PatrychoO Do tego 2 polki w żeńskiej sekcji. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nasi Polacy tutaj robią świetne wrażenie i tylko promują nas w bardzo pozytywny sposób. Lewandowski bardzo mi zaimponował jak się zżył z tym klubem i graczami.

2

Wyliżmy tyłek Tebasowi by łaskawie pozwalał nam rejestrować graczy. Jak ta liga się stoczyła za tego knura. Trzeba ten mecz zablokować, bo to będzie dopiero początek tego szajsu.

0

@Cule1234 Donnarumma jest topowy, ale Enrique chyba aż zbyt bardzo przeszkadza jego słaba gra nogami. Ostatnie lata i tak pokazały, że jednak bramkarz ma przede wszystkim bronić. Żeby Enrique nie przedobrzył tak lekko z niego rezygnując.

3

@Herato Mam nadzieję, że to bait, bo od tak dawna głosowanie jest klarowne a Ty wyjeżdżasz z kaprysem o Ter Stegenie xd

0

To jest jakaś komedia, że wstrzymujemy się ze sprzedażą zbędnego gracza, który w sparingach grał mniej niż Diego Kochen bo może być potrzebny przez ewentualny brak rejestracji.

60

@draxidox To jest dno.

14

Ferran miałby opuszczać Barcę by być zmiennikiem dla Ronaldo xd Niezłe jaja.

1

@Adran360 Ale Duran w Al Nassr rozegrał 18 spotkań i zdobył 12 bramek.

14

Marciniak nas przekręcił i to jest jasne.

0

Jeśli w Hiszpanii 14 milionów brutto to 7 netto to te 10 milionów Netto w Arabii wcale nie jest wielką przebitką.

1

@APTAPT Też możliwe, że Kochen bo Pena nawet minuty nie dostał podczas tournée. O ile oczywiście taki Kochen może grać…

2

@adi7adi8 Od wczoraj chyba kibicujesz temu klubowi. Tutaj jest robione wszystko na wariata, więc dopóki liga się nie zaczęła to mają szanse go zarejestrować.

0

@adi7adi8 Na teraz nie może, ale został ponad tydzień.

0

@vangoor Jakby Pena bronił to kompromitacja zarządu na pełnej.

0

Obstawiamy 1 skład na inaugurację La Liga? Ode mnie:
Garcia - Kounde - Araujo - Cubarsi - Balde - De Jong - Pedri - Gavi - Yamal - Lewandowski(jeśli zdrowy) - Raphinha.

0

@zdrastfujcie Myślę, że jednak chętni by byli oczywiście musiałby się zgodzić na duże cięcie pensji.

4

@ali3gator Jak ludzie mogą co roku to samo pieprzyć? Może i francuska nagroda, ale głosują ludzie z całego świata i głosowanie jest jawne.

0

@van Baster Nie wyolbrzymiaj. Paskudny charakter, ale nazwisko sobie wyrobił by choćby Araby go wzięły czy MLS. Może powrót do Gladbach?

1

@waletpl Powinien zostać wypieprzony, ale to nie jest opłacalne. Co się powinno a co warto to dwie różne rzeczy.

0

@van Baster Jednak w styczniu myślę, że chętni będą. Nazwisko sobie wyrobił.

0

@MOLESTA Może zostać przy takim zwrocie akcji.

0

@MOLESTA No masz 8 bo jest Fort jeszcze.

6

Ter Stegen zachował się jak kanalia. Nic go nie broni. Powinien zostać wypieprzony z klubu i zapomniany bo tylko splamił opaskę swoim niemieckim bicepsem.

0

To był ten cudowny pomysł Laporty na rejestrację? Sprzedać najlepszego obrońcę? Z drugiej strony jeśli sam chciał dołączyć do Al Nassr a nie został zmuszony do odejścia to nie można Inigo nic zarzucić. Przyszedł za darmo, pograł na super poziomie i odchodzi.

5

Gerard Martin testowany na ŚO a zmiennikiem dodatkowym Torrents? Ogromny spadek jakości w obronie niestety.

1

Ter Stegen 11 lat w klubie a odejdzie zapamiętany jako szkodnik. Brawo Niemcu.

0

@MOLESTA Nominacje dla Bellinghama i Viniego są na wyrost, ale kogo byś za nich nominował?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?