Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Toni Fernandez ma to coś co może mu pozwolić zaistnieć. Ma ikrę jak Casado czy Gavi.
0
@BorzyKrzys A dlaczego nie? Będą ekranizować „Siostrzeniec Czarodzieja” więc to nigdy nie zostało zekranizowane.
0
@VeB 1899 Jedyna strata to brak Rashforda bo to niedopatrzenie zarządu i przydałby się podwójnie zwłaszcza gdy nie ma Lewego, ale Joan Garcia myślę, że będzie dostępny za Ter Stegena. Na kontuzje Lewego i Olmo nie mamy wpływu a nie ma co histeryzować bo jest komu ich zastąpić.
3
@PatrychoO Do tego 2 polki w żeńskiej sekcji. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nasi Polacy tutaj robią świetne wrażenie i tylko promują nas w bardzo pozytywny sposób. Lewandowski bardzo mi zaimponował jak się zżył z tym klubem i graczami.
2
Wyliżmy tyłek Tebasowi by łaskawie pozwalał nam rejestrować graczy. Jak ta liga się stoczyła za tego knura. Trzeba ten mecz zablokować, bo to będzie dopiero początek tego szajsu.
0
@Cule1234 Donnarumma jest topowy, ale Enrique chyba aż zbyt bardzo przeszkadza jego słaba gra nogami. Ostatnie lata i tak pokazały, że jednak bramkarz ma przede wszystkim bronić. Żeby Enrique nie przedobrzył tak lekko z niego rezygnując.
3
@Herato Mam nadzieję, że to bait, bo od tak dawna głosowanie jest klarowne a Ty wyjeżdżasz z kaprysem o Ter Stegenie xd
0
To jest jakaś komedia, że wstrzymujemy się ze sprzedażą zbędnego gracza, który w sparingach grał mniej niż Diego Kochen bo może być potrzebny przez ewentualny brak rejestracji.
60
@draxidox To jest dno.
14
Ferran miałby opuszczać Barcę by być zmiennikiem dla Ronaldo xd Niezłe jaja.
1
@Adran360 Ale Duran w Al Nassr rozegrał 18 spotkań i zdobył 12 bramek.
14
Marciniak nas przekręcił i to jest jasne.
0
Jeśli w Hiszpanii 14 milionów brutto to 7 netto to te 10 milionów Netto w Arabii wcale nie jest wielką przebitką.
1
@APTAPT Też możliwe, że Kochen bo Pena nawet minuty nie dostał podczas tournée. O ile oczywiście taki Kochen może grać…
2
@adi7adi8 Od wczoraj chyba kibicujesz temu klubowi. Tutaj jest robione wszystko na wariata, więc dopóki liga się nie zaczęła to mają szanse go zarejestrować.
0
@adi7adi8 Na teraz nie może, ale został ponad tydzień.
0
@vangoor Jakby Pena bronił to kompromitacja zarządu na pełnej.
0
Obstawiamy 1 skład na inaugurację La Liga? Ode mnie:
Garcia - Kounde - Araujo - Cubarsi - Balde - De Jong - Pedri - Gavi - Yamal - Lewandowski(jeśli zdrowy) - Raphinha.
0
@zdrastfujcie Myślę, że jednak chętni by byli oczywiście musiałby się zgodzić na duże cięcie pensji.
4
@ali3gator Jak ludzie mogą co roku to samo pieprzyć? Może i francuska nagroda, ale głosują ludzie z całego świata i głosowanie jest jawne.
0
@van Baster Nie wyolbrzymiaj. Paskudny charakter, ale nazwisko sobie wyrobił by choćby Araby go wzięły czy MLS. Może powrót do Gladbach?
1
@waletpl Powinien zostać wypieprzony, ale to nie jest opłacalne. Co się powinno a co warto to dwie różne rzeczy.
0
@van Baster Jednak w styczniu myślę, że chętni będą. Nazwisko sobie wyrobił.
0
@MOLESTA Może zostać przy takim zwrocie akcji.
0
@MOLESTA No masz 8 bo jest Fort jeszcze.
6
Ter Stegen zachował się jak kanalia. Nic go nie broni. Powinien zostać wypieprzony z klubu i zapomniany bo tylko splamił opaskę swoim niemieckim bicepsem.
0
To był ten cudowny pomysł Laporty na rejestrację? Sprzedać najlepszego obrońcę? Z drugiej strony jeśli sam chciał dołączyć do Al Nassr a nie został zmuszony do odejścia to nie można Inigo nic zarzucić. Przyszedł za darmo, pograł na super poziomie i odchodzi.
5
Gerard Martin testowany na ŚO a zmiennikiem dodatkowym Torrents? Ogromny spadek jakości w obronie niestety.
1
Ter Stegen 11 lat w klubie a odejdzie zapamiętany jako szkodnik. Brawo Niemcu.
0
@MOLESTA Nominacje dla Bellinghama i Viniego są na wyrost, ale kogo byś za nich nominował?