Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@konrad1661 Mamy nowego, zdolnego bramkarza. Wraca Bernal po kontuzji. Skrzydłowy na pewno jeszcze przyjdzie. Będziemy mieli lepszą kadrę niż w poprzednim sezonie, który był świetny.
1
Czyli w zarządzie były pipki, które zgadzały się na wszystko. Rozumiem pensję Messiego bo to fenomen.
0
@BorzyKrzys Jeszcze w Gladiatorze II zagrał w tym roku.
0
@BezglutenowyPedri Metrem wiele kilometrów pokonasz bardzo szybko.
4
Fajnie jakby pokazał się dobry LO ze szkółki. Martin ma kontuzję a po drugie jego sufit jest niski.
0
@clyde Do 2500 na 42’ nie starczy? Już nie popadajmy w paranoję.
0
Bardzo dobrze, że mamy gracza, który powoduje tak wielkie emocje wokół siebie. To jest złoto dla naszego klubu jeśli chodzi o rozpoznawalność marki. Ludzie płaczą, że będzie jak Neymar. Co w tym złego? Neymar był wybitnym piłkarzem, po Messim i Ronaldo najbardziej rozpoznawalnym a zniszczyły go kontuzje.
0
@Roobo Ale płaci i tak ZUS a nie Janusz.
1
@RosjaninBut No jak je zobaczą to może nie przyjadą.
0
@cules100pro W sensie kto taki za 2 mln?
0
@FCB24 Z taką kadrą i trenerami to i Messi by nic nie zdobył.
0
@michal26 Ma wielu zwolenników i to wśród moich znajomych, których w życiu bym o to nie posądził.
2
@Eto'o9 R10 Koń, ale u nas to by ławę grzał.
1
@blakkudium No właśnie skoro z Gironą się udało to jaki teraz problem? A Red Bull Salzburg i Red Bull Lipsk to nie jest jeden właściciel?
1
@blakkudium Co to za zasady? Sorry, ale LKE to gówno.
0
@draxidox Akurat tutaj gościu chciał coś powiedzieć, ale nagrywający mu natychmiast przerwał.
1
@Messibestplayerintheworld Jakoś w FIFA nie brakuje bo są młodzi generowani. To zabija autentyczność.
1
@Messibestplayerintheworld Mogliby wypuścić pełnoprawną grę a nie darmowy szajs. Nawet ten eFootball 2021 był dobry jak grałeś na PC lub PS miałeś patche i dodawałeś sobie licencje. W Master League był taki minus, że piłkarze, którzy kończyli kariery wracali jako 16 latkowie xd
0
@VanBest To fejur czy real?
3
@turhiay Lepiej wydać kupę kasy na Griezmanna bo klauzula 120 milionów to dla zarządu była promocja. To nic, że gościu operuje praktycznie w strefach Messiego. Po co nam mózg.
1
@TomekJastrzebski Masz rację. Robicie dobrą robotę na stronce. Przepraszam.
1
@turhiay Wątpię by Koeman wolał Suareza, ale już musieliśmy schodzić z pensji i była decyzja z góry. Tak poza tym to Barca nie zadbała o zastępcę dla Suareza, ale po 2 latach przyszedł niezniszczalny Lewy i nadal jest topowy. Suarez już nie nadążał.
1
@TomekJastrzebski Jednak poszliście razem ze Sportem w tą narrację a wiemy, że potraficie dodać dopisek.
0
@Criss18Barca No ja mimo wszystko myślę, że do rotacji na skrzydłach. Z przodu do rotacji jest Ferran i Olmo zagrać również potrafi na ataku.
0
@Faro No raczej chcemy sprawdzonego grajka do rotacji a nie eksperyment.
9
W takim tempie prędzej Messi karierę zakończy niż tam mecz zagra.
0
@Muhitos Ale jednak co jakiś czas trofea wpadały czy grali w Lidze Mistrzów. Poprzedni sezon to katastrofa.
0
@Schoogs Amorim to też jakiś bucowaty. Zmienił formację i grali jeszcze gorzej niż wcześniej. Teraz ma nowy sezon by udowodnić jakim naprawdę jest trenerem.
1
To jest dobra opcja. Pogodzi się z rolą rezerwowego, jest ekonomiczny i naprawdę zdeterminowany by tu grać. Tacy ludzie tutaj dają z siebie wszystko.
0
@6bakero Ter Stegen też mógłby pójść do City. Nadal grałby w topowym klubie, wysoka pensja i Premier League. To wcale nie jest krok w tył. Wiemy też, że Ter Stegen jest zakochany w mieście, w którym już przecież jest od 11 lat.