0

Kraje afrykańskie rozdają kasę klubom jak FC Barcelona czy Arsenal by siebie promować, ale same kasę przepuszczają na polityków a obywatele żyją w skrajnym ubóstwie.

8

Od teraz na zwykłe umowy będziemy mówić dźwignie? Nieźle macie nasrane.

3

Niech Deco ma jaja i powie mu wprost jakie są plany wobec niego. Komunikacja to podstawa. Jeśli plan na Ter Stegena jest taki, że będzie rezerwowym to powinni mu to zakomunikować. Nie jest wykluczone, że będzie lepszy niż Garcia i Szczęsny, ale już czas na nowego bramkarza.

7

@hasan 7 25 PLN na godzinę. To chociaż mam nadzieję, że piszesz stawkę netto.

1

@sciahoo Ronaldo bardziej zasługiwał na ZP.

2

@Eto'o9 R10 Może być historia jak z Aubą. Pamiętam peak Rashforda jak nas wyrzucał z LE na wiosnę 2023. Co to był za gracz.

0

@Gaucho Zapomniał jak się gra w piłkę.

0

@HypeR Snyder miał swoją wizję. Ja osobiście oglądałem tylko 3 filmy z Supermanem. Z 2006 roku z Kevinem Spacey oraz Man of Steel i Batman v Superman. Na pewno nie zaliczyłbym tych filmów do topki superhero, ale ten nowy Supcio ma konkretnego reżysera.

5

Komentarz usunięty

0

@bart_azz On i tak realnie będzie gotowy do gry w październiku pewnie.

0

@jacobFCB Ja i tak jestem pozytywnie zaskoczony tym, że sprowadzili Garcię.

0

@Barca_Big_Moment Typowy LS to nie jest, ale na LS będzie ustawiany. Poza tym na LO jest bardzo ofensywny Balde więc wcale to nie musi być złe. Tak naprawdę oprócz Luisa Diaza nie ma na rynku dla nas opcji satysfakcjonujących. Marcus Rashford to opcja ekonomiczna, która może wypalić jak Aubameyang. Lepiej go wziąć niż nie brać nikogo.

5

Ma do tego prawo. Kontrakt obowiązuje w dwie strony.

0

@Karol145 A ja myślę, że dołączy Rashford.

0

Jakie to cioty są w obronie. Hahahaha

1

@Kgorecki2500 Piękna jest to gra.

0

@lambard Chyba Dembele i ustawić go na 9.

2

Zaraz się okaże, że Inter Miami się bardziej postawił.

0

@messi564 Załóż konto na DAZN za free.

2

Ale Ci Amerykanie są cringowi.

0

@D10SLEO Kto im zabroni? Na pewno nie Tebas.

1

@culedawid Dopóki czynnymi piłkarzami są Messi i Ronaldo to nie jest.

0

@escarabajo No strzelać potrafi, ale to może być krótki wybryk jak choćby Marc Guiu. Czas pokaże.

0

@escarabajo Grał tylko przez brak Mbappe. Wrócił Mbappe i młody wyląduje na ławce, bo ani Vinicius ani Mbappe na PS nie zagrają.

0

Ogląda ktoś Real Alonso na KMŚ? Ja tylko połówkę z Al Hilal widziałem, jak grają?

2

@Walpiano Obecne praktyki Chelsea mnie odrzucają od tego klubu, ale mam do nich sentyment przez czasy gdy grali tam Drogba, Lampard, Terry, Cech. Kawał historii zrobili. Chelsea jak widać ma gen zwycięzcy, jeszcze 4 lata temu wygrali LM, teraz LKE, robią finał KMŚ a Arsenal w tym czasie nadal się poci by zdobyć puchar.

10

Ten chłopak ma taką charyzmę, że chwila moment i będzie najpopularniejszym piłkarzem na świecie. Zwłaszcza gdy kariery zaraz skończą Messi i Ronaldo.

0

@adamek20151 Wielu co było na meczu Barcelony napisze, że Messi.

0

@VAMOS1899LaMasia Skąd te bzdety o Grimaldo? Nie ma takiego tematu nawet.

1

@barca__rządzi Ja od dawna tylko iOS. Obecnie mam iPhone 12 od 3.5 roku i nadal jestem zadowolony, chociaż już baterię trzeba wymienić i pamięci mi brakuje. Ale pamięć w telefonie to kwestia indywidualna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?