0

W tym DAZN da się oglądać mecze z polskim komentarzem?

2

@blakkudium Wolę by piłkarze byli wybierani pod sposób w jaki chcemy grać a nie bo fanom się podoba.

0

@Bastek1987 Jednak wygrali rundę zasadniczą, więc całkiem z dupy tam nie są.

4

@Matheu12 Czego się spodziewać po tej religii, która nie toleruje nikogo innego.

0

@Nazio_87 Prędzej przyjmie ofertę z azjatyckiego kraju niż z Polski.

4

@Klejnot_Nilu To nie jest Al Ahli z Arabii tylko z Egiptu.

0

@BorzyKrzys O co chodzi z tymi silniczkami? Skąd akurat takie określenie na wyborców KO?

2

@Lionel_Messi10 Połowa? Myślę, że więcej niż ktokolwiek obecnie.

3

@blakkudium Najbardziej to chyba mi ręka Suareza została w pamięci.

1

@slayer Co nie zmienia faktu, że będzie wyszydzany.

2

Będzie miał przerąbane podczas derbów.

0

Przedłużenie kontraktu z PSV się wyklucza z dołączeniem do Barcelony xd

0

@mientusek1407 „Mali ludzie” mhm

Jak się zachowywali na MŚ? Mecz z Holandią był na żyletki i to obie strony nie były bez winy, ale poza tym to do czego bijesz? Dibu Martinez i jego gesty, to rozumiem.

1

@mientusek1407 Nie wszyscy tacy są. Ja przymykam na to oko, bo sympatyzuję z nimi i mają w sobię iskrę, to nie jest tylko bucowatość. Wyszkoleni technicznie, waleczni i nieustępliwi. Ta Argentyna dominuje już od 2019 roku po porażce w Copa America i nadal mają ten głód. To jest imponujące.

0

Nie wiecie czy w tej telewizji DAZN będzie opcja odtwarzania meczów od nowa bez znania wyniku już zakończonego meczu? Czy znacie sprawdzone strony gdzie takie powtórki meczów będę mógł oglądać na KMŚ?

2

@10LionelMessi10 Oglądałem mecz Argentyny z Chile gdzie Messi zagrał 30 minut. Teraz tylko skrót włączyłem.

0

Oglądał ktoś Argentynę? Jak tam grał Messi?

7

Yamal rozegrał drugi pełny sezon w dorosłej piłce nie pierwszy jak redaktor napisał. Do tego co oznacza, że duża ilość minut odbiła się na Yamalu pod koniec sezonu, skoro pod koniec sezonu strzelał niesamowite bramki, grał jak najlepszy piłkarz świata i nie miał żadnych urazów??

0

@VegetaPolska To jest za dużo.

0

@Stinger_ Sami sobie to zrobili poszerzając liczbę drużyn na Mundialu i robiąc Ligę Narodów. Jak to wygląda gdy przykładowo Austria ma 1 mecz rozegrany a w tym samym czasie 3 rywali z grupy po 3 mecze i jeden 2.

0

@Maviux Dlatego napisałem, że kwestia będzie finansowa.

0

@Stinger_ Nadal to jest nadrabianie i nic nie zmienia tego fakt, że z góry tak było ustalone. Z góry było ustalone, że będą mecze nadrabiane i nie będzie spójności. To jest po prostu niespójne i niekomfortowe.

9

Niech mu wprost powiedzą, że stawiają na Garcię i Wojtka w przyszłym sezonie i dla niego nie ma miejsca. Powinien to zrozumieć i bez problemu znaleźć mocny klub. Kwestia pewnie i tak jest finansowa.

0

@Stinger_ Czyli muszą nadrabiać xd Wiadomo, że każdy zdąży rozegrać mecze, ale lepiej jest gdy wszyscy rozgrywają w jednym czasie kolejki a nie, że ktoś ma za sobą 3 mecze a inna drużyna dopiero zagra pierwszą kolejkę.

5

Przez Ligę Narodów eliminacje się rozjechały. Drużyny narodowe muszą nadrabiać zaległe spotkania, niektóre grupy mają 4 drużyny, niektóre 5. Wszystko poupychają by więcej kasy wygenerować.

0

@PepGardiola Aha, to ja bym za darmo wziął Jana Betoniarka i po pół roku sprzedał.

3

@PepGardiola Jak byś go wziął za darmo?

0

@Ghostface Wystarczy LS, bo na PS potrafi zagrać Yamal i Raphinha więc odpoczynek dla Yamala oznacza przesunięcie Raphinhi na PS a odpoczynek dla Raphinhi to po prostu LS grający na LS.

0

Na obecną chwilę powiedziałbym, że wygra Yamal, ale zobaczymy co będzie po KMŚ.

0

Teraz czas na Ter Stegena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?