1

@Safrani Ludzie mają tak dużo czasu, że muszą się posprzeczać w Internecie.

2

Yamal z Interem, z Espanyolem i w finale Superpucharu Hiszpanii. To moje wybory. 3x Yamal

0

@Rewolucja123 Urlop od 25 maja do 13 lipca. Nieźle sobie to Bobek załatwił. Przyszły sezon może być jego ostatnim więc niech odpocznie i z dużą siłą wejdzie w nowy sezon.

9

Szkoda dla Hiszpanów, ale dobrze dla nas bo będzie odpoczywał. Szansa dla młodych obrońców by zbudować przyszłość w kadrze. Cubarsi, Huijsen, Asencio.

0

@SelloutCrowd Chelsea nie jest tak mocna. Dla mnie to mecz 50/50.

0

@insp1re Jednak to jak porównujesz Trzaska z Nawrockim to Prince Polo czy „wystawienie do pustej” przy Nawrockim to jest absolutnie nic. Nie twierdzę, że Trzaskowski to dobry kandydat, ale to o czym mówisz jest śmieszne w porównaniu z Nawrockim.

0

@Konradowskyy My mamy inny potencjał finansowy, podwyżki dla obecnych graczy i Camp Nou do wykończenia. Skład też mamy niczego sobie. Poza tym jeszcze okienko się oficjalnie nie zaczęło więc nie ma co histeryzować. Na pewno ktoś dobry tutaj trafi.

1

Myślę, że drużyny realnie będą rywalizować. Ma to jednak swego rodzaju prestiż. Skoro chce się piłkarzom walczyć o Ligę Narodów to i na serio potraktują KMŚ.

24

To jest wielka szansa dla niego. Może zastąpić Ter Stegena, który bronił 11 lat i zabetonować pozycję bramkarza na lata, które napawają optymizmem. W Barcelonie można osiągnąć coś wielkiego i to nieporównywalnie większy prestiż. Pytanie czy chce taki cios Espanyolowi zadać.

0

Jak ten Madryt nie cierpi Katalonii.

1

@ViscaelBarca2007 Raczej to Al Nassr postawiło na złego lidera.

0

@Ignareks Ja już wolę lagę Wojtka, która jest mitem, bo Wojtek też potrafi celnie zagrać niż debilne podania Ter Stegena, które powodują zagrożenie w naszej drużynie. Więcej jest szkód niż pożytku z takiej gry. Wielu bramkarzom wystarczy, że nogami grają poprawnie. Wiadomo nie chcemy kalek w tym aspekcie, ale naprawdę obecnie wielu bramkarzy nie jest kalekami.

2

@Seledynowy Generalnie społeczeństwo bardzo łatwo ulega mediom i nie potrafi krytycznie spojrzeć na informacje, które odbierają. Ewentualnie informacje, które im się podobają powielają dalej a te, które są niewygodne pomawiają jako stek bzdur.
To wcale nie jest łatwe dla wielu ludzi zapewne się odnaleźć w takiej sieci informacji.

3

@Yoshi94 Ty tak na serio czy sobie żartujesz?

1

@Kaktusek Pomyśleć, że Xavi grał nim zamiast Casado. Nawet gdy sezon już był przegrany. Co to za beton to nie mam słów.

1

@Kgorecki2500 To musi być robione pod idiotów. Mają Polaków za idiotów.

0

@Encore Nie, lepiej mieć kogoś lepszego, ale nie manipulujmy dla tezy.

4

@Encore W sensie od poprzedniego sezonu. Bo jeszcze 22/23 był najlepszy. Ja wiem, że 2 lata to też kilka lat, ale trochę to pachnie manipulacją.

2

Tak wiele epickich meczów jednego sezonu. Dawno czegoś takiego nie było. Ciężki wybór, ale za każdym razem wybiorę El Clasico, tam zwycięstwo smakuje lepiej.

0

@kacperFCB_ Spoko.

0

Komentarz usunięty

0

@CLS63AMG Zejdź na ziemię.

5

@prodigy ChatGPT gówno ci powie jeśli chodzi o statystyki piłkarskie.

35

Ani 17 ani 20. Strzeliłeś 14 goli na Camp Nou.

1

@CLS63AMG hahahahahahhaha zapytać Polaków XD i co dalej? Niemcy dadzą miliardy bo Polacy sobie zrobili referendum, że chcą pieniążki? Po co ci referendum?

0

@CLS63AMG A czy reparacje od Niemiec są do wyciągnięcia?

4

Dla mnie Ter Stegen z wiosny 2023 to jest najlepszy bramkarza świata wraz z Courtois, ale nie wierzę, że on wróci na ten poziom i Barca powinna postawić na nowego bramkarza, jeśli już w przyszłym sezonie chcemy wygrać Ligę Mistrzów.

1

@lucca87 1. Joan Garcia i Szczęsny
2. Luis Diaz, bo jest obecnie lepszy
3. Jeśli byłby zastępca to niech odejdzie, jeśli ma nikt nie przyjść w jego miejsce niech zostanie.

Oczywiście to są tylko to co chcemy, bo realnie nie wierzę w odejście Ter Stegena, odejście Penii jest przesądzone, Wojtek się zastanawia, ale Ter Stegen się nie chce nigdzie ruszać. Mam cichą nadzieję, że z Joanem Garcią to realne zainteresowanie.

5

@michal26 No to po to kupujesz LS by czasem na PS mógł zagrać choćby Raphinha…

0

Ukłon Ancelottiego w stronę Neymara. Może doda mu to kopa by się zmotywować na ostatni rok. Swoją drogą ciekawe czy zostanie w Santosie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?