Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Ludzie mają tak dużo czasu, że muszą się posprzeczać w Internecie.
2
Yamal z Interem, z Espanyolem i w finale Superpucharu Hiszpanii. To moje wybory. 3x Yamal
0
@Rewolucja123 Urlop od 25 maja do 13 lipca. Nieźle sobie to Bobek załatwił. Przyszły sezon może być jego ostatnim więc niech odpocznie i z dużą siłą wejdzie w nowy sezon.
9
Szkoda dla Hiszpanów, ale dobrze dla nas bo będzie odpoczywał. Szansa dla młodych obrońców by zbudować przyszłość w kadrze. Cubarsi, Huijsen, Asencio.
0
@SelloutCrowd Chelsea nie jest tak mocna. Dla mnie to mecz 50/50.
0
@insp1re Jednak to jak porównujesz Trzaska z Nawrockim to Prince Polo czy „wystawienie do pustej” przy Nawrockim to jest absolutnie nic. Nie twierdzę, że Trzaskowski to dobry kandydat, ale to o czym mówisz jest śmieszne w porównaniu z Nawrockim.
0
@Konradowskyy My mamy inny potencjał finansowy, podwyżki dla obecnych graczy i Camp Nou do wykończenia. Skład też mamy niczego sobie. Poza tym jeszcze okienko się oficjalnie nie zaczęło więc nie ma co histeryzować. Na pewno ktoś dobry tutaj trafi.
1
Myślę, że drużyny realnie będą rywalizować. Ma to jednak swego rodzaju prestiż. Skoro chce się piłkarzom walczyć o Ligę Narodów to i na serio potraktują KMŚ.
24
To jest wielka szansa dla niego. Może zastąpić Ter Stegena, który bronił 11 lat i zabetonować pozycję bramkarza na lata, które napawają optymizmem. W Barcelonie można osiągnąć coś wielkiego i to nieporównywalnie większy prestiż. Pytanie czy chce taki cios Espanyolowi zadać.
0
Jak ten Madryt nie cierpi Katalonii.
1
@ViscaelBarca2007 Raczej to Al Nassr postawiło na złego lidera.
0
@Ignareks Ja już wolę lagę Wojtka, która jest mitem, bo Wojtek też potrafi celnie zagrać niż debilne podania Ter Stegena, które powodują zagrożenie w naszej drużynie. Więcej jest szkód niż pożytku z takiej gry. Wielu bramkarzom wystarczy, że nogami grają poprawnie. Wiadomo nie chcemy kalek w tym aspekcie, ale naprawdę obecnie wielu bramkarzy nie jest kalekami.
2
@Seledynowy Generalnie społeczeństwo bardzo łatwo ulega mediom i nie potrafi krytycznie spojrzeć na informacje, które odbierają. Ewentualnie informacje, które im się podobają powielają dalej a te, które są niewygodne pomawiają jako stek bzdur.
To wcale nie jest łatwe dla wielu ludzi zapewne się odnaleźć w takiej sieci informacji.
3
@Yoshi94 Ty tak na serio czy sobie żartujesz?
1
@Kaktusek Pomyśleć, że Xavi grał nim zamiast Casado. Nawet gdy sezon już był przegrany. Co to za beton to nie mam słów.
1
@Kgorecki2500 To musi być robione pod idiotów. Mają Polaków za idiotów.
0
@Encore Nie, lepiej mieć kogoś lepszego, ale nie manipulujmy dla tezy.
4
@Encore W sensie od poprzedniego sezonu. Bo jeszcze 22/23 był najlepszy. Ja wiem, że 2 lata to też kilka lat, ale trochę to pachnie manipulacją.
2
Tak wiele epickich meczów jednego sezonu. Dawno czegoś takiego nie było. Ciężki wybór, ale za każdym razem wybiorę El Clasico, tam zwycięstwo smakuje lepiej.
0
@kacperFCB_ Spoko.
0
Komentarz usunięty
0
@CLS63AMG Zejdź na ziemię.
5
@prodigy ChatGPT gówno ci powie jeśli chodzi o statystyki piłkarskie.
35
Ani 17 ani 20. Strzeliłeś 14 goli na Camp Nou.
1
@CLS63AMG hahahahahahhaha zapytać Polaków XD i co dalej? Niemcy dadzą miliardy bo Polacy sobie zrobili referendum, że chcą pieniążki? Po co ci referendum?
0
@CLS63AMG A czy reparacje od Niemiec są do wyciągnięcia?
4
Dla mnie Ter Stegen z wiosny 2023 to jest najlepszy bramkarza świata wraz z Courtois, ale nie wierzę, że on wróci na ten poziom i Barca powinna postawić na nowego bramkarza, jeśli już w przyszłym sezonie chcemy wygrać Ligę Mistrzów.
1
@lucca87 1. Joan Garcia i Szczęsny
2. Luis Diaz, bo jest obecnie lepszy
3. Jeśli byłby zastępca to niech odejdzie, jeśli ma nikt nie przyjść w jego miejsce niech zostanie.
Oczywiście to są tylko to co chcemy, bo realnie nie wierzę w odejście Ter Stegena, odejście Penii jest przesądzone, Wojtek się zastanawia, ale Ter Stegen się nie chce nigdzie ruszać. Mam cichą nadzieję, że z Joanem Garcią to realne zainteresowanie.
5
@michal26 No to po to kupujesz LS by czasem na PS mógł zagrać choćby Raphinha…
0
Ukłon Ancelottiego w stronę Neymara. Może doda mu to kopa by się zmotywować na ostatni rok. Swoją drogą ciekawe czy zostanie w Santosie?