Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@HarveySpecter Nie żeby coś, ale to PiS nielegalnie wydawał wizy dla obywateli krajów muzułmańskich pomimo ich retoryki antyimigracyjnej. 366 tysięcy wiz wydanych przez pisiorków. KO prawdopodobnie też będzie wpuszczać pomimo ich retoryki, że będą się przed tym bronić argumentując napływ Ukraińców, ale pisanie „jakich imigrantów” przy kłamstwach PiS jest niedorzeczne.
0
@Rewolucja123 ChatGPT nie bierze pod uwagę, że często postulaty to tylko puste słowa bez pokrycia. Jednak też zachęcam by się posiłkować tym, ale trzeba samemu sobie zrobić rekonesans tego co możliwe a tego co nie.
0
@4drian0 2/3 filmu dobre, potem słabiutko.
0
@VeB 1899 Zwykli kibice mówią, że Diaz się nie nadaje czy, że jest zbyt drogi? Jeśli chodzi o aspekt sportowy to się nadaje, jeśli chodzi o finanse to niech o finansach decydują ludzie, którzy są za to odpowiedzialni.
0
@takisobiektos Nie ma regulacji bo państwo na tym zarabia.
3
@Faro Jak ktoś ogląda piłkę nożną poza La Ligą to wie, że Diaz to kapitalny gracz i pasuje do naszego zespołu.
2
@blakkudium Ofensywę to Francja ma mocną.
0
@ShawnC Modrić nie był kluczową postacią Realu i kadry?
0
@gaucho104 No to Yamal a nawet Raphinha.
0
@AlphaNumeric Omawia się to co ma sens a nie takie kapiszony.
0
@ShawnC To co myślisz o ZP Rodriego?
0
@gaucho104 Na jesień Salah był najlepszy, ale potem wyprzedzili go Raphinha, Yamal i reszta. Salah w LM nie zaistniał.
0
@Roobo Jak za darmo to tak. On ma już 33 lata w tym roku.
0
@AlphaNumeric No właśnie Ty czerpiesz z plotek i dajesz im dalszą pożywkę. Może grać na PS i traci swoje walory. Nie wiem jak można wierzyć w gówno plotę, że Real chce kolejnego skrzydłowego gdy mają Mbappe, Viniego i Rodrygo. Do tego Williams jest głównie LS a nie PS. To już lepiej im zostawić Rodrygo niż sprowadzać LS by miał na siłę grać na PS.
0
@ShawnC Po grzyba przywołujesz staty Modrica. Griezmann w żadnym momencie swojej kariery nie był lepszym piłkarzem niż Messi czy Ronaldo. W sezonie 17/18 również. Modrić miał finał MŚ i zdobytą LM. Nie rozumiem skąd to zafiksowanie samymi statystykami. Po prostu oglądaj futbol.
0
@baryn Diaz regularnie gra w pierwszej jedenastce.
0
@AlphaNumeric On może grać na PS „chyba” plus takie są „newsy”. Ale masz rozległe rozeznanie w piłce nożnej. Jakbym napisał „newsa”, że Yamal ma dostać kontrakt na poziomie Mbappe to byś o tym pisał, że o jejku takie są newsy.
0
@luna666moon Może po prostu fakt, że nie da się za niego zapłacić w ratach. Poza tym czy Nico naprawdę jest lepszy od Diaza?
6
Dajcie spokój z tym Salahem. Druga połowa sezonu w jego wykonaniu nie jest na poziomie choćby top 3 Złotej Piłki. Do tego trzeba czegoś więcej niż tylko 1/8 finału LM. Samo Premier League to za mało a w Europie go nie było. Yamal cały sezon stabilnie a w decydujących meczach zachwycał. Te wielkie mecze też są istotne. Dembele musi zrobić furorę w finale i na KMŚ i wtedy nie będę miał pretensji, że wygra.
0
@ShawnC Nigdzie nie napisałem, że miał beznadziejne staty, ale jak porównasz do konkurentów czyli Messiego i Ronaldo z tego samego sezonu to już te jego statystyki nie są takie kozackie. Griezmann zdobył wówczas btw 35 bramek i 19 asyst w 64 meczach w klubie i kadrze. Ronaldo 51 meczy 50 goli 9 asyst. Messi 60 meczy 49 goli i 23 asysty. Mówimy tu oczywiście o sezonie 17/18 klub i kadra a wiemy, że wówczas był okres liczony od bodajże października/listopada 2017 do października/listopada 2018. Bardzo dobrze, że znieśli te durne terminy i jest jednoznacznie za sezon.
2
@Eklerek Leao to pajac.
0
@ShawnC Griezmann nie miał kozackich statystyk. LM + finał MŚ z Chorwacją a LE + Mundial są podobne, ale jak chcesz powiedzieć, że Złotą Piłkę powinien wówczas wygrać najlepszy piłkarz świata to powinien ją zgarnąć Messi lub Ronaldo. Messi miał najlepsze statystyki całościowo, a Ronaldo nastrzelał w LM. Ta nagroda to chcemy czy nie chcemy też odbicie osiągnięć drużynowych, a takie wówczas miał Modrić. Nie jest to dla mnie jakiś skandal, że zdobył nagrodę.
0
@July_6_BcN No jeśli myślisz, że w 20 lat cena się podniesie tylko nieznacznie to gratulacje.
0
@ShawnC I to umniejsza Modricowi?
0
@ShawnC Weź mnie nie rozśmieszaj ze statystykami, według twojego rozumowania Pedri przez słabe liczby jest średni. Modrić to ŚP i był wtedy mózgiem środka pola Realu i liderem kadry razem z Rakiticem.
0
@Rewolucja123 Messi był najlepszy statystycznie, ale w LM kompromitacja z Romą a na Mundialu tylko 1/8. Ronaldo sam uważałem, że wygra i trochę mnie to zszokowało, ale mina CR7 bezcenna. Mbappe nie był lepszy od Modrica, bez przesady. Griezmann zajął 3 miejsce i na wyżej nie zasłużył. Varane przemilczę, bo taki Umtiti na Mundialu był od niego lepszy.
0
@Rewolucja123 Modric był świetny zarówno w klubie gdzie wygrał LM jak i w kadrze.
0
@lajcior Bez problemów.
0
@A4ron No jak dla mnie nie jest to najlepszy piłkarz na świecie, ale jeśli w finale będzie main man to niech mu będzie, że zasłużył.
0
@Szmulek A czy skłamał. Braun się zachowuje niepoważnie jeśli myślimy o głowie państwa. Latanie z gaśnicą, palenie flag czy zatrzymanie obywatelskie. Sorry, ale to nie jest poważne jeśli mówimy o kandydacie na urząd głowy państwa. Na mównicy gada o tym, że ktoś będzie wisiał.