Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Messibestplayerintheworld My nie zrobiliśmy jeszcze ani jednego.
1
@blakkudium Ostatni raz się nabieram na makaroniarzy.
0
@macio_944 Dawać ZP Dembele bo zagrał jedną fazę wyżej w LM xd Trochę to absurd, tym bardziej, że gra w La Liga a gra w Ligue 1 to dwie inne sprawy. Zaraz jeszcze Yamal dorzuci LN.
0
@JordiAlbion Wielu dziennikarzy uważa Yamala za lepszego od Dembele i mogą na niego zagłosować. Dembele nadal ma KMŚ do wygrania. Yamal może sięgnąć po LN.
5
Gratulacje, ale on powinien wygrać piłkarza sezonu w LM zamiast Dembele. W La Liga najlepszy był Pedri.
0
@bulo Kiedy tego nie było? Odkąd pamiętam zawsze był wielki szum wobec tej nagrody i zawsze ktoś był niezadowolony i kwestionował wybó tego czy tamtego.
2
@Encore Nie ma takich umiejętności jak Yamal.
1
@Coveta Cała drużyna nie przegrywała a nie tylko Wojtek. Szczęsny nie prezentował beznadziejnej formy, ale na pewno nie wystarczającej by przekonać na pierwszego bramkarza w takim klubie jak Barcelona.
0
@MesQueUnClub_87 a co z Ferminem chcesz zrobić?
0
@Safrani W Leicester grał 3 lata temu. Od 3 lat u Gasperiniego gra jako cofnięty napastnik. Nie twierdzę, że by sobie nie poradził na LS bo myślę, że mógłby też dać radę zwłaszcza w duecie z Balde.
0
Jak zagrał dziś Ter Stegen i Ronaldo?
0
@ACMaldini3 Do kogo bijesz?
0
@ProMILs Po co ci średniak David? Dlatego, że darmowy? Przecież zarówno Lewy jak i Ferran będą przed nim w hierarchii i są od niego lepsi. Naprawdę Barca w ogóle obecnie nie potrzebuje "9". Zagra tam Lewy, Ferran, Olmo, Fermin. To nie jest kluczowa pozycja w żadnym wypadku.
2
@matador Kenan Yildiz, Kaoru Mitoma.
1
Dlaczego Mareczek jest kapitanem? W klubie jest jakaś presja by dawać opaskę temu, kto jest w klubie najdłużej?
1
@Douglas Martin powołany do kadry?
11
Ter Stegen musi odejść w takim wypadku. Trzymanie 3 takich bramkarzy w jednej drużynie to czysta głupota. Szczęsny już dostał ofertę przedłużenia więc tylko jego decyzja o zakończeniu kariery nas uchroni przed tą dziwną sytuacją. W idealnym świecie Ter Stegen odchodzi i zostajemy z dwójką Garcia i Szczęsny.
28
Ten Ter Stegen to chyba dla śmiechu. Szczęsny z kolei tylko z racji bycia Polakiem.
0
@Faro Doue co najwyżej będzie w TOP 10, ale nie ma żadnych szans na ZP.
5
@Arden Lamine Yamal jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie. Mówimy o jakości indywidualnej więc nie zestawię Dembele nad Yamalem bo zagrał jedną fazę play-off wyżej od Yamala.
6
TOP 3 jest na zdjęciu, a w jakiej kolejności to już każdy zdecyduje sam.
2
Lamine Yamal lubi wielkie mecze i piękne bramki.
0
@lucca87 Hahahaha. Anonimowy gościu ci coś napisał w Internecie i żyłka Ci pękła.
1
Szczęsny nie będzie marudził jako rezerwowy. Czas na młodego Katalończyka Garcię.
1
@Frimpong Fajnie było oglądać Antonego w La Liga. Mógłby zostać w tym Betisie lub pójść do jakiegoś Villarreal.
1
@ACMaldini3 Carlo powiedział, że na niego liczy więc jeśli Neymar będzie zdrowy to będzie grał.
0
A nie chce Barça kupić takiego bramkarza jak Carlos Idriss Kameni?
0
Dlaczego mam reklamy na fcbarca o zatrzymaniu Tuska i ułaskawieniu pedofila xD
0
Ciekawe czy coś z niego będzie.
1
@Ghostface No tak, musimy zachować pozory, że się liczymy na rynku transferowym. Wielkie okno mieliśmy 3 lata temu i wtedy tutaj naprawdę wielu dobrych graczy trafiło. Kessie, Christensen, Lewy, Kounde, Raphinha. Wtedy Laporta się postarał byśmy nadal byli konkurencyjni i na szczęście się udało, bo każdy z tych zawodników okazał się być plusem dla nas i byli za darmo lub w normalnej cenie. 2 lata temu z kolei już byliśmy biedni i braliśmy tylko za darmo Gundogana i Romeu (XD). Rok temu transfer na raty Olmo. W tym roku raczej nie spodziewam się fajerwerków, ale jeden transfer do 50 milionów mam nadzieję, że jesteśmy w stanie zrobić.
Edit. Zapomniałem o Cancelo i Felixie sprzed 2 lat. Fajnie, że tutaj byli ale to tylko pokazuje, że byliśmy/jesteśmy w stanie łatać skład po taniości i gdy zawodnik poświęci się finansowo.