Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo No sam odpuścił wyjazd na Euro U21.
0
@Borneo Bo co ma za dużo? Rok temu był na Euro i grał na IO. To było rok temu a nie tego lata. Teraz sobie odpoczywa więc co chcesz przekazać?
0
@Ryoumen Jeśli będą kontuzje to tak, jeśli gracze będą zdrowi to nie tylko flopy będą niezadowolone, ale też wartościowi gracze. Jakaś stabilizacja składu jest potrzebna i nie będzie rotacji co mecz.
0
@Borneo Fermin ma wolne xd
0
@MOLESTA Będą poszkodowani. Uważasz, że Pablo Torre nie był poszkodowanym poprzedniego sezonu gdy się pokazywał z dobrej strony a i tak nie dostawał minut? W tym sezonie ktoś inny będzie tak samo poszkodowany.
0
@Faro Nikt nie powiedział, że składu mamy nie wzmacniać. Po prostu faktem jest, że będą gracze, którzy poczują, że nie dostają tyle minut na ile zasługują.
0
Transfer Williamsa sprawi, że poszkodowani będą Olmo i Fermin. Gavi również musi dać z siebie więcej jeśli chce grać kosztem choćby De Jonga czy Casado. Trzeba przyznać, że wraz z tym transferem będziemy mieć duży wachlarz możliwości, ale też pewnie będzie wzrost niezadowolenia wśród niektórych graczy nawet jeśli będą dobrze grać.
0
Gdyby nie problemy finansowe to nadal byśmy kupowali gwiazdorów z innych klubów. Barca z 2015 roku nie miała problemów finansowych i kupowała jak leci. Nie wierzę, że w obecnej byłoby inaczej gdyby nie finanse.
1
Nolito, co ty pieprzysz.
0
@ACMaldini3 Talent wielki, ale po tak długiej przerwie i w tym wieku to ciężko będzie wrócić na poziom reprezentowania kadry narodowej. Nadal jest lepszy niż jakiś Camavinga, Rabiot czy Fofana. Środek pola Francuzów nie robi wrażenia.
0
@Toretto Mieczniki przy brzegu?
0
@damianex10 Taki szajs ma 50 milionów?
0
Szkoda, że Miami nie dociągnęło wygranej, mieliby realne szanse na ćwierćfinał. Liczę mimo wszystko, że powalczą z PSG nie jak ten Inter z Europy co rozłożył nogi.
0
@Kazragore Tester szyb.
23
Wszystko spoko, ale skąd Borek wie, że Ronaldinho się nie umył?
0
@konrad1661 Państwo z dykty, ale La Rambla by im chętnie podarowała broń jądrową.
0
@MichuZ44 Jesteśmy denni.
0
@Lanosss Skończy jak jakiś Yusuf Demir.
1
@Comentateiro
Ciężko stwierdzić. City w poprzednim sezonie było fatalne i muszą na nowo rozbudzić iskrę a Liverpool kupując Wirtza pokazuje, że ma plany na dłuższy prymat. To jest piłka nożna, tutaj wszystko się może zdarzyć.
0
@takisobiektos @BorzyKrzys , @nwchades @tbas Pisałem o żywych tarczach. Zamiast ślepo powielać narrację Iranu zainteresujcie się tematem.
0
@panczo Bo to dziki kraj fundamentalistów.
0
@BorzyKrzys W opozycji zawsze łatwo komentować. Rzeczywistość weryfikuje.
2
Ci krytykujący działania rządu USA i Izraela niech wpadną na jakiś cudowny pomysł na zakazanie budowy broni jądrowej przez Iran. To jest niekończąca się historia a Iran chce by Izrael został wymazany z mapy i traktuje ich jako wrogów religijnych i to się nie skończy. Będą finansować organizacje terrorystyczne, będą wykorzystywać cywili jako „żywe tarcze”.
1
Czy użytkownicy La Rambli chcą by Iran miał dostęp do broni jądrowej?
0
Są jakieś składy na mecz drużyny Ronaldinho i Polski?
0
@Criss18Barca To była jeszcze pierwsza połowa.
0
@Bernard777 Zakazane to powinno być w FIFA cofanie się obrońcą do bramki przy wolnym.
1
@Cobra303 Na DAZN nie trzeba subskrypcji.
5
Jaki tu strach, bo Yamal spędza dzień z idolem piłkarskim. Na pewno Neymar go potem zabierze na prostytutki a potem wleci kokaina xd
0
Cieszę się na tego Joana Garcię i mam nadzieję, że okaże się kozakiem. Ter Stegena ceniłem przez wiele lat, ale to jest chyba czas na pożegnanie się.