0

@Borneo No sam odpuścił wyjazd na Euro U21.

0

@Borneo Bo co ma za dużo? Rok temu był na Euro i grał na IO. To było rok temu a nie tego lata. Teraz sobie odpoczywa więc co chcesz przekazać?

0

@Ryoumen Jeśli będą kontuzje to tak, jeśli gracze będą zdrowi to nie tylko flopy będą niezadowolone, ale też wartościowi gracze. Jakaś stabilizacja składu jest potrzebna i nie będzie rotacji co mecz.

0

@Borneo Fermin ma wolne xd

0

@MOLESTA Będą poszkodowani. Uważasz, że Pablo Torre nie był poszkodowanym poprzedniego sezonu gdy się pokazywał z dobrej strony a i tak nie dostawał minut? W tym sezonie ktoś inny będzie tak samo poszkodowany.

0

@Faro Nikt nie powiedział, że składu mamy nie wzmacniać. Po prostu faktem jest, że będą gracze, którzy poczują, że nie dostają tyle minut na ile zasługują.

0

Transfer Williamsa sprawi, że poszkodowani będą Olmo i Fermin. Gavi również musi dać z siebie więcej jeśli chce grać kosztem choćby De Jonga czy Casado. Trzeba przyznać, że wraz z tym transferem będziemy mieć duży wachlarz możliwości, ale też pewnie będzie wzrost niezadowolenia wśród niektórych graczy nawet jeśli będą dobrze grać.

0

Gdyby nie problemy finansowe to nadal byśmy kupowali gwiazdorów z innych klubów. Barca z 2015 roku nie miała problemów finansowych i kupowała jak leci. Nie wierzę, że w obecnej byłoby inaczej gdyby nie finanse.

1

Nolito, co ty pieprzysz.

0

@ACMaldini3 Talent wielki, ale po tak długiej przerwie i w tym wieku to ciężko będzie wrócić na poziom reprezentowania kadry narodowej. Nadal jest lepszy niż jakiś Camavinga, Rabiot czy Fofana. Środek pola Francuzów nie robi wrażenia.

0

@Toretto Mieczniki przy brzegu?

0

@damianex10 Taki szajs ma 50 milionów?

0

Szkoda, że Miami nie dociągnęło wygranej, mieliby realne szanse na ćwierćfinał. Liczę mimo wszystko, że powalczą z PSG nie jak ten Inter z Europy co rozłożył nogi.

0

@Kazragore Tester szyb.

23

Wszystko spoko, ale skąd Borek wie, że Ronaldinho się nie umył?

0

@konrad1661 Państwo z dykty, ale La Rambla by im chętnie podarowała broń jądrową.

0

@MichuZ44 Jesteśmy denni.

0

@Lanosss Skończy jak jakiś Yusuf Demir.

1

@Comentateiro
Ciężko stwierdzić. City w poprzednim sezonie było fatalne i muszą na nowo rozbudzić iskrę a Liverpool kupując Wirtza pokazuje, że ma plany na dłuższy prymat. To jest piłka nożna, tutaj wszystko się może zdarzyć.

0

@takisobiektos @BorzyKrzys , @nwchades @tbas Pisałem o żywych tarczach. Zamiast ślepo powielać narrację Iranu zainteresujcie się tematem.

0

@panczo Bo to dziki kraj fundamentalistów.

0

@BorzyKrzys W opozycji zawsze łatwo komentować. Rzeczywistość weryfikuje.

2

Ci krytykujący działania rządu USA i Izraela niech wpadną na jakiś cudowny pomysł na zakazanie budowy broni jądrowej przez Iran. To jest niekończąca się historia a Iran chce by Izrael został wymazany z mapy i traktuje ich jako wrogów religijnych i to się nie skończy. Będą finansować organizacje terrorystyczne, będą wykorzystywać cywili jako „żywe tarcze”.

1

Czy użytkownicy La Rambli chcą by Iran miał dostęp do broni jądrowej?

0

Są jakieś składy na mecz drużyny Ronaldinho i Polski?

0

@Criss18Barca To była jeszcze pierwsza połowa.

0

@Bernard777 Zakazane to powinno być w FIFA cofanie się obrońcą do bramki przy wolnym.

1

@Cobra303 Na DAZN nie trzeba subskrypcji.

5

Jaki tu strach, bo Yamal spędza dzień z idolem piłkarskim. Na pewno Neymar go potem zabierze na prostytutki a potem wleci kokaina xd

0

Cieszę się na tego Joana Garcię i mam nadzieję, że okaże się kozakiem. Ter Stegena ceniłem przez wiele lat, ale to jest chyba czas na pożegnanie się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?