Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Tak naprawdę typowy piłkarz ligowy, który nie zakwalifikował się do pucharów to i tak przeważnie gra raz na tydzień a czasami zagra 2 razy.
4
Co do Nico Williamsa i ataków w jego stronę to winę za to ponosi Athletic, który w takim świetle go przedstawił swoim kibicom i Barcelonę jako największe zło bo ma czelność wpłacić klauzulę. Może wina to za dużo powiedziane, ale Athletic rozjuszył kibiców do takich zachowań.
0
@Stinger_ Ale ja doskonale sobie zdaję sprawę, że będzie liderem, ale nie będzie wykonywał karnych jako pierwszy w przyszłym sezonie gdy będzie grał Lewy. To tyle i mogę się z Tobą o to założyć, czy może Cię strach obleciał?
3
W tym Interze Miami grają takie ciołki, że to aż żałosne, że Messi musi z takimi w piłkę grać.
1
Busquets się zesrał.
0
@FabianekMrozek Ale ktoś mówi obecnie o powrocie Messiego oprócz Ciebie?
0
@Stinger_ Yamal potwierdza czy Mundo Deportivo?
5
@Faro To jest zwykła plotka. On sam wie, że nie ma prawa do karnych na obecnym etapie kariery gdy gra u nas Lewy.
1
@Kgorecki2500 Rozumiem, że to smakuje, bo dużo tłuszczu przeważnie smakuje, ale to jest po prostu niezdrowe.
2
@doc Był tak brzydki ten odmalowany mural, że musieli to zamazać.
1
@Ghostface Alisson, Marquinhos, Vinicius i Raphinha by się załapali. Dodatkowo trzeba się pochylić nad Bruno Guimaraesem i Rodrygo. Neymar gdyby był zdrowy to by się bez problemu dostał, bo się zawsze na boisku grą bronił, ale to jest obecnie wrak gracza.
0
@Murazor Messi najgorszą wersją w sezonie 20/21? Chyba innego Messiego oglądaliśmy. Był najlepszym graczem na świecie.
0
@turhiay Klątwa? Przed Messim 10 mieli tacy gracze jak Ronaldinho, Rivaldo, figo czy Maradona więc same legendy futbolu. To, że raz dostał wyhajpowany Fati to nic nie znaczy. Yamal już po 1 sezonie w Barcy miał większe osiągnięcia od Ansu Fatiego.
2
@Rupert_Haubica Bardzo Neymarowy ten lifestyle, ale on zaraz dopiero 18 lat skończy. Jakoś póki co się nie obawiam o jego profesjonalizm. Póki co 2 topowe sezony za nim. Zobaczymy czy za kilka miesięcy będzie Złota Piłka. Jak to Lewandowski mówił prawdziwą sztuką jest utrzymać taki poziom a nawet zwiększać przez 10/15 lat.
0
Alvaro Valles w Betisie a Alberto Moleiro w Villarreal. Ciekawe transfery, wiadomo jaka przyszłość czeka Antony'ego?
0
@rumilas Akurat Koeman wziął Barcę jeszcze w 2020 roku z Messim w składzie po blamażu Setiena z Bayernem. Messi wprawdzie chciał wówczas odejść z klubu i stało się to rok później już nie na jego zasadach. Nie było płynnej wymiany pokoleniowej a Koemana pogrążył brak wyjścia z grupy w 2021 roku w LM, Xavi wprawdzie mógł to odratować, ale nie zdołał wygrać z Benficą.
Barca Koemana mi się podobała tylko momentami, wiadomo posiadanie Messiego sprawiało, że te mecze były ciekawsze, ale np 1/8 finału z PSG i hat trick Mbappe obnażył starych Pique, Suareza, Busquetsa i fakt, że potrzebujemy przebudować kadrę.
0
@escarabajo Jestem sceptyczny wobec wszystkich och i ach nad każdym młodym talentem gdy wyjdą mu 2/3 dobre miesiące.
0
@escarabajo Nie znam go za bardzo, widziałem tylko w meczu z Miami i nie zrobił na mnie wrażenia akurat wtedy.
0
@mientusek1407 Ja z kolei po meczu o Puchar Gampera z Monaco miałem obawy co do Barcy Flicka, potem grali jednak cudownie.
55
W nowym zarządzie Florentino Perez, Kamil Gala i El Jarek.
0
@HavertzKai Teraz każdy kto prosto piłkę kopnie kilka meczy z rzędu i do tego jest młody jest wielkim talentem.
0
@Eto'o9 R10 Mam nadzieję, że bez tego węża na bramce.
1
@Douglas Kombinezon futurystyczny.
5
Xabi Alonso. Mam tylko nadzieję, że ten klub Cię nie zniszczy, bo bardzo Cię szanuję. Akurat tutaj wypowiedź na dobrym poziomie.
0
@patrykzmc2000 Nikt nie zapłaci i tak za niego tyle.
3
Całkiem dobry ten Jobe Bellingham.
0
@Borneo Yamal jeden mecz słabo zagrał xd Przecież w półfinale zrobił zawodnika meczu.
0
Ja jestem za. Ludzkie godziny meczów to i można wtedy Messiego oglądać na żywo ;)
Dodatkowo rywalizacja w jednej lidze z Ronaldo i w samym Al Hilal są gracze, którzy potrafią grać w piłkę. Ale to samolubna opinia fana. Dla rodziny i Messiego lepsze Stany, dla pieniędzy wiadomo, że Al Hilal.
0
@Borneo No sam odpuścił wyjazd na Euro U21.
0
@Borneo Bo co ma za dużo? Rok temu był na Euro i grał na IO. To było rok temu a nie tego lata. Teraz sobie odpoczywa więc co chcesz przekazać?