0

@Walpiano A ja uważam, że bez Cholo nie byliby takim klubem jak teraz a po jego odejściu mogliby być słabsi. Tylko jakiś naprawdę topowy trener mógłby wywindować obecne Atletico jeszcze wyżej.

11

3 miejsce się samo nie obroni.

0

Śmierć w płomieniach to niewyobrażalna agonia. Ponoć to najgorszy rodzaj śmierci.

0

Widzę, że match collection na barcastore się wyprzedały.

0

La Rambla co myśli, że stanie się z Ter Stegenem? Załóżmy, że Barca podpisze Wojtka i odejdzie Pena to zostajemy z 3 świetnymi bramkarzami z czego tylko Wojtek się godzi z rolą zmiennika. Może jak Flick wystawi Garcię w 1 i 2 kolejce od początku to Ter Stegen zmięknie i odejdzie. Nie ma co ukrywać, że jego kontrakt to spore obciążenie. Czy myślicie, że Ter Stegen pójdzie w zaparte i zostanie choćby pół roku do stycznia?

2

@Eto'o9 R10 W twarz to ci plują resztki rozumu.

0

@1LY0 Skoro mają istnieć nagrania to niech zostaną upublicznione. Póki co to są pomówienia. Żałosne.

0

@Gibbon_FCB Przecież on ma dostać kupę kasy w Arabii.

1

@Pomimo27 True Detective. 2 sezonu nawet nie dokończyłem.

0

@doc Nie ma czasu na próźnię. Zmiana numeru na "10" to dodatkowy zastrzyk gotówki a i sam Yamal udowodnił w ciągu ostatnich 2 lat, że to nie byle dzieciak. Nie może być takiej sytuacji, że numer "10" zostanie bez właściciela.

0

@Stinger_ Bundesliga to nie jest słaba liga zacznjimy od tego.

0

@Safrani Pytanie, który materiał jest trwalszy i który krój wygodniejszy.

1

@Who_you_mam Liga Mistrzów też jest dla ciot, bo tam w zeszłym sezonie był królem strzelców.

0

Jaka jest różnica między koszulką stadionową a meczową? Jakościowo pewnie meczowe lepsze?

0

@NorbiTBOB Myślisz, że jakby nie wygrali rundy zasadniczej MLS to też by dostali zaproszenie? Wątpię. Coś tam jednak osiągnęli by się tam znaleźć.

25

Niech gruby knur lepiej spojrzy w jakim kierunku zmierza liga. Nikogo na nic nie stać.

0

@Pawlak1992 Huijsena tak samo zignorujesz?

0

Za 30 milionów bym go nie sprzedawał. To za mało i byśmy zostali ze zbyt małą ilością opcji w obronie.

0

@Pawlak1992 Skąd wiedzą? Bo już coś pokazał w innej lidze. Ja osobiście bym dał Moleiro zamiast niego.

0

@Pawlak1992 Ale tutaj nie ma znaczenia czy ktoś już rozegrał mecz w La Liga więc nie wiem skąd wąty. Mosquera na siłę wciśnięty bo to ŚO, ale niech im będzie, brakuje mi tu Moleiro a ten Garcia to tutaj chyba za kilka dobrych występów na KMŚ, to już naprawdę mogli dać Endricka.

0

@BorzyKrzys W Imaxach grają?

0

@adamek20151 Nikt już tym nie żyje.

0

@PatrychoO 23/24 miał sezon gdy był decydującym graczem i nie bez powodu był faworytem do ZP.

0

@PatrychoO Ale dla niego Raphinha nie jest lepszym piłkarzem. Czy przed sezonem 24/25 powiedziałbyś, że Raphinha jest lepszy od Viniego? Nigdy w życiu. Więc dlaczego jeden sezon ma nagle zmienić sytuację całkowicie?

0

@Bogan Nie wiem czy warty rozbijania banku. Zobaczymy czy w przyszłym sezonie Olmo i Torres dojadą poziomem i pokażą, że mogą grać na 9 w dłuższej perspektywie. Na szczęście mamy dobrą kadrę, zabezpieczyliśmy bramkę, za rok może przyjść za darmo np Konate i tylko skupić się na uzupełniach na bokach obrony oraz obserwować sytuację z 9.

0

@Bogan Piszesz o Alvarezie podając jego statystyki z samej ligi a we wszystkich rozgrywkach klubowych w tym sezonie strzelił 29 bramek i miał 8 asyst i to są już bardzo dobre liczby. Lewandowski w Atletico też zapewne nie strzelałby tyle bramek co u nas.

0

@Stinger_ Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że będzie to robił, ale nie od przyszłego sezonu. Odniosłem się do MD, które pisze, że już w przyszłym sezonie weźmie na siebie karne i wolne. Wolne może i tak, ale na karne nie ma szans póki Lewy gra w pierwszej jedenastce. Więc co ty mi piszesz, że idę w zaparte?

0

@Stinger_ Nie biorę twoich za moje. Twoje dywagacje o tym, że Yamal chce od nowego sezonu wykonywać rzuty karne w Barcelonie to plotki, bo w newsie od MD jest info, że od nowego sezonu a nie tak jak piszesz za góra 2 sezony.

0

Jak jego wpływ ma być większy jak właśnie chcą kupić Nico Williamsa, który może go wyrzucić z pierwszej jedenastki.

0

@Bobo25 To był szok wówczas, ale Barca nie zachowywała się jak obecny Athletic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?