Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KidusFCB Nie powiem Ci tego, bo tylko ChatGPT na dłuższą metę korzystam więc konkurencji jak DeepSeek czy Gemini nie mam obeznanej. Też nie wiem do jakich celów potrzebujesz?
1
@ranger3120 Ja używałem płatnej 3 miesiące i byłem zadowolony z tego względu, że nie miałem limitów plików i zdjęć. W darmowej wersji ten limit jest bardzo mały, dodatkowo gdy zacznę temat z Chatem i dodam zdjęcie/plik to po jakimś czasie nie będę mógł kontynuować konwersacji w tym temacie i będę musiał zacząć nową bo limit się wyczerpał przez załącznik. Lepszy jest Plus i pewnie jeszcze ma więcej zalet względem zwykłego, ale przestałem, bo już szkoda było kasy.
0
@kingorbit Tylko my nie wiemy jaki mamy portfel. To wie tylko Tebas.
0
@Karol145 Musieli być mocno zdesperowani.
0
Ekitike to będzie flop czy top? W PSG był słabiutki. Jak grał w Eintrachcie?
0
@FanBarcy22 Kontrakt a kwota transferu to inne rzeczy.
0
@tbas Z powodu uporu De La Fuente, ale już wkrótce Balde wskoczy do kadry kosztem Grimaldo, gwarantuję Ci to. To jest inny poziom potencjału.
0
@tbas Ale ja mówię o Dumfriesie. Zdecydowanie popieram wypożyczenie Rashforda.
0
@doc Hahahahaha. To jest żałosne, że za byle grajka co rozegrał niezły sezon się płaci 100 milionów. Jak on w PSG był takim drewnem, że szok.
0
@Eto'o9 R10 Wyobraź sobie, że na tej stronie jest pełno ludzi, którzy popierają ten ruch transferowy xD
0
@comtedurgell Jakby to chociaż jeżyki były. W halówkach gdzie teraz się pogra? Tylko na hali.
0
@beter2 Powodzenia w znalezieniu kreatora gry, który będzie się godził na minimalną liczbę minut, który da 70% tego co Pedri.
0
@beter2 U Pedriego wiadomo, że musi grać ciągle by cały czas jego organizm był na odpowiednim poziomie wysiłku. Więc kogo ty byś chciał za niego pomijając fakt, że on już ma zmienników i to kilku?
1
Ponawiam pytanie. Wiem, że jeszcze w zeszłym sezonie Canal Plus Wielka Piłka można było łączyć z kimś. Czy obecnie również jest taka opcja oglądania 2 streamów jednocześnie?
0
Oby udało się przed tournee.
0
@mordini123 Tak ciekawa jak wydanie 400 milionów na Neymara i Mbappe.
3
A człowiek pamięta jak Laporta mówił, że dostaniemy gruby pitos za każdy dzień opóźnienia xD
Ja rozumiem, że to grube przedsięwzięcie a Laporta zapewne polega na tym co mu ludzie odpowiedzialni za budowę mówią, ale no to właśnie Laporta to przyjmuje na klatę i to właśnie jemu się dostanie.
0
Ronaldo młodego wyjaśnił, teraz czas na Messiego. Na Camp Nou nie ma szans na to spotkanie.
0
To teraz gdzie najlepiej opłaca się kupić pakiet piłkarski? Canal Plus Wielka Piłka 79 zł miesięcznie? Da się tam dzielić konto?
0
Jagiellonia tak słabo gra?
0
Na strumyku już Ekstraklasy nie obejrzę?
0
@Rifek Jakiś na pewno. To duże nazwisko a jeśli będzie mu zależeć na Mundialu to odejdzie.
0
@UriBoyka W styczniu po wyleczeniu się pewnie będzie chciał odejść. Teraz go nie zarejestrujemy do rozgrywek i Garcia wskoczy w jego miejsce.
1
@bartekvisca Trzeba się modlić by Yamala i Pedriego nie łapały kontuzje. To są dwa główne konie ciągnące obecną Barcę.
2
@Kgorecki2500 Grałem zarówno w Spiderman 1, 2 i Miles Morales. Zdecydowanie najlepszy jest Spiderman 2, potem Spiderman 1 a na końcu Miles Morales. Każda z tych gier jednak jest kapitalna a Miles Morales ma swój urok bo akcja rozgrywa się w zimowej scenerii.
7
@NeroTFP1 Zaczyna sie od zwierząt a potem bezbronnych ludzi by sobie upodobał gdy mu braknie wrażeń.
0
@Who_you_mam Jeśli rozliczamy Ferrana pod kątem G/A to grając w pierwszej jedenastce 18 spotkań miał 15 G/A. Zwłaszcza druga połowa sezonu była bardzo dobra.
0
@Destroyer_of_Worlds Z gówna miałby rzeźbić?
0
@Who_you_mam Ferran w tym sezonie nie wyglądał słabo/przeciętnie gdy wychodził w pierwszej jedenastce. To są powielane mity. Olmo z powodzeniem zagra jako fałszywy napastnik.
2
To co on w Barcy robił u Flicka? Opieprzał się na treningach, że rytmu nie ma?