0

@KidusFCB Nie powiem Ci tego, bo tylko ChatGPT na dłuższą metę korzystam więc konkurencji jak DeepSeek czy Gemini nie mam obeznanej. Też nie wiem do jakich celów potrzebujesz?

1

@ranger3120 Ja używałem płatnej 3 miesiące i byłem zadowolony z tego względu, że nie miałem limitów plików i zdjęć. W darmowej wersji ten limit jest bardzo mały, dodatkowo gdy zacznę temat z Chatem i dodam zdjęcie/plik to po jakimś czasie nie będę mógł kontynuować konwersacji w tym temacie i będę musiał zacząć nową bo limit się wyczerpał przez załącznik. Lepszy jest Plus i pewnie jeszcze ma więcej zalet względem zwykłego, ale przestałem, bo już szkoda było kasy.

0

@kingorbit Tylko my nie wiemy jaki mamy portfel. To wie tylko Tebas.

0

@Karol145 Musieli być mocno zdesperowani.

0

Ekitike to będzie flop czy top? W PSG był słabiutki. Jak grał w Eintrachcie?

0

@FanBarcy22 Kontrakt a kwota transferu to inne rzeczy.

0

@tbas Z powodu uporu De La Fuente, ale już wkrótce Balde wskoczy do kadry kosztem Grimaldo, gwarantuję Ci to. To jest inny poziom potencjału.

0

@tbas Ale ja mówię o Dumfriesie. Zdecydowanie popieram wypożyczenie Rashforda.

0

@doc Hahahahaha. To jest żałosne, że za byle grajka co rozegrał niezły sezon się płaci 100 milionów. Jak on w PSG był takim drewnem, że szok.

0

@Eto'o9 R10 Wyobraź sobie, że na tej stronie jest pełno ludzi, którzy popierają ten ruch transferowy xD

0

@comtedurgell Jakby to chociaż jeżyki były. W halówkach gdzie teraz się pogra? Tylko na hali.

0

@beter2 Powodzenia w znalezieniu kreatora gry, który będzie się godził na minimalną liczbę minut, który da 70% tego co Pedri.

0

@beter2 U Pedriego wiadomo, że musi grać ciągle by cały czas jego organizm był na odpowiednim poziomie wysiłku. Więc kogo ty byś chciał za niego pomijając fakt, że on już ma zmienników i to kilku?

1

Ponawiam pytanie. Wiem, że jeszcze w zeszłym sezonie Canal Plus Wielka Piłka można było łączyć z kimś. Czy obecnie również jest taka opcja oglądania 2 streamów jednocześnie?

0

Oby udało się przed tournee.

0

@mordini123 Tak ciekawa jak wydanie 400 milionów na Neymara i Mbappe.

3

A człowiek pamięta jak Laporta mówił, że dostaniemy gruby pitos za każdy dzień opóźnienia xD
Ja rozumiem, że to grube przedsięwzięcie a Laporta zapewne polega na tym co mu ludzie odpowiedzialni za budowę mówią, ale no to właśnie Laporta to przyjmuje na klatę i to właśnie jemu się dostanie.

0

Ronaldo młodego wyjaśnił, teraz czas na Messiego. Na Camp Nou nie ma szans na to spotkanie.

0

To teraz gdzie najlepiej opłaca się kupić pakiet piłkarski? Canal Plus Wielka Piłka 79 zł miesięcznie? Da się tam dzielić konto?

0

Jagiellonia tak słabo gra?

0

Na strumyku już Ekstraklasy nie obejrzę?

0

@Rifek Jakiś na pewno. To duże nazwisko a jeśli będzie mu zależeć na Mundialu to odejdzie.

0

@UriBoyka W styczniu po wyleczeniu się pewnie będzie chciał odejść. Teraz go nie zarejestrujemy do rozgrywek i Garcia wskoczy w jego miejsce.

1

@bartekvisca Trzeba się modlić by Yamala i Pedriego nie łapały kontuzje. To są dwa główne konie ciągnące obecną Barcę.

2

@Kgorecki2500 Grałem zarówno w Spiderman 1, 2 i Miles Morales. Zdecydowanie najlepszy jest Spiderman 2, potem Spiderman 1 a na końcu Miles Morales. Każda z tych gier jednak jest kapitalna a Miles Morales ma swój urok bo akcja rozgrywa się w zimowej scenerii.

7

@NeroTFP1 Zaczyna sie od zwierząt a potem bezbronnych ludzi by sobie upodobał gdy mu braknie wrażeń.

0

@Who_you_mam Jeśli rozliczamy Ferrana pod kątem G/A to grając w pierwszej jedenastce 18 spotkań miał 15 G/A. Zwłaszcza druga połowa sezonu była bardzo dobra.

0

@Destroyer_of_Worlds Z gówna miałby rzeźbić?

0

@Who_you_mam Ferran w tym sezonie nie wyglądał słabo/przeciętnie gdy wychodził w pierwszej jedenastce. To są powielane mity. Olmo z powodzeniem zagra jako fałszywy napastnik.

2

To co on w Barcy robił u Flicka? Opieprzał się na treningach, że rytmu nie ma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?