Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 Nie no jak dla Ciebie ktoś jest no name to już niezła beka z ludzi, którzy tych no name kojarzą co nie?
0
@lucca87 Albo Lewy zostanie na kolejny rok bo ma taką opcję w kontrakcie, albo Ferran na dobre odpali, albo Olmo podoła. Ja bym aż tak nie płakał. Sposób zawsze się znajdzie.
0
@Kgorecki2500 Co 16 i 17 latki mogą wiedzieć o życiu?
4
@Faro Przecież Flick go uwielbia xD
1
Sam Flick wie, że w pomocy jest overbooking, ale na La Rambli ludzie byli oburzeni, że Pablo Torre nie grał więcej. No nie grał bo mamy tam wielu świetnych graczy.
1
@Laminedependencia Balde ma duży potencjał a motorycznie Grimaldo i Cucurella się nie umywają do niego.
0
@VAMOS1899LaMasia Kogoś olać musiał. Mamy wielu pomocników i każdy chce grać.
0
@Eklerek Od 2016 roku nieprzerwanie gramy na turniejach. Na ostatnie 2 dostaliśmy się barażami, dużo szczęścia, ale gramy więc nie można mówić, że na pewno nie pojedziemy na Mundial.
0
@DonCarletto Co za głupota.
0
@Herato Jednak może sam Lewy chciałby jeszcze pojechać na ostatni Mundial za rok i wtedy zakończyć karierę z kadrą. Mamy mimo wszystko szansę się tam dostać.
0
@AlwaysBlaugrana Topowy bramkarz jest w stanie wygrywać dla drużyny trofea. Garcia to był potrzebny transfer. Ter Stegenowi psycha siada a Wojtek nie prezentuje poziomu.
0
@Konradowskyy Nie no jednak rozdzielenie trybów klasycznego gameplay i symulacji jest dużą zmianą na plus. Wprawdzie już to jest w FC25, ale będzie ulepszone w nowej FIFA. Ja osobiście mówię ze strony niedzielnego gracza, bo gram w FIFĘ obecną pewnie 2 razy na miesiąc po kilka godzin. Wtedy się bawię świetnie.
0
@hefaj6 Ja na Oferteo skorzystałem i byłem zadowolony.
1
Z Chelsea to bym przytulił Caicedo lub nawet Cucurellę na ławkę.
2
Marciniak pozbawił świat epickiego finału. W zamian to dostaliśmy gładkie 5-0 gdzie Inter się zesrał już na samym początku.
0
Czekamy na takie zwody w La Liga.
0
@VegetaPolska Na LS mógłby często grać. Jak zmienia Raphinhę to naturalne, jak zmienia Yamala to Raphinha może przechodzić na PS. Tak czy inaczej to według mnie abstrakcja, że on zagra w Barcy więc nie ma o czym gadać.
0
Ciekawe czy Galatasaray powalczy w Europie. Skąd oni w ogóle mają tyle kasy?
5
@Derean Tak szczerze to byłby idealny 12 zawodnik. Wszędzie z przodu zagra i ma jakość z miejsca.
0
Uważam Lamine za lepszego, ale może niech nie wygra i będzie miał motywację by pracować jeszcze ciężej.
0
@Michael24 Tak grając wchodzi do jedenastki, w każdej drużynie świata.
0
@Gibbon_FCB Najgorsze to są reklamy w trakcie pokazywania składów i wyjścia na murawę na Canal Plus. Ścierwo, za które się płaci. Za DAZN nie płacisz.
0
@PatrychoO Na tournee dostaną powołanie.
0
@BezglutenowyPedri Wystarczy nam, że go wypożyczymy i mu formy wystarczy na sezon to już będzie dobry transfer.
0
@Herato Perez wycisnął absolutnego maksa z Ronaldo. Sprzedał go nadal za dużą kasę i już niedługo potem mają 2 ligi mistrzów więcej. Co jest zabawne to fakt, że Ronaldo w 9 lat wygrał 2x La Liga a po jego odejściu w 6 lat Real wygrał 3 razy La Ligę.
0
@konrad1661 Nie ma zmiennika dla Yamala, ale jestem przekonany, że do końca okienka się pojawi. Za Pedriego mamy wielu pomocników i nie ma sensu się zamartwiać linią pomocy bo mamy tam dużo jakości. Na LS w teorii grał Raphinha a przyjdzie nowy skrzydłowy, który będzie zmiennikiem Raphinhi i Yamala. Dla Balde niestety jeśli nic się nie zmieni to nadal zmiennikiem będzie Martin a dla Kounde Fort i Garcia. Garcia pokazał, że potrafi sobie tam poradzić.
2
@kubix05 Jaka miejscowość?
3
@konrad1661 Mamy nowego, zdolnego bramkarza. Wraca Bernal po kontuzji. Skrzydłowy na pewno jeszcze przyjdzie. Będziemy mieli lepszą kadrę niż w poprzednim sezonie, który był świetny.
1
Czyli w zarządzie były pipki, które zgadzały się na wszystko. Rozumiem pensję Messiego bo to fenomen.
0
@BorzyKrzys Jeszcze w Gladiatorze II zagrał w tym roku.