0

@gaucho104 Nie no jak dla Ciebie ktoś jest no name to już niezła beka z ludzi, którzy tych no name kojarzą co nie?

0

@lucca87 Albo Lewy zostanie na kolejny rok bo ma taką opcję w kontrakcie, albo Ferran na dobre odpali, albo Olmo podoła. Ja bym aż tak nie płakał. Sposób zawsze się znajdzie.

0

@Kgorecki2500 Co 16 i 17 latki mogą wiedzieć o życiu?

4

@Faro Przecież Flick go uwielbia xD

1

Sam Flick wie, że w pomocy jest overbooking, ale na La Rambli ludzie byli oburzeni, że Pablo Torre nie grał więcej. No nie grał bo mamy tam wielu świetnych graczy.

1

@Laminedependencia Balde ma duży potencjał a motorycznie Grimaldo i Cucurella się nie umywają do niego.

0

@VAMOS1899LaMasia Kogoś olać musiał. Mamy wielu pomocników i każdy chce grać.

0

@Eklerek Od 2016 roku nieprzerwanie gramy na turniejach. Na ostatnie 2 dostaliśmy się barażami, dużo szczęścia, ale gramy więc nie można mówić, że na pewno nie pojedziemy na Mundial.

0

@DonCarletto Co za głupota.

0

@Herato Jednak może sam Lewy chciałby jeszcze pojechać na ostatni Mundial za rok i wtedy zakończyć karierę z kadrą. Mamy mimo wszystko szansę się tam dostać.

0

@AlwaysBlaugrana Topowy bramkarz jest w stanie wygrywać dla drużyny trofea. Garcia to był potrzebny transfer. Ter Stegenowi psycha siada a Wojtek nie prezentuje poziomu.

0

@Konradowskyy Nie no jednak rozdzielenie trybów klasycznego gameplay i symulacji jest dużą zmianą na plus. Wprawdzie już to jest w FC25, ale będzie ulepszone w nowej FIFA. Ja osobiście mówię ze strony niedzielnego gracza, bo gram w FIFĘ obecną pewnie 2 razy na miesiąc po kilka godzin. Wtedy się bawię świetnie.

0

@hefaj6 Ja na Oferteo skorzystałem i byłem zadowolony.

1

Z Chelsea to bym przytulił Caicedo lub nawet Cucurellę na ławkę.

2

Marciniak pozbawił świat epickiego finału. W zamian to dostaliśmy gładkie 5-0 gdzie Inter się zesrał już na samym początku.

0

Czekamy na takie zwody w La Liga.

0

@VegetaPolska Na LS mógłby często grać. Jak zmienia Raphinhę to naturalne, jak zmienia Yamala to Raphinha może przechodzić na PS. Tak czy inaczej to według mnie abstrakcja, że on zagra w Barcy więc nie ma o czym gadać.

0

Ciekawe czy Galatasaray powalczy w Europie. Skąd oni w ogóle mają tyle kasy?

5

@Derean Tak szczerze to byłby idealny 12 zawodnik. Wszędzie z przodu zagra i ma jakość z miejsca.

0

Uważam Lamine za lepszego, ale może niech nie wygra i będzie miał motywację by pracować jeszcze ciężej.

0

@Michael24 Tak grając wchodzi do jedenastki, w każdej drużynie świata.

0

@Gibbon_FCB Najgorsze to są reklamy w trakcie pokazywania składów i wyjścia na murawę na Canal Plus. Ścierwo, za które się płaci. Za DAZN nie płacisz.

0

@PatrychoO Na tournee dostaną powołanie.

0

@BezglutenowyPedri Wystarczy nam, że go wypożyczymy i mu formy wystarczy na sezon to już będzie dobry transfer.

0

@Herato Perez wycisnął absolutnego maksa z Ronaldo. Sprzedał go nadal za dużą kasę i już niedługo potem mają 2 ligi mistrzów więcej. Co jest zabawne to fakt, że Ronaldo w 9 lat wygrał 2x La Liga a po jego odejściu w 6 lat Real wygrał 3 razy La Ligę.

0

@konrad1661 Nie ma zmiennika dla Yamala, ale jestem przekonany, że do końca okienka się pojawi. Za Pedriego mamy wielu pomocników i nie ma sensu się zamartwiać linią pomocy bo mamy tam dużo jakości. Na LS w teorii grał Raphinha a przyjdzie nowy skrzydłowy, który będzie zmiennikiem Raphinhi i Yamala. Dla Balde niestety jeśli nic się nie zmieni to nadal zmiennikiem będzie Martin a dla Kounde Fort i Garcia. Garcia pokazał, że potrafi sobie tam poradzić.

2

@kubix05 Jaka miejscowość?

3

@konrad1661 Mamy nowego, zdolnego bramkarza. Wraca Bernal po kontuzji. Skrzydłowy na pewno jeszcze przyjdzie. Będziemy mieli lepszą kadrę niż w poprzednim sezonie, który był świetny.

1

Czyli w zarządzie były pipki, które zgadzały się na wszystko. Rozumiem pensję Messiego bo to fenomen.

0

@BorzyKrzys Jeszcze w Gladiatorze II zagrał w tym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?