Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeśli wyborcy Konfy zagłosują na Nawrockiego bo ten potulnie przyjdzie do Mentzena i podpisze cokolwiek mu podsunie to są niebywale naiwni. Pewnie będą się cieszyć, że o jeju Nawrocki zrobi jak mu Mentzen zagra. Gówno prawda, Nawrocki to podpisze a potem będzie miał to wszystko w dupie. Naprawdę ludzie są śmieszni, że wierzą w takie deklaracje.
0
@LambiPL Wartości z tyłka? To dlaczego często odpowiadają realnym kwotom transferów tych zawodników? Nie są to z tyłka wartości tylko system, który stara się rzetelnie podejść do wartości rynkowej zawodników i aktualizuje to starannie.
1
@lucca87 Ja byłbym zadowolony zarówno z Williamsa jak i Diaza. Barca musi wpierw jednak kogoś sprzedać. Ansu Fati, Pau Victor, Araujo lub Christensen to są gracze do odpalenia. Zobaczymy czy mają jakieś plany wobec Alexa Valle i jakie pozycje realnie chcą wzmocnić? Skrzydłowy by się przydał na pewno.
0
@draxidox Jakie to mogą być deklaracje?
0
@ACMaldini3 Jeden.
0
@takisobiektos Od razu to śmierdziało. Trzeba zawsze czekać na konkretne źródła.
0
@ACMaldini3 Mam znajomą, która sprzedaje bilet.
2
80 milionów za rezerwowego 28 latka XD Nikt nie uwierzy w ten transfer przy tej cenie.
2
@Comentateiro Oglądam każdy mecz Barcelony. Bernal zrobił wrażenie, ale nie będę pisał o betonowaniu pozycji na lata gdy on musi konkurować z bardzo dobrymi De Jongiem i Casado o miejsce w składzie. Jak wygra rywalizację to znaczy, że jest wyjątkowo uzdolniony bo ma mocnych rywali.
2
@Eklerek W wieku 21 lat to on do Chelsea przychodził. Gdy miał 25 wyjechał do Chin.
11
Nie rozumiem skąd takie buńczuczne teksty o „betonowaniu pozycji piwota na lata” podczas gdy on zagrał zaledwie 3 mecze w pierwszej drużynie i jest po ciężkiej kontuzji.
1
@Kapitan hawk Messiemu liżą tyłek w tym Miami i sprowadzają samych Argentyńczyków i latynosów. Mascherano to obecnie dramat. Tata Martino zrobił tam dobrą robotę.
0
Jakbyście mieli wybór grać przez następne dwa sezony Ter Stegenem, Szczęsnym lub Dibu Martinezem to kogo wybieracie?
0
@Mazi Zostałeś wywołany do wypracowania.
0
@alone49 A co jak ktoś w pierwszej turze nie głosował na nikogo z POPISU to na kogoś musi w tej drugiej turze zagłosować. Więc zagłosuje na PO lub PIS. Co lepsze? Lub co gorsze?
1
@Klejnot_Nilu Przecież Portugalia ma topowych graczy na każdej pozycji xd
1
@dariooo A to ciekawe, bo poprzednia część była dość udana.
0
@Kgorecki2500 Jak mieszkasz w dużym mieście i zarabiasz średnią krajową to powodzenia z kupnem mieszkania.
1
@BORO_12 Byle nie United, bo przepadnie w tym syfie.
0
@Arden Będą grać na niego i ten spieprzy wszystko o ile przyjmie w ogóle piłkę. Mbappe bierze Złotego Buta. Szanuję Robercika oczywiście, był jednym z architektów tego udanego sezonu, ale teraz myślę, że do końca sezonu będzie drewniaczył.
0
@Rastafarnianin Może uciekli za lepszym życiem xd Pewnie, że powinni mieć prawo. Wielu Polaków wyjechało bo w Polsce było źle i chętnie by wróciło, ale nie mają do czego. Mają prawo głosować za opcją, która umożliwi im warunki do powrotu.
1
@AlphaNumeric Ja myślę, że obecnie i jeden i drugi nie do zastąpienia. Nie ma drugiego tak decydującego skrzydłowego i nie ma innego tak dobrego rozgrywającego. Pewnie najbliżej profilu Pedriego obecnie byłby Vitinha z PSG.
1
@Lionel_Messi10 Żeby tylko nie grał jak Foden w tym sezonie.
0
Nie ma jakiejś listy powołanych na dzisiejszy mecz?
4
@Przystankers Doskonale wiadomo do czego był zdolny Messi. Zwłaszcza z 2012 roku xd
1
@gumaz Cubarsi to żadne zaskoczenie. Tylko potwierdził talent.
0
@Barca_Big_Moment Panie pragmatyku proponuję przerzucić się na oglądanie Cholo Simeone.
0
@Barca_Big_Moment 3 mecze w seniorach, rok bez gry więc sorry, ale nie podpiszę się pod tym, że z miejsca będzie lepszym wyborem niż De Jong i Casado, którzy już i tak są bardzo dobrymi graczami i mają za soby dobry sezon.
0
@directedbyfcb Messiego zrobi Fermin.
1
@LambiPL "Futbonomia", "Ja, Ibra", "Pirlo. Myślę, więc gram", "Dziedzictwo Barcelony. Dziedzictwo Cruyffa". Najbardziej mi się prawdopodobnie podobała "Ja, Ibra".