0

@Mixtape Przecież oni grali najlepszy futbol wówczas xd Odpadli z PSG bo napastnika nie mieli, ale grali od Francuzów dużo, dużo lepiej. Poza tym odpadli tylko dlatego, że wówczas była zasada goli na wyjeździe.

0

Trochę skręcają takie filmiki.

0

@michal26 Marciniak już nie jest najlepszym sędzią świata. Francois Letexier jest lepszy.

11

Nie odważyłbym się na taką opinię.

0

@Cvzx Byle nie jak w rewanżu gdzie był do dupy.

5

@Arcybiskup Tak, to Infantino wyznaczał sędziów w rozgrywkach UEFA xd Co za płaczki.

0

@Barceloniarz987 Arnold to dobry transfer biorąc pod uwagę, że Carvajal po ciężkiej kontuzji i wiekowy to potrzebny dla nich gracz. Tah do nas nie trafi bo ktoś musiałby odejść, mamy sporo ŚO obecnie. Cubarsi, Martinez, Araujo, Christensen i Eric, który obskoczy kilka pozycji. Tah jest absolutnie zbędny. Było zainteresowanie Tahem gdy Garcia był na wylocie a Araujo jeszcze nie podpisał nowego kontraktu. Nawet jakby Christensen odszedł to nie wiem czy ten Tah jest nam potrzebny.

1

@Hosh No jak widać tutaj nie było here we go, tylko here we go soon.

0

@Aragorn33 Pan Jerzy. Co to w ogóle za historia xD

2

Kto by powiedział, że Antony to taki gracz po czasie w United.

1

Nie widziałem za bardzo gola. Ter Stegen zawalił?

0

@misiek0318 Cały sezon gramy jednym systemem i nagle w kluczowej fazie sezonu zmienić to co świetnie funkcjonuje. Super pomysł.

0

Finał zostawiają dla najlepszego obecnie sędziego w Europie Francois Letexiera.

0

@michal26 Moje pierwsze skojarzenie to była bramka Messiego z Betisem. Jakby to wpadło to mielibyśmy do czynienia z czymś nieprawdopodobnym.

0

@reloaded a bramkę w El Clasico to kiedy strzelił? Po 80 minucie.

0

@FcPortoFan1999 Zgadzam się. Maciak był gościem a został potraktowany jak śmieć i jeszcze potem to wyłączenie mikrofonu.

0

@szyper No to fakt, ale jakby grał Lewy to by nie grał Torres.

1

@FcPortoFan1999 Stanowski z góry zaplanował sobie oglądanie Barcelony i wiedział jak Maciak mu odpowie na 2 pierwsze pytania. Miał wymówkę by skończyć wywiad. Jednak to dla mnie zwykłe chamstwo, chciał dopiec Maciakowi i go ośmieszyć, ale jak to jest napisane w pewnej Książce, zło dobrem zwalczajcie. Stanowski mógł z nim pogadać dalej i poruszyć temat dalej ale jak widać z góry zaplanował, że to jego taktyka na okazanie pogardy Maciakowi.

1

@SelloutCrowd No rusza się jak żelbetonowy kloc i to się nie zmieni.

0

@parpe Ale nie kupisz takiego Joana Garcii by siedział na ławce i się nie rozwijał. Mogliby go pewnie wypożyczyć, ale Barca ma inne priorytety. Garcia to 30 milionów a na rynku innych tańszych dobrych opcji nie ma. Ter Stegena bym jeszcze nie skreślał szczerze mówiąc.

0

@F3DO Valladolid nasi rezerwowi powinni ograć. Problem, że nawet nie mamy rezerwowych napastników.

18

Swoją drogą Flickowi bokiem wychodzi teraz pompowanie Martina cały sezon gdy przychodzi kluczowa faza i jest nadal słabiakiem. Szkoda, że Fort nie dostał tych minut. Z drugiej strony nie wiemy jak na treningach to wygląda.

3

@Terapuls No oficjalnie poprzeczka to strzał niecelny.

0

@czarny20 Ja tak samo, ale i tak to dobrze, że Wojtek gra kosztem Penii.

1

@parpe Przedłużenie kontraktu to nie błąd, bo Ter Stegen będzie czuł oddech Polaka na plecach i będzie rywalizacja. Jak widać Barca nie ma w planach już teraz ściągać nowego bramkarza na lata.

0

@szyper Co masz do Rekina? Strzelał kluczową bramkę w El Clasico i teraz też strzelił wyrównującą bramkę. Torres dobrze zastępuje Lewego. Olmo przecież pracował w pressingu xd

4

Ten mecz to jak kalka rywalizacji Interu z Bayernem. Bayern ciśnie i strzela bramki, nie ma problemu z tworzeniem sytuacji ( oczywiście La Bamba wie lepiej, bo statystyki z jesieni sobie spojrzeli xd) jednak Inter się odradza jak Feniks i strzela te bramki, świetne kontry i stałe fragmenty. Trzeba w rewanżu liczyć na powrót Balde i być maksymalnie skoncentrowanym podczas stałych fragmentów. Barca gra lepszy futbol, ale Inter jest wyrachowany. Inter nie ma tak dobrej obrony jak wy pisaliście przed meczem i nie rozumiem tych wpisów.

6

@czarny20 Ciężko stwierdzić. Były mecze jak z Benficą 1-0 gdy dał jak najbardziej coś ekstra, ale też o dziwo z Benficą 5-4 gdy był fatalny, czy ostatnio z Celtą się mijał z piłką. Fakty są jednak takie, że Szczęsny z Barcą odkąd gra przegrał tylko 1 mecz, który nie skutkował złymi konsekwencjami.

0

@Encore Teraz rekordy będą bite, bo 2 dodatkowe mecze dodali a w przypadku niektórych nawet 4 mecze więcej.

0

Wnioski są takie, że trzeba strzelić więcej bramek niż przeciwnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?