Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Od transferu do PSG jest skończony zdrowotnie. Umiejętności zawsze miał i będzie miał, ale zdrowia nie ma. Pamiętam jak jakiś lekarz gdy Neymar chyba w 2019 roku doznał kolejnej kontuzji opowiadał, że Neymar będzie co chwilę wypadał tylko wtedy była mowa, że to przez kostkę, a Neymar wylatuje na różne sposoby.
1
Troglodyci boiskowi.
1
Real po prostu nie ma pomysłu na grę, nie ma zaangażowania i koncepcji. Tak jest cały sezon i żaden sędzia ich tym razem nie uratuje.
1
Letexier nie boi się rządowych.
1
@ShawnC No Olise to kozak, ja po prostu uważam, że Bayern dziś awansuje.
0
@Criss18Barca Szczęsny 50% normy wyrobił w kilka meczy u nas.
5
@Danny Gaucho Teraz patrzę jeszcze na powtórkę na chłodno i faktycznie, mógł tam być karny podyktowany. Mea culpa.
0
@SkN Nie ma tam żadnego karnego.
3
@Pedri16Future Tylko wtedy Raphinha miał dzień konia a my byliśmy maksymalnie skuteczni i wykorzystaliśmy każdą najmniejszą okazję a konkretnie to właśnie Raphinha.
0
@Gaucho Strach na niego stawiać. Co za zjazd. Już trzeba było go opchnąć do Turynu i brać Taha za darmo.
0
@ShawnC Panie, dzisiaj Bayern eliminuje Inter.
1
@mrboom Lewy zagrał naprawdę solidne spotkanie. Zgadzam się co do Złotego Balona, że to Pedri najbardziej zasługuje. Zobaczymy czy wygramy wszystko i jak nasze asy się zaprezentują w ostatnich kluczowych meczach. To jest otwarta sprawa nawet pomiędzy piłkarzami Barcelony. Ostatecznie to media nakręca hype na konkretnego piłkarza. Obecnie ten hype jest na Raphinhe.
1
Raphinha to dziś przypomniał swoje najgorsze mecze za Xaviego. Po takim meczu jakby ktoś powiedział, że on jest jednym z głównych faworytów do Złotej Piłki to można się nieźle uśmiać.
0
@joloskyy Ale miało wykazać krzywe kości.
0
Raphinha wraca do ustawień fabrycznych? Na jesień to on nawet do środka schodził i prawą nogą ładował, teraz wygląda jak na LS u Xaviego.
0
@PatrychoO Ja wiem, że to tylko piłka nożna, ale niesmak wobec kibiców Realu jest duży.
0
Tak się teraz zastanawiam. Ktoś od dziecka kibicuje Realowi Madryt ale potem dorasta, rozwija mu się mózg, myślenie i widzi to wszystko co się dzieje wokół Realu Madryt to co taki myślący, mądry człowiek sobie myśli? Nadal wspiera tą patologię? Jak można w ogóle czerpać radość z tego mając w głowie w jaki sposób to wszystko jest osiągane.
35
Dziękuję Bogu, losowi, wszystkiemu co miało wpływ na tą decyzję, że kibicuję Barcelonie a nie tej zarzyganej organizacji Realowi Madryt. Napluć na nich to za mało. Niech się wstydzi każdy, kto z nimi sympatyzuje i wspiera tą patologię. Rak europejskiego i hiszpańskiego futbolu.
0
@Pedri16Future Lewy i Rapha biją rekordy, ale Yamal gra wszystko. Raphinha przynajmniej ostatnio trochę odpoczywał a Lewy jest w miarę rotowany. Przy 4-0 to trochę paranoja, że jest once de gala z przodu, ale mam nadzieję, że do przerwy wynik będzie remisowy lub na korzyść i Yamal zejdzie a najlepiej dodatkowo Kounde.
1
@UriBoyka Tak, rewanż z zaliczką 4-0 a Torres to nie jest placek żebyśmy zaraz mieli odpaść bez Lewego czy Yamala…
0
Flick obsrał się przed BVB? Czemu Rekin nie gra za Yamala lub choćby Lewego?
20
Trzeba to mocno nagłośnić. Ten obrzygany klub jedzie skandal na skandalu. Jak można z takimi gnojami sympatyzować?
0
@Kgorecki2500 Fajna rzecz i okazyjnie korzystam, ale mało miejsca w komorze. Tylko ja nie mam np dwukomorowego.
1
Pewien zasrany chirurg również kiedyś chciał mi naprostowywać kości podczas oględzin bez RTG oraz bez rezonansu już chciał mnie umawiać na operację ACL. Potem się okazało, że RTG nic nie wykazało a tym bardziej rezonans. Czasami nawet najlepsi specjaliści są beznadziejni.
0
@mekston Dlatego mogą na siłę forsować. Taki Jorginho w 2021 zajął 3 miejsce i wcale nie miał mało głosów a właśnie wygrał 2 najważniejsze trofea wówczas. Lautaro Martinez ma np szanse na tryplet i musi się dobrze zaprezentować w kluczowych meczach plus KMŚ i wtedy ma duże szanse.
0
@mekston Jak my wygramy wszystko to na pewno ktoś z naszej drużyny wygra. Ale co jeśli np Arsenal czy Inter wygra LM i dołoży sukces w KMŚ? Wtedy mogą dać komuś z tamtej drużyny nawet jeśli statystyki będą na korzyść graczy Barcelony.
1
Myślicie, że KMŚ będą miały wpływ na to kto zdobędzie Złotą Piłkę? Wiadomo nic się w tym roku nie równa Lidze Mistrzów, ale czy takie KMŚ może być mocną kartą w rękach kandydata? Ja myślę, że mimo wszystko tak może być.
0
@Yoshi94 Kto normalny mu da takie pieniądze o jakich mówisz? Nawet wątpię by Araby były skłonne brać upadłą gwiazdę, która nawet nie zdążyła na dobre rozbłysnąć.
3
Nico przegapił okazję na dołączenie do Barcelony? To raczej Barca wybrała Olmo zamiast Nico. Jestem przekonany, że Nico by trafił do Barcelony zeszłego lata gdyby miał pewność, że go normalnie zarejestrują.
3
Rozwiązanie umowy hahahaha, dlaczego Fati miałby rezygnować z 14 milionów euro? Przecież on wie, że już nigdy takiej kasy nie zarobi.