0

@Janas11224 El Pistolero w prime to był kozak, ale Ronaldo Nazario też ma tu coś do dodania.

0

Bayern to weźmie?

0

@SadeckiKocur Real na nic nie zasługuje. Puchar Króla powinni przegrać w 1/8 z Celtą a w lidze gdyby nie debilne decyzje sędziów to już by mieli więcej punktów straty i powoli by się żegnali z mistrzostwem. Ten klub nie potrafi wygrać trofeum bez kontrowersji. Ja uważam, że w Hiszpanii my musimy wygrać wszystko, bo na to zasługujemy, gramy najlepiej i najlepiej punktujemy pomimo sędziów. W Lidze Mistrzów niech się dzieje co chce, ale niech wygra drużyna bez wałów sędziowskich bo mam tego dość w piłce nożnej. Jeśli to będzie Barca to tym lepiej.

1

@Rupert_Haubica Piłka nożna to piękny sport, ale tak piękny w swojej prostocie, że wiele osób ją uwielbia, niestety pełno tych osób to nie oszukujmy się zwykli troglodyci.

17

@Gibbon_FCB Martino zacznijmy od tego, że został okradziony z tytułu ligowego w ostatniej kolejce.

4

@VeB 1899 Rozumiem niechęć bo kontuzje, ale pisanie, że zagrał 3 dobre mecze to gruba ignorancja.

0

@Pawlak1992
- McDonald
-Kurczak
-PlayStation
-Szachy
-Wino
-Filmy
-Książki
-VOD

0

@Cyzix To prawda, Atletico w zeszłym sezonie gdy grało ofensywnie potrafiło grać w dobrym stylu i te mecze z Realem wówczas to były dobre widowiska. Jak Barca zagra swoje to nawet ofensywne Atletico nie będzie straszne.

1

@Cyzix Dla Benfici w tamtym meczu to grał Wojciech Szczęsny.

1

@Andi18 A no można. Były też mecze na styku gdzie te decyzje zabrały nam punkty a w meczach Realu te punkty były im dawane. Są zadyszki i to normalna sprawa, ale nienormalne są wypaczane wyniki na podstawie ewidentnych błędów sędziowskich, które są zbyt ostentacyjne by były przypadkowe. Trzeba o tym mówić, bo to nie jest normalne i normą być nie może.

0

@Andi18 Pomogli im sędziowie a nie my.

0

Niczego innego nie można się spodziewać po reżimowym klubie.

1

@Bocheno1 Dante to jeszcze tryplet u Heynckesa z Bayernem zdobywał.

0

Bo to „pieprzyć ich” miało wydźwięk bardziej rywalizacji, jakiś brak szacunku też tam był, ale było poddymione w mediach bo to się lubi i klika.

3

Każda przerwa na kadrę to napieprzanie na kadrę i piłkarzy przez absolutnie wszystkich. Rzyg bierze na te media.

1

Ale już na następnym Mundialu to ich Dania wyjaśni hehe

1

W historii chyba takiej jaką pamiętamy. Bo pewnie do każdej takiej jedenastki powinien się załapać Maradona. Dla mnie najlepsze jest wybranie najlepszych piłkarzy tych, których realnie się widziało jak grają a nie tylko fragmenty na YouTube.

1

@LOPEZ16 To fakt, świetny film tak samo jak „Uciekaj”. Niestety już „Nope” tego reżysera to niższy poziom.

0

@esem91 Z chatem się nie pisze o takich sprawach jak on nawet faktów nie zna.

1

@noface Z dupy porównanie.

0

Pewnie zaproszą Barcę bo wiedzą, że się zgodzimy jako biedaki a i oni na tym zyskają bo Barca ma najwięcej fanów na świecie wraz z Realem i United.

0

@Fake69 Nikt tak nie pisał xd

0

@PatrykBarca Nie będę nikogo uczył, ale to dobrze znane, że Pedri traci swoje atuty gdy gra na 10tce.

1

@blakkudium Pedri na 10. De La Fuente jak widać ma w dupie, że Pedri jest 8ką.

0

@lucca87 Ogólnie to Ter Stegen według mnie jest lepszy w top formie, ale obecnie co mamy powiedzieć skoro Ter Stegen leczy się a Wojtek gra. Obecnie ich nie porównasz.

0

@Herato Przełożą mecz z Bilbao na niedzielę.

0

@VeB 1899 Diogo Costa to gruby wydatek pieniężny.

0

Ten Joan Garcia z Espanyolu serio taki kozak?

2

@messi33 Revelations chciałeś powiedzieć. Ostatnia część z Ezio. Ezio to była postać z krwi i kości. Jednak III, IV, Unity czy Syndicate nadal miały gameplay nie RPG. Dla mnie Assassin się skończył gdy zaczęli wydawać RPG. Osobiście grałem do Unity chociaż Black Flag i Unity nigdy nie przeszedłem. Unity wręcz ledwo tknąłem.

0

@Arden Albo po prostu był czas na coś nowego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?