Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 Jakoś mnie to nie przekonuje. Sprzedasz Ferrana a za rok gdy Lewy odejdzie to znów będziesz kolejnego napastnika kupować by rywalizował z Davidem lub go zastąpił bo się może okazać klapą?
5
@Zoker Nie jestem za dopłatami do kredytów. Jestem za obniżeniem stóp procentowych oraz marż banków. Mamy najdroższe kredyty w Europie. Jedzenie w cenie niemieckiego, elektronika to samo. Zarabiamy za mało a ceny mamy jakbyśmy zarabiali tyle co w Niemczech. Ten program jest lepszy niż to co było wcześniej ale jest tak restrykcyjny, że nie wiem kto ma na tym skorzystać? To ma być pomoc dla tych, których nie stać, ale weź tu znajdź mieszkanie, które spełnia wszystkie warunki tego programu. Powodzenia.
Co więcej tak jak ktoś powiedział. Te tańsze obecnie mieszkania będą miały zawyżone ceny i dzięki temu w Polsce już każde mieszkanie będzie w horrendalnej cenie za metr kwadratowy. Z drugiej strony wtedy państwo Ci dopłaca do wkładu własnego. No tak czy siak, jest to nisza, z której mało ludzi realnie skorzysta.
0
Może ktoś już tutaj aplikował o bilety na finał LKE we Wrocławiu i chce się podzielić spostrzeżeniami?
1
@Zoker Czytałeś w ogóle ten projekt? To co mówisz nie ma sensu. Ten projekt zresztą jest tak restrykcyjny, że jest przeznaczony dla jakiejś niszy.
0
@Kow_aLL Kogo obchodzi cios dla Realu?
0
@AlexDark00 David to gorszy piłkarz od Ferrana.
5
@Damian11 Pierwsze pół roku w 2018 roku to był topowy piłkarz w skali światowej, pociągnął z tą formą na Mundialu 2018. Potem nie wiadomo co się stało. Może odejście Iniesty spowodowało, że na siłę miał wejść w jego buty(?)
17
Nawet nie wiedziałem, że istniał taki problem, dopóki tego nie zakazali. Przecież nikt i tak na piłce nie stawał.
0
@Kow_aLL Ja wolałbym Bayern, Inter by się zamknął i umiejętnie bronił.
2
@damian16161212 Już wygraliśmy Superpuchar chociaż to taki mini puchar, realnie to myślę, że La Ligę już wygramy, finał Pucharu Króla jeśli zagramy swoje to również. Liga Mistrzów z kolei jeśli w półfinale zagramy z Interem to będzie ciężka przeprawa. Nadal uważam, że jesteśmy faworytami we wszystkich rozgrywkach. W Lidze Mistrzów jednym z kilku faworytów.
10
Miał wolne i niczego strasznego nie robił. Nie widzę w tym nic złego.
1
Takiego newsa to i ja mógłbym napisać i nikt by go nie kwestionował.
3
Wojtek pobije Fabregasa.
5
@Faro To akurat znany klip z czasów gdy jeszcze AI nie było w stanie takich rzeczy przerabiać.
0
@Messibestplayerintheworld Szybko poszło xD
0
Valladolid czy Getafe dziś?
0
@luna666moon Polaki zawistne, bo Yamal nie zawsze podaje do Lewego, który spaceruje cały mecz. Teraz zagrał słabo, a następne kilka spotkań pewnie będzie dobre, bardzo dobre albo fantastyczne.
0
@Eto'o9 R10 Nie no co ty. Niektórzy tu twierdzą, że zagrał 3 dobre mecze w sezonie.
8
Nadal to 4 punkty przewagi w tabeli. Potencjalnie możemy sobie pozwolić na 2 remisy w 8 meczach. A te 4 minuty to żart.
1
Barca tego nie weźmie.
0
Skoro tutaj jest karny, to dlaczego za podobny faul na Ferminie nam nie podyktowano?
1
@karol130197 To niezły pewniaczek.
0
@karol130197 2.10 na LIVE to mierny kurs.
0
@Janas11224 El Pistolero w prime to był kozak, ale Ronaldo Nazario też ma tu coś do dodania.
0
Bayern to weźmie?
0
@SadeckiKocur Real na nic nie zasługuje. Puchar Króla powinni przegrać w 1/8 z Celtą a w lidze gdyby nie debilne decyzje sędziów to już by mieli więcej punktów straty i powoli by się żegnali z mistrzostwem. Ten klub nie potrafi wygrać trofeum bez kontrowersji. Ja uważam, że w Hiszpanii my musimy wygrać wszystko, bo na to zasługujemy, gramy najlepiej i najlepiej punktujemy pomimo sędziów. W Lidze Mistrzów niech się dzieje co chce, ale niech wygra drużyna bez wałów sędziowskich bo mam tego dość w piłce nożnej. Jeśli to będzie Barca to tym lepiej.
1
@Rupert_Haubica Piłka nożna to piękny sport, ale tak piękny w swojej prostocie, że wiele osób ją uwielbia, niestety pełno tych osób to nie oszukujmy się zwykli troglodyci.
17
@Gibbon_FCB Martino zacznijmy od tego, że został okradziony z tytułu ligowego w ostatniej kolejce.
4
@VeB 1899 Rozumiem niechęć bo kontuzje, ale pisanie, że zagrał 3 dobre mecze to gruba ignorancja.
0
@Pawlak1992
- McDonald
-Kurczak
-PlayStation
-Szachy
-Wino
-Filmy
-Książki
-VOD