Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ricardinio14 To co napisałeś nie ma logiki.
0
@Seba_23 „ Ocenianie kogoś, że ma narcystyczną osobowość, znając go głównie z mediów i zachowań boiskowych jest wydaje mi się trochę niesprawiedliwe :)”
Wydaje mi się, że głównie z jego własnych wypowiedzi, chyba że jak Ronaldo da wywiad gdzie jest nagrany i każdy dobrze widzi co przekazuje swoimi słowami to dla ciebie bajki mediów to jesteś w błędzie.
To, że Ronaldo ma sposób bycia jaki ma to ok jeśli mu to pomogło stać się kim jest. Jednak nie jest też przesadą powiedzenie, że jest narcyzem z ogromnym ego.
1
@mrboom Też zauważyłem ogromny płacz na tej stronie. Niestety Visca dzieci.
0
Courtois wyjaśnił betoniarza.
20
Oglądanie Barcelony a po tym drużyn z Madrytu to jak przesiąść się z Ferrari do Fiata.
0
@Eklerek Dlaczego tak wiele osób zawsze używa tego bzdurnego argumentu o tym, że gala we Francji i zawodnik z Francji. Ma to marginalne znaczenie, bo liczą się głosy dziennikarzy z całego świata a nie tylko tych z Francji xd
0
@Criss18Barca Zamiast zrobić remontadę to bilety zwracają.
0
@Messiah10 Nie, Liverpool dominował akurat na początku. Teraz się wyrównało.
0
@Nicko Jaka autostrada? Jest po drodze Arsenal a potem PSG, które jeśli wyeliminuje Liverpool to potwierdzi, że wcale takie słabe nie jest.
0
Messi to w ogóle dziś zagra?
1
Byłby niemądry gdyby przepuścił taką szansę. Może tam grać regularnie w Lidze Mistrzów w najlepszej drużynie w Turcji.
1
Według mnie najlepszy sędzia na świecie obecnie.
0
Ile lat miał ten lekarz? Wiadomo jak do tego doszło? W jakich okolicznościach?
0
@ViscaelBarca2007 Tak to jest jak się kluby napalają na bramkarza, któremu wyszedł jeden turniej Euro xd Turniej, na którym stracił 8 bramek.
0
@Trojanek23 o tobie
0
@pinasmeister ale męski czy damski?
2
@Marian_Pazdzioch To zależy czy masz TV lub monitor, który obsługuje 4K. Ja jednak i tak nie brałbym Series S. Tylko PS5 lub Series X. Do tego w wersji gdzie możesz płytę włożyć.
0
Komentarz usunięty
0
@lukgruszer Lautaro to młodszy lepszy Suarez hahaha. Ty widziałeś Suareza jak grał w Liverpoolu? A co tam Liverpool nawet pierwsze sezony w Barcelonie.
0
@PatrychoO Ale Messi podczas MŚ 2022 dobrze wyglądał.
0
Jedyne co było póki co konkretne w tej sprawie to słowa Deco. Cała reszta to tylko wymysły gazet. Ze słów Deco wynika, że jest mała szansa na to (przynajmniej na ten moment).
1
@Mitch_Atleta Noah Darvich to ostatnio regularnie grał w Barcy B w listopadzie.
21
Nie ma porównania między tymi dwoma kadrami. Potencjał Hiszpanii będzie wielki zawsze. Maroko raz się udał turniej i to zapewne tyle.
5
Co za pieprzenie. Czyli chcą by nadal była denna atmosfera. Rzyga człowiek już tym Montjuic zwłaszcza bez kibiców.
0
@Gibbon_FCB Finał LM 2022 i Real Madryt wygrywający z Liverpoolem to królowie Europy, ale Liverpool gdy wygrywa w identyczny sposób to już dziady.
0
@slayer Dokładnie tak zrobiłem.
6
Nie ma fauli na De Jongu i nie ma czerwonej dla gracza Benfici. Obie decyzje słuszne.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nie rozmawiam z osobą dojrzałą.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Poszedł bo było wygodne i co z tego? Nie miał prawa? Skąd mogłeś wiedzieć, że to będzie zły kierunek? Był bez klubu już wtedy przez ponad miesiąc. Kto by się zgłosił po niego dobry w 2021 roku? Jedynie City byłoby ciekawszym dla niego kierunkiem. „Zaorane hahaha”. Mówisz do mnie, że jestem jakimś fanboyem na jakiej podstawie? Na podstawie tego, że uważam, że pójście Messiego do PSG było logiczne w tamtym momencie?
1
@Luccas Hahahaha. Co za typ. Gniot to gniot niezależnie od tego jak duże marki są na boisku.