0

@robsesh Do Miami może zawędruje.

0

@Joe_Barbaro Courtois, Oblak, Alisson.

3

@626 Jak dla mnie całkem udany film. Trzeba lubić styl Roberta Eggersa. Ode mnie 7/10.

0

De Jong jest obecnie w dobrej formie, ale nadal uważam, że Casado powinien grać bo jest po prostu lepszy w obronie.

0

@MesQueUnClub96 Chcesz być kontrowersyjny tak?

0

@Tridente2015 Serio? Ferran od powrotu po kontuzji zagrał w 3 meczach w pierwszej jedenastce i w każdym z tych spotkań strzelał gole.

0

@Tridente2015 Z Valencią zadał temu kłam. Poza tym kiedy masz temu dowieść skoro po strzeleniu hat tricka Ferran gra max 20 minut w 3 następnych meczach?

1

Cieszy zwycięstwo, ale martwi komentarz tego meczu na Canal Plus. Był po prostu tragiczny.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie oczekiwał nikt od United mistrzostwa? To czego tam się oczekuje? Bo kasy wydali w te 10 lat prawdopodobnie najwięcej lub TOP3 i gówno ugrali gdziekolwiek. Nie rozumiem dlaczego nie może się kibic z tego pośmiać? I wcale to nie znaczy, że nie można też być zawiedzionym wynikami własnej drużyny w Europie.

2

@okiemtypera_lucaxx95 United to ma gorszy moment nieprzerwanie od 10 lat.

0

@Keltridge Ja osobiście grałem w PESA do eFootball 2021 zamiast FIFY, ale potem przeszli na Free2play i się cofnęli 10 lat w rozwoju. Obecnie FIFA to dla mnie też jest niegrywalna jeśli chodzi o tryb offline, bo online to można jeszcze pograć.

2

Zaorajcie PESA. Do 2020 jeszcze był rywalem dla FIFY, ale potem koniec.

1

@karolszymek Wszystko fajnie, ale dlaczego sprzedałeś Suareza w prime by kupić Lewego.

7

@FCB24 Na Benficę też będzie motywacja. To nie są jakieś ogóry. Zresztą ostatni mecz z Benficą w naszym wykonaniu był dobry, ale był skomplikowany przez odpały Szczęsnego.

0

@HypeR PSG cieniutki skład? Bardzo się mylisz.

0

@HypeR Liverpool nie gra obecnie tak dobrze jak wam się wydaje. PSG wręcz przeciwnie, gra kapitalnie.

0

@HypeR Liverpool leci w 1/8 jak trafia na PSG.

0

@Mitch_Atleta My potrzebujemy okrągłe ZERO nowych środkowych pomocników.

1

@kuz Nie no PSG to faktycznie obecnie jeden z najcięższych rywali na jakich można trafić.

0

Oglądam teraz PSV, ale widzę że Ancelotti to niezły beton. 73 minuta i bez zmian xD

4

Ale ten Ederson to ciota.

1

@qbsonFCBarca Za darmo nie ma po samym VIN. Możesz w CEPIKU za darmo ale potrzebujesz nie tylko VIN ale również datę pierwszej rejestracji i numer rejestracyjny.

3

@ranger3120 To jest skład, po którym Real się może przejechać. Gundogan to już gra jak oldboj.

0

@ViscaelBarca2007 Haaland ma nie grać?

0

@Barcatroll Zgadzam się, ale widać, że Kounde ma końskie zdrowie i Flick na niego liczy więc może częściej się ogrywać na LO gdzie Balde jest regularnie rotowany.

2

@Matt_i1992 Ja nadal widzę Nico Williamsa. 58 milionów nikogo lepszego nie da.

11

Powinien częściej grać na LO zamiast kłapouchego. Za Xaviego też tam grywał i pokazał, że potrafi z powodzeniem. Na rywalizację z Kounde nie ma obecnie żadnych szans. Balde jest częściej rotowany.

1

@Hawajczyk Dokładnie, tutaj taki płacz jakby to co najmniej Figo odchodził. Tym bardziej, że Neymar nigdy nie składał deklaracji, że chce tutaj być do końca kariery.

0

@wojopancer Nie będę wymieniał takich graczy jak Koeman czy Cruyff, za to wymienię od 2009 roku czyli odkąd kibicuję Barcy.
Ter Stegen - Alves - Pique - Puyol - Alba - Busquets - Xavi - Iniesta - Messi - Suarez - Neymar.
Ronaldinho pewnie by miał swoje miejsce, ale w 2009 roku już go tu nie było.

0

@MNSbEstEver Z dziś tylko wrzuciłem X2 Juventus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?