3

Powiem Wam, że szkoda tego, że Marc Guiu nie został w Barcelonie. Silny, wysoki napastnik, który ma czutkę w polu karnym. Ale cóż koniecznie chciał grać w Premier League. Niech mu się wiedzie.

3

@Eklerek Małpy skaczą po drzewach i generalnie skaczą. Oczywiście RASIZMMM.

1

Nie ma ten powrót dla Messiego żadnego sensu. Rozumiem też jego niechęć do Laporty, bo zwodził go za nos do samego końca.

0

@Jakchcesz Nikt by nie zapłacił za tak średniego pączka 5 zł xd

1

@Criss18Barca Dla mnie Suarez 13/14 w Liverpoolu robił większe wrażenie. Powiem też Neymar 15/16 w Barcelonie.

0

@BezglutenowyPedri To napisz to pod postem o Messim.

1

@blakkudium Salah ma szansę wykręcić najlepszy sezon w historii Premier League pod względem statystyk? Jaki w ogóle jest najlepszy pod względem G+A? Ja osobiście uwielbiam sezon Suareza 13/14, wtedy około 31 goli i kilkanaście asyst i to bez karnych, które robił Gerrard.

9

Terrorysta z Rosario znów atakuje. Śmieję się oczywiście, bo Messiego uwielbiam i uważam za porządną osobę, ale tutaj niepotrzebne zachowanie. Na szczęście u niego to rzadkość a nie norma jak u niektórych.

1

Ja się w ogóle dziwię, że Laporta olewa sobie sprawę Grada d’Animacio na kluczową fazę sezonu gdy widać, że doping leży i kwiczy. Mam dość tego żałosnego Montjuic.

0

@Gall Jakie gogle? Co on złego napisał?

0

@FCB24 Nie będę się kłócił z twoim zdaniem. Myślę, że po prostu nie pamiętasz pewnych rzeczy.

3

@FCB24 To jest nic w porównaniu z Romą czy Liverpoolem.

2

Pomijając dwie niewykorzystane sytuacje Torresa i jedną Lewego to mecz zaorany pod koniec przez brak cofnięcia się, tylko granie ciągle wysoką linią i tym razem to był beznadziejny pomysł Flicka a to on powinien zareagować w trakcie meczu, bo Atletico wysyłało sygnały ostrzegawcze i na koniec się zesrało. W ogóle drugi gol stracony to też kuriozum. Kounde źle podaje, ale potem De Jong pobłażliwy jak babcia i Cubarsi obok, żaden z nikt nie przerwał akcji.

Szkoda gadać. Mecz do spokojnego wygrania a kończy się fatalnie. Rewanż byłby bez spiny a tak to trzeba się spiąć na Wanda Metropolitano.

0

@robertocarlos76 Weź sobie jakąkolwiek statystykę, która ci pasuje do tezy to nawet z Messiego zrobisz gorszego gracza.

1

@Lionel_Messi10 Panie, wtedy to się śpi.

0

@blakkudium 24 lata i dopiero pierwszy sezon w La Liga za nim a chcą 30 milionów za niego. To nie przejdzie.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nie mogę tych głupot słuchać. W naszej kadrze wolałbyś obecnego Ronaldo zamiast obecnego Lewego to raz. Leo Messi nawet w naszej kadrze by zrobił dużą różnicę. Naprawdę nie bez powodu Messi jest uważany za najlepszego gracza w historii, bo potrafi mieć duży wpływ na grę, na rozegranie, na nawet małe ruchy na boisku, które są kluczowe by przesunąć akcję do przodu.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ja porównuję ostatnie turnieje, bo mówisz o obecnym Ronaldo i obecnym Messim. Obecny Messi ostatnie 2 duże turnieje wygrał a Ronaldo w dwóch się kompromitował więc nie wiem co próbujesz udowodnić? Jeśli chodzi o całą ich karierę to Messi na dużych turniejach również jest dużo, dużo lepszy. Zwłaszcza na Mundialach gdzie oboje grali więc da się to porównać.

0

@pacior95 Ma czas by sporo wywalczyć. Umiejętności ma sporo większe niż Pedro. Nie miałby problemu by go wygryźć.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Jakie wykończenie? Liczą się duże turnieje i tam Ronaldo na ostatnim Euro był tak beznadziejny, że aż żal patrzeć. Nie było wykończenia, nie było niczego. Może sobie obijać Wyspy Owcze, Polskę czy kogokolwiek w eliminacjach, a potem przychodzi prawdziwy sprawdzian i sprowadza drużynę w dół.

9

@okiemtypera_lucaxx95 Masz rację. Ronaldo jest kluczowy w ostatnich niepowodzeniach Portugalii na Mundialu i Euro. Stary Messi w tym czasie nic nie zrobił dla Argentyny ;p

2

Grałby choćby kosztem Pedro. Przecież Messi grał na fałszywej 9 a na PS grał Pedro. W MSN pewnie by nie grał, ale za Guardioli mógłby grać.

0

@Damiain Plackiem to on nie jest. Jeden z wybitniejszych graczy ostatnich 10 lat. Nie bez powodu też był dwukrotnie w TOP 3 Złotej Piłki.

0

@BORO_12 Mam Cię przekonywać? Nie mam ochoty, skoro sam możesz śledzić jego grę. Nie widzę nikogo lepszego na rynku i uważam, że dałby radę w Barcelonie.

0

@BORO_12 Nico jest najlepszym wyborem na LS dla Barcy i w cenie 58 milionów euro to rozsądne pieniądze.

0

@Hasszz Oficjalna wartość piłkarza transfermarkt. Jest dość adekwatna do poziomu Nico.

0

@BORO_12 Nikt normalny hahahha. W Premier League z pocałowaniem ręki by tyle wyłożyli.

0

@BORO_12 Jest wart spokojnie te 58 milionów. Oficjalnie jest wart 70 milionów. To jest uczciwa cena.

0

@BORO_12 Nico nie jest wart 58 milionów? Jest wart więcej jeśli patrzymy na obecny rynek transferowy.

0

@Castro Ronaldo może i gra dla grubych dolarów, ale Messi odrzucił te grube dolary z Arabii i gra za zdecydowanie mniejszą kasę w USA i przede wszystkim może się tym tam cieszyć. W Arabii to wszystko jest sztuczne i bez emocji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?