2

@Filipem Jestem przekonany, że godziny będą dostosowane i dla nas.

13

Po co ten gniot oglądać? Lepiej było na konsoli pograć razem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie masz podstaw by takie debilizmy do mnie pisać. Rozmawiamy o tej jednej sytuacji z odejściem z Barcelony i nie ma innej wersji wydarzeń więc się nie pruj.

0

@FCB24 Krótką masz pamięć zapewne. Nie miał wielkiego wyboru wówczas bo Laporta go wykopał z klubu niespodziewanie. City już ściągnęło Grealisha a kto mógł myśleć, że i w PSG będzie źle. Czekali tam na niego latynosi, duża kasa, poziom piłkarski i Neymar.

2

@norbi77 No akurat według Flashscore to właśnie Brahim i Valverde byli dziś najlepsi…

0

@krissu8 Podpinam się.

0

@LOPEZ16 Co oznacza dla Ciebie dołowanie w PSG? Jeśli chodzi o kontuzje to tak, to dołował, ale gdy był zdrowy mieścił się w ścisłej czołówce graczy na świecie.

0

@MesQueUnClub96 Tylko za topowymi się tęskni. Ja osobiście jednak uważam, że Joao Cancelo jest lepszy w ofensywie niż Jules Kounde i czasem by się przydał taki ktoś by poklepać konkretnie z Yamalem. Zapomniałem o Thiago Alcantarze, on jak odchodził nie był topowy, top poziom osiągnął potem.

1

Musi się wiele wydarzyć by do tego doszło. Dobra forma, brak kontuzji, niskie wymaganie finansowe i wtedy jestem na tak. Szczerze jednak uważam, że to byłoby zbyt trudne. Przede wszystkim nie wierzę w to, że Neymar już nie dozna kontuzji, a po drugie ten wieprz Tebas i tak znajdzie sposób by zawyżyć pensję Neymara w księgach. Powrót Neymara na nowe Camp Nou przy niskim obciążeniu budżetu według mnie byłby warty zainteresowania się.

0

Zgadzam się z Capello. Messi był niezwykły i był inaczej zbudowany, co akurat było dla niego na plus względem Yamala. Wiem, że u Yamala jest zachwycające to, że robi to co robi w takim wieku, ale Messi według mnie jest nie do pobicia.

0

@kuz Neymar odebrał radość z oglądania Barcy przez prawie 10 lat… Serio człowieku?

0

Neymar wraca do kadry Brazylii? Całkiem mnie się to podoba.

1

@Kapitan hawk Tam nie pracują profesjonaliści tylko właśnie takie leszcze.

0

@kaamil1910 Mnie najbardziej rozbawia źródło „Ekstraklasa Trolls”.

0

@MessiForeverTheBest To tylko piłka nożna, czysta rozrywka.

0

@Tibu No nie ma bo mówiliśmy o czymś innym. Ronaldo grał na LS, ale często schodził do środka. Benzema mu tam nie przeszkadzał. Co ma do tego Bale xd Przecież Bale grał od razu na PS po przyjściu.

1

@Cule2013 Może gadające humanoidy.

0

@Tibu Ale to co ty mówisz nie ma żadnego znaczenia w kontekście tego co ja napisałem.

0

@Pitinho Nie, nie bywa różnie. Fermin nie gra obok Pedriego xd

0

@Pitinho Jaki ma związek Fermin z Casado i De Jongiem? Przecież Fermin gra na 10 a oni obok De Jonga xd

3

25.5 milionów to dobra oferta, zważając na to, że wydaliśmy 30 milionów na niego. 4.5 miliona straty a jakby czekali ze sprzedażą mogłoby być gorzej.

4

@ranger3120 Grywał sporo, ale nie strzelał, bo biega podpalony jak kurczak i się też podpala przy każdym strzale. Nie bez powodu w styczniu już nowego napastnika ściągneli.

0

@Bajson Ronaldo niby ta sama pozycja, ale można było sprzedać Benzemę i przesunąć Ronaldo na 9. Ronaldo na 9 się przesuwał powoli od właśnie około 2015/2016 roku. Pod koniec kariery w Realu już praktycznie grał na 9. Ronaldo z początków Realu Madryt do tak 2015/2016 roku był potworem.

3

Jakoś nie widzę Ronaldo grającego z Neymarem w jednej drużynie. Z Messim to wyszło, bo Messi to gracz zespołowy.

0

@Sulimo Tego się obawiałem, że pójdą w tą stronę. Ostatnio obejrzałem Shreka 2 i świetnie się zestarzał. Nie było potrzeby zmieniać tak drastycznie wyglądu postaci.

0

@Coutinho007 Najlepsze, że on wcale nie nadaje się na LS. On już jest ofensywnym pomocnikiem. Nawet na Mundialu w Katarze tam grał a był wtedy w świetnej formie fizycznej. To nie ma sensu bo kogo ściągniesz na ławkę? Olmo i Gaviego?

0

@Barceloniarz987 Nawet nie pamiętam szczerze mówiąc. Generalnie tamta Barca z 2018 roku miała jeszcze Inieste a i Coutinho dobrze grał pierwsze pół roku. Tak czy siak wolałem tamtą Barcę z Messim nawet gdy Messiego Koeman prowadził niż jakikolwiek sezon Xaviego. Dopiero teraz za Flicka można szczerze się regularnie cieszyć dobrym futbolem, bo nie mówię, że za Xaviego takich dobrych meczów nie było, bo również były.

0

@Yoshi94 Gra tam, bo konkurencję ma sporą w ataku. O jedno miejsce walczy z Nkunku i Jacksonem.

0

@Coutinho007 Chcial pitos I Premier League.

0

@Encore Bo to topowy pomocnik, ale gra w gównianym klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?