1

@pato1234 Na Black Friday iPhone 14 był za 2k. Pewnie w jakiejś promocji iPhone 16 nawet by się pojawił za 3k ale to pewnie nie będziesz czekać na specjalną ofertę więc iPhone 15 można kupić do 3k.

0

@Hindus No widzisz ale nie wygrała ich w Lidze Mistrzów. Może pójść w różną stronę dwumecz. Ja wiem, że Barca gra prawdopodobnie najlepszy futbol w Europie obecnie, ale to jest Atletico Madryt nadal, solidny rywal.

0

@Hindus Wybrałem dwumecze pucharowe, bo to miało sens. Pojedyncze kolejki ligowe w tym przypadku mają mniejsze znaczenie niż dwumecz pucharowy.

0

@FCB24 Czemu walka to żart? Różnice między nami a Realem i Atleti są minimalne. Żart to walka w Premier League, Ligue 1 i Bundeslidze gdzie dominuje cały sezon jedna drużyna. U nas jest ciekawie.

0

@Hindus Praktycznie od zawsze? A ja pamiętam sezony 13/14 i 15/16 gdzie to samo Atleti nas wyrzucało w 1/4 w Lidze Mistrzów.

4

@Hindus No nie powiedziałbym, że przewyższał Bravo. Bravo grał doskonale w Barcy.

0

@Cvzx Nie wiem skąd taka niechęć do Ter Stegena.

0

@Borneo Chłopie o co ci chodzi?

1

@Toretto Madryt to stan umysłu. Ancelotti będzie opowiadał głupoty. Cały klub się spłacze a kibice będą szczekać. Obrzydliwy pomiot madrycki. Zero samokrytyki. Zwykłe cioty bez honoru.

0

@Mitch_Atleta Prześledź sobie lepiej historię jego urazów w Barcelonie a nie pieprzysz kocopoły, które są ci powtarzane. W 1 sezonie gdzie stworzył świetny duet z Araujo zabrakło go oraz Araujo przez miesiąc w okresie jesieni gdy Barca grała trudne mecze w LM z Interem czy Benficą. Poza tym okresem był zdrowy, drugi sezon z konieczności częściej grał na pivocie i dawał tam radę, nadal był to sezon gdy był dostępny. Dopiero teraz ma sezon stracony, 2 sezony grał praktycznie cały czas.

4

@ViscaelBarca2007 Ludzie pamiętają tylko jeden sezon. Takich durnych kibiców jest cała masa.

2

@Masp Sugerujesz, że Szczęsny ma większe nazwisko od Ter Stegena? Tamta „upadła” Barca była co najmniej klasę lepsza od wszystkich klubów, w których grał Szczęsny. Upadła to też niezły fikołek.

7

Przecież Barca by wygrywała ligę rok po roku od 2013 do 2019 gdyby nie sezony 13/14 i 16/17 gdzie wpierw okradziono nas z mistrzostwa w ostatniej kolejce z Atletico a 16/17 to już cały sezon sędziowane na naszą niekorzyść i korzyść Realu. Wychodzi na to, że od 2009 roku do 2019 Barca mogła być mistrzem aż 9/10 razy. Dominacja, która się Realowi nie podobała. Sezon 11/12 w La Liga to też były kontrowersje, ale nie do końca pamiętam tamtego konkretnego sezonu. Do 2018 roku Liga Negreiry? Niezłe jaja. Nie będę mówił o LM Realu Madryt bo każdy wie w jaki sposób je zdobywali.

0

@ShawnC Neymar był wtedy naprawdę świetny, nie przeczę, ale zaprowadzenie drużyny samodzielnie do finału to jak dla mnie mocno na wyrost powiedziane.

0

@ShawnC Pamiętam i jak mówisz o prowadzeniu w pojedynkę to przychodzi mi do głowy Messi 2019, Neymar 2020 nie jest blisko takiego wpływu jak miał Messi. W fazie grupowej zagrał 1.5 spotkania. Potem dobry dwumecz z BVB, z Atalantą ważna asysta, w półfinale z RB Lipsk bardziej błyszczał Di Maria a i Marquinhos w playoffach strzelał ważne bramki. Tamta Liga Mistrzów to też śmiesznie łatwa drabinka dla PSG i zaledwie jeden mecz bez rewanżów w 1/4 i 1/2.

0

@ShawnC Nieźle odleciałeś.

0

To już nie jest nawet skrzydłowy. On gra na „10”.

23

@bartulek98 Christensen jednak 2 pierwsze sezony był zdrowy prawie cały czas i grał regularnie. Więc nie do końca jak Vermaelen.

0

@partymaker Mi na odwrót.

2

Real Madryt powinien był odpaść już w 1/8 finału z Celtą Vigo. To jest skandal, że oni mają szansę jeszcze walczyć o Puchar Króla.

0

@NorbiTBOB Neymar się nie skończył. Nadal był TOP 5 piłkarzem świata, ktoś by powiedział TOP 3. Kontuzje go wymęczyły i tak naprawdę wypadał na kluczową fazę sezonu.

0

@Bobo25 To nie jest jakaś kontrowersja.

0

@Lordzi Superbet teraz od 1.35 oferuje. Też mnie tym odrzucili od siebie. To 1.20 było dobre.

1

@Eklerek To jest typowy LS a PSG ma tam bardzo dobrego Barcolę. Ja nie wiem po co im ten transfer był? Mają za dużo kasy i musieli na coś wydać?

2

@Matt_i1992 Mecz z 4 golami z Realem to jego najlepszy mecz w karierze. Cenię wyżej niż Wolfsburg ze względu na rangę i rywala.

0

@Danny Gaucho Polakowi napiszesz coś ze Sportu czy MD i on będzie w to wierzył całym swoim sercem jak Ronaldo wierzy, że jest GOATEM.

7

@brd42 Co to za z dupy porównanie? Fermin strzelił ważną bramkę dającą prowadzenie.

1

@Roobo Ja mam od Imba Seat i pomimo tego, że nie zdarł to cały skrzypi, części odpadają i jest do dupy. Nie polecam takich foteli, lepiej kupić biurowy.

0

@Eklerek Przecież on gra trzeci sezon na wysokim poziomie.

0

Ma ktoś może nagranie z tym soczystym wyzwiskiem Bellinghama do sędziego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?