Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogląda ktoś Tottenham? Wygrają?
1
@betonito Osobiście nie wypowiem się bo nie oglądam Newcastle, ale ja osobiście uwielbiam Lautaro Martineza. Dla mnie to taki Aguero, pytanie jakby Martinez grał w systemie z jednym napastnikiem i oczywiście on jest nie do ruszenia.
0
Habibi come to Besiktas.
2
@dzefrej234 Samo oglądanie Messiego w akcji nawet po odejściu Neymara było pięknym czasem dla kibica Barcy i doceniałem każdy jego mecz w naszej koszulce. W 2019 roku prawie sam nas zaprowadził do trypletu.
2
@norbi77 Wojtek to póki co ogromne rozczarowanie.
0
Samper jak sobie w Ekstraklasie radzi? Gra na pivocie?
0
Ja nie rozumiem dlaczego on nie chce ruszyć dupy nigdzie nawet jeśli miałoby to być tylko wypożyczenie. Nadal będzie dostawał pieniądze takie jakie ma w kontrakcie a przynajmniej by mógł grać. Pewnie problem jest taki, że żaden klub nie chce płacić nawet 25% jego pensji skoro on nie daje żadnych podstaw, że w ogóle zespołowi pomoże.
15
@karolax10 1/16 i playoffy to ten sam etap…
0
@SinMistico Drugiego gola topowi bramkarze mogliby (nie musieliby) wybronić. Wojtek nim obecnie nie jest.
1
@ShawnC Najpierw uderzał w klatkę jak człekokształtny a potem sam nie wiedział jaki gest wykonać.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Przygłup bo gra jak przygłup i zachowuje się tak samo.
3
@Munio Myślę, że nawet mogą nie wiedzieć co to jest.
2
Jaki to jest przygłup.
5
@Azazel_Pazuzu Tego strzału z dystansu by nie wyjął Neuer sprzed 10 lat.
0
@Pedri16Future Bezstronnym to nie jestem, bo zawsze Barca. Pewnie bym nie dał rady na dłuższą metę tego oglądać i bym przełączył na Barcę.
0
@BulaKG 18 meczów naraz to będą niezłe jaja.
0
Powiedzcie na czym ta cała Multiliga polega?
7
Obesrana La Liga naliczyłaby wyższe zarobki bo jej prezesem jest Javier Z*ebas.
0
@comtedurgell Akurat Maroko i Kanary w lutym spokojnie mają 20 stopni. Do Agadiru są dość tanie loty. Faro mnie zainteresowało w Portugalii.
0
@barcanawieki Napisałem, że te kierunki odpadają.
0
Jakie miejsce byście wybrali na 5-7 dniowe wakacje w lutym? Chodzi mi o budżetowe opcje a nie Malediwy, Tajlandia czy Filipiny. Ważne by było ciepło, mam na myśli 20 stopni plus ciepło.
0
@SelloutCrowd Jakie braki?
1
@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie Miles Morales jest mniej ciekawą postacią jak Peter Parker. Jeśli chodzi o Spider-Man 2 to grałem na PS5 i byłem zachwycony. Jedynie końcówka mnie rozczarowała, ale do pewnego momentu ta gra była dla mnie 10/10.
0
Widać, że De Jong gra już dużo odważniej niż na początku gdy wracał po kontuzji. Nie odstawia już nogi. To wystarcza by od razu wszedł na wyższy poziom.
0
@ViscaelBarca2007 Szczerze mu kibicuję by odzyskał zdrowie i mógł wrócić do Europy by się przygotować do Mundialu, ale nie wierzę w to, że on w ogóle zdrowie odzyska.
0
@OTX Masz bardzo wąską definicję słowa ciężki mecz. Nadal to były mecze fazy grupowej, które dały nam punkty. Pamiętam pierwszy pełny sezon Xaviego i brak wyjścia z grupy w LM. Lewandowski miał mecze gdy nie strzelał setek pomimo tego, że wówczas nie były to mecze już o wyjście z grupy to potem zabrakło punktów by z tej grupy wyjść.
35
Wychodzi na to, że Szczęsny wygrał rywalizację o pierwszy skład. Niech teraz to poprze udanymi występami bo mam dość tych głupich fauli i kartek.
2
@OTX Przecież właśnie Ci dałem przykłady ciężkich spotkań.
17
@krzak82 Szkoda, że nie mogą Cię wyebać z pracy za to, że złamałeś nogę.
1
@OTX Masz rację. Dał dupy z BVB strzelając 2 bramki czy z Benficą przytomnie zagrywając do Raphinhi.