1

@Kalipso Weź człowieku głupot nie opowiadaj. Jakby szedł do Realu Madryt czy Manchesteru City to bym zrozumiał ale ty piszesz o Juventusie xd.

0

@DonCarletto Ciężko stwierdzić, będzie tylko rok do końca kontraktu, ale z drugiej strony jeśli zagra pół roku na swoim wysokim poziomie to i tak mocne kluby będą chciały za niego sporo zapłacić.

6

Nawet on byłby lepszy niż Ansu Fati.

1

Trzeba nawet wypożyczyć i pewnie tak będzie aż do końca kontraktu. Ansu Fati jest skończony w tym klubie.

7

@FCB24 Tylko Flickowi? Już na wiosnę za Xaviego Raphinha przestał być przyklejony do skrzydła i grał kapitalny dwumecz z PSG. Flick to kontynuował i udoskonalił a ja bym powiedział, że udoskonalił to Raphinha bo to on pracuje by być coraz lepszy.

0

@BORO_12 Jaki sabotaż? Jak chce odejść to niech odchodzi a Barca niech zarabia na nim pieniądze. Za miesiąc wróci Inigo a już do zdrowia wrócił Christensen i nadal jest Eric Garcia. Po sezonie zapewne trafi tu Jonathan Tah i jest darmowe zastępstwo.

1

@Kidd Pewnie i by na niego liczył gdyby ten nie rozczarowywał Flicka za prawie każdym razem gdy wchodzi na murawę. Wyprzedzili go w hierarchii pomocników już prawie wszyscy a i Flick boi się go wpuścić na ŚP i wrzuca go na ŚPO żeby czasem czegoś nie stracił w niewralgicznym miejscu na boisku.

0

@BorzyKrzys Ja uważam, że gry uzależniają, kradną czas i niszczą zdrowie. Wiadomo, że są super ale takie są fakty.

0

@Krzysztof1987 Martinez i Cubarsi w formie ustępują Araujo tylko fizycznie, za to są mądrzejsi i zdecydowanie lepiej operują piłką.

0

@Krzysztof1987 Jednak na kluczowe mecze masz 2 środkowych obrońców a nie trzech i wtedy by się mogło okazać, że ten duet to Cubarsi - Martinez, który już pokazał, że się sprawdza. Araujo by tego nie zniósł. Zresztą to jego wola, jak chce odejść to niech idzie i nikt nie powinien mieć pretensji.

0

@Krzysztof1987 Czy takie więcej niż pewne, że by grał w pierwszym składzie to bym nie powiedział.

1

@partymaker Jeśli Laporta by go oszukał to by miał poważne problemy. Tak to sobie możesz tylko gadać.

0

Rozumiem podejście klubu jak i zawodnika. Nikt tutaj nie jest w błędzie.

0

@Huck No współczesny obrońca jest od tego i tego. Hakimi w obu tych aspektach jest dobry.

0

@PatrychoO Ja się osobiście z tym zgodzę. Rozumiem zachwyt Kounde, ale on naprawdę jest w jakiś sposób ograniczony ofensywnie i widać, że to przemianowany ŚO, bo tacy gracze jak Hakimi, Cancelo czy Alexander Arnold są dużo lepsi w nowoczesnej ofensywnej grze. Jakby Yamal mógł pograć z Hakimim czy Cancelo to by był większy ogień.

0

@kamiVeB Araujo rok temu pokazał jakim był świetnym rozwiązaniem na El Clasico gdy Barca grała wysoką i debilną linią obrony w tamtym czasie a Vinicius Urugwajczyka upokorzył.

0

@BORO_12 Najlepszy obrońca, na którego nie można liczyć? Nie żartuj. Araujo z pewnością ma umiejętnośći i predyspozycje, ale też jest zbyt dumny i butny. To wiadomo nie od stycznia 2025.

3

Araujo to pozorant. Gorilla mentality i inne bzdurne zachowania a i tak gdy przychodzi co do czego to albo go nie ma albo zawalił Ligę Mistrzów.

0

@Maker0 Araujo to półmózg.

0

@Rastafarnianin Poprzedni sezon również miał dobry Fermin.

0

@Arden To popatrz na Ansu Fatiego.

0

Zwykły stek bzdur.

3

Niech on już się zamknie. Jak można mieć w sobie tyle jadu.

0

@ShawnC Daje bardzo dużo intensywności, pracuje w ataku i obronie, zaraża swoją nieustępliwością kolegów. Jest świetny w destrukcji. Podawać też potrafi bardzo dobrze i nie wiem skąd u ciebie się to bierze, że uważasz go za jakiegoś placka w tym aspekcie. Pedri robi to lepiej ale to nie znaczy, że Gavi słabo. Pierwszy skład musi sobie wywalczyć. Póki co przegrywa z Pedrim, Olmo i Casado.

0

@ShawnC Jesteś jakimś ignorantem.

0

@Filipem Wiedźmin 3 dla mnie GOAT. Jak czasem usłyszę gdzieś muzykę z gry to jestem w spokojnym miejscu.

0

@juarez Nie pogra bo nawet ogony gra bez jaj.

1

@Faro Nie no super, że potrafi być pod grą w meczu z 4 ligowcem. To ogromny krok by wrócić na poziom topowego napastnika.

6

Ansu Fati to taki gracz obecnie, że chyba lepiej postawić na kogoś z Barcy B i by zebrał przynajmniej minuty a szansa, że zaskoczy nieporównywalnie większa.

1

Niech wpuści Fernandeza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?