0

@A4ron Szczegół. Nadal jednak byliśmy po jego odejściu najlepsi w Hiszpanii. Czy to z Enrique czy z Valverde.

0

@A4ron Wcale nie upadliśmy XD Mourinho odszedł w 2012 a już rok później zrobiliśmy 100 punktów w lidze. 2 lata później tryplet i potem znów mistrz.

1

Dobry to napadzior. Jednak koniecznie chciał Anglię i większą kasę.

0

@capoN To nie problem z tymi ludźmi tylko ze scamerami i botami.

0

Co to do cholery jest certyfikat cule skin xD

2

@robsesh Dostanie wysoki kontrakt bo to jeden z naszych najlepszych graczy. Nie ma w tym nic dziwnego. Za granicą i tak by mu więcej dali.

0

@dv7wisnia A dlaczego to takie dziwne?

7

Transfer do PSG to żałosna pomyłka. Wspomina tylko Covidową Ligę Mistrzów gdzie ledwo się doczłapali do finału i przegrali. To sporo mówi. Poza tym kontuzja za kontuzją, słaba liga i porażki w Lidze Mistrzów.

0

@Pawwwweeeell To powinni kazać mu siedzieć na dupie. Co to w ogóle za tłumaczenie?

2

Kontuzji doznał już w 1 połowie. Pomimo tego wyszedł nawet na 2 połowę. Co my mamy za amatorów do cholery jasnej?

2

@Rewolucja123 Xavi w zeszłym sezonie miał TOP 8 LM i TOP 3 CL ale dopiero kiedy Flick to osiągnie to wróciliśmy do topu?

0

@Faro Początek sezonu u Flicka to był morderczy pressing i maksymalna skuteczność graczy. Różnice były w meczach z Bayernem i Realem. Tam już był inny plan na spotkanie, ale wtedy ta Barcelona miała plan na spotkania i chęci. Teraz widać brak pomysłu, nie ma tego pressingu co wcześniej i małe drużyny radzą sobie z klepaniem piłki lub desperackimi wrzutkami. O dziwo z mocnymi drużynami w tym sezonie nie mamy takich problemów. Zobaczymy jak pójdzie z Atletico. Co jak co ale Xavi z Atletico miał bilans 5/5 zwycięstw. Bilans 10-2. Nieźle jak na amatora.

1

@gumaz Od razu Flicka zwolnić xD Niezła fantazja.

0

@escarabajo Może i miał zdrowie, ale co to ma do rzeczy skoro Alba był nie do zajechania. Dobry zawodnik nie będzie chciał siedzieć wiecznie na ławce. Nie ma tu czego żałować, bo to naturalna kolej rzeczy, że odszedł.

1

@escarabajo Digne po prostu nie miał szans w rywalizacji z Albą, który dodatkowo miał końskie zdrowie.

1

@Comentateiro To jest takie zagranie, że normalny piłkarz by sobie mógł więzadło zerwać.

0

Coś w tym może być. Araujo nadal nie odpowiedział na propozycję kontraktu i do tego często nie można na niego liczyć przez kontuzje. Teraz Araujo wróci i niech udowodni, że jest na najwyższym poziomie.

0

@FCBparasiempre Nie pozwala się bo od tego w klubach mają napastników…

0

@FCBparasiempre Rzut karny jak rzut karny. Dlaczego bramkarz topowego klubu miałby nie umieć strzelić karnego skoro nawet gracze z okregowki to robią.

0

@Faro Taka jest moda by zupkę chińską mieć na głowie.

0

@vangoor Jedna z większych głupot jakie można usłyszeć.

1

@michal26 Barca ostatniego magika straciła gdy odszedł Messi. Yamal też coś potrafi, ale Messi był dużo lepszy i oglądanie go w akcji było ogromną przyjemnością.

1

@Marian_Pazdzioch Jak można nakręcać im zasięgi i wspierać takie gówno? Ja wiem, że to się nigdy nie zmieni bo ludzie lubią taką rozrywkę, ale można wybrać czy wspiera się takie przedsięwzięcia czy ignoruje.

6

@Kidd Wszystko na świecie może być wkurzające i denne jeśli ma się takie podejście.

0

Nudny mecz i wcale nie widać tu różnicy między grą Barcy Xaviego.

1

@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Zobacz sobie np na Jonasa. Piłkarz który chwilę grał w La Liga w Valencii. W Hiszpanii był jednym z wielu napastników zaś po odejściu do Benfici nagle stał się goleadorem z najwyższej półki. To nie jest miarodajne.

5

Ciągle wszyscy straszą a potem i tak grają. Ileż można wałkować temat.

9

Mbappe to gracz, który zagwarantował nam wielkie emocje w jednym z największych i najważniejszych spotkań w historii.

0

@joloskyy Katolik tradycjonalista a seks poza małżeństwem uprawia?

5

@Encore Ofensywna trójka była topowa, ale trenerzy słabi się trafiali. Jeszcze 21/22 z Realem odpadnięcie to frajerstwo Donnarummy i przestrzelony karny Messiego tak już rok potem z Galtierem przy Bayernie wyglądali jak amatorzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?