0

@malicinho Nikt nie powinien w ogóle mieć oczekiwań, że to może być legendarny film. Ja osobiście idę w sobotę do Heliosa chociaż żałuję, że nie mam biletów do IMAXA.

1

@Pedri16Future Ludzie takie bezbeki piszą i są z siebie dumni.

0

@Szklaner Xavi spieprzył to na maksa. Zaczął sezon Romeu. Dał radę grać 1.5 miesiąca max na dobrym poziomie, potem już grał tylko jak dziad i Xavi go odstawiał. Skoro widział, że z Romeu nic nie będzie i ciągle gra słabo to dlaczego nie postawił na młodego gracza z La Masii?

0

Jeszcze niedawno był Puchar Konfederacji zamiast Finalissimy. Nie da się wrócić do tego samego terminu przez Ligę Narodów. Trudno. Trzeba z tego zrezygnować i tyle. To i tak jest mało ważne trofeum.

1

Wielki triumf troglodytów z Madrytu wspierany przez sędziów.

0

@BORO_12 Jest opłacalną opcją, ale daleko jestem od słów napadzior na lata. Jednak jak nie wypali można go sprzedać za dobrą kasę i zaatakować po kogoś innego gdy już Lewy odejdzie zapewne w 2026 roku.

0

@BORO_12 To z tego, że nie ma nikt pewności, że Jonathan David to napadzior na lata. To nie ta jakość jak u najlepszych napastników co Lautaro Martinez, Haaland czy Lewandowski, którzy wchodzą do jakiejkolwiek drużyny i masz pewniaka.

0

@tomek1656 To dokładnie tak jak Luka Jovic miał być napadziorem na lata w Realu Madryt.

0

@bartekvisca Ja grałem w Arkham City i Arkham Knight. Gry oczywiście są świetne. Nie wiem czy się zestarzały bo to było dobrych kilka lat temu gdy ogrywałem. Przede wszystkim grasz Batmanem a nie jakimś greckim Aleksiosem czy inną Kassandrą jak w AC.

1

@HarveySpecter W skrócie mówiąc to złe dla gospodarki ale w ogóle nie wziąłeś pod uwagę kwestii społecznych i tak zwanego well-being.

0

Szkoda mi tego gracza bo naprawdę ma duże umiejętności.

4

@cracker Przynajmniej masz szansę się poczuć jak piłkarz Ligi Mistrzów.

2

@mekston Mam nadzieję, że napisałeś to dla jaj.

0

Nie widziałem za co karny? Słuszny?

1

@PatrykBarca Kto jest daleko daleko w tyle? Real Madryt, który w ciągu ostatnich 10 lat wygrał 6 razy LM?

0

@Encore Tylko Messi potrafi się opanować a z Ronaldo wychodzi smoła.

0

@Safrani Chyba tylko według katolików. Nie był papieżem w takiej formie jaka rozwinęła się później.

1

@PatrychoO Ja słyszałem, że kalka pierwszej części, ale daje radę widowiskowo.

1

Może Kounde nie chciał być o 13:29 i czekał w samochodzie za długo. Tak poważnie to trochę mnie bawią te teksty dziennikarzy.

0

@Safrani No to co im mówią?

0

@Safrani Nie zrobił tego papież ale pierwsi chrześcijanie. Wtedy nie było takiej persony jak papież. Nie wiem skąd bierzesz informacje, ale to cesarz rzymski ustanowił niedzielę jako dzień odpoczynku bo wierzył tak jak mówisz w bóstwo słońca i zbiegło się to z takim samym dniem wśród chrześcijan.

0

@Safrani Nie wiesz co mu pastor powiedział. Niedziela została ustanowiona jako dzień Pański ze względu na zmartwychwstanie Jezusa w ten dzień. Nie ma tutaj żadnej filozofii. Wcześni chrześcijanie zaczęli odchodzić od judaizmu i nie mówię o pierwszych katolikach a chrześcijanach. Nie wiem co ty tak ciągle o tych katolikach. Dopiero później pojawił się katolicyzm i inne odłamy.

0

@feZ @marcinbarca1984 @Safrani @Culers może macie rację w aspekcie, że szabat może wypadać w sobotę, ale ten gościu mówi, że chce naśladować Jezusa więc nie jest Żydem więc zapewne wierzy w nowe przymierze gdzie Jezus sam mówi o tym, że jest on ustanowiony dla ludzi a nie ludzie dla szabatu. Sam Jezus pracował w szabat a i jego uczniowie również. Skoro ten piłkarz wierzy w Jezusa i chce go naśladować to powinien o tym wiedzieć a jak widać czyta bez zrozumienia i pomieszał mu się Stary Testament z Nowym. To Nowy Testament wyznacza standardy dla obecnych chrześcijan. Poza tym chrześcijanie zaczęli obchodzić niedzielę jako dzień odpoczynku/relacji z Panem po zmartwychwstaniu Jezusa. Traktowali niedzielę jako dzień Pański.

4

@MichuZ44 Przediez niedziela jest takim dniem. Druga sprawa, że gościu nie potrafi czytać Pisma Świętego ze zrozumieniem.

1

Wrócą w połowie kwietnia a Barca nie dostanie żadnej rekompensaty.

0

@MesQueUnClub_87 Jak niby Tyson miałby go zniszczyć jak ma 30 lat więcej?

2

@HarveySpecter To jest farsa dla pieniędzy i nic więcej. Nie zdziwię się jak nawet walka będzie ustawiona.

0

@Lucyfffer Ten Batman 2022 nie może w żadnym stopniu konkurować z Mrocznym Rycerzem czy Mroczny Rycerz Powstaje Nolana.

1

@Lucyfffer Nie wiem, ale na pewno powiem Ci jakiego nie brać. Nie bierz NordVPN. Ich aplikacja za granicą podziałała 3 dni na telefonie po czym przestała działać do końca wyjazdu. Pomimo instalowania i usuwania nie chciała się otwierać i nie mogłeś sobie przez to nawet włączyć tego VPN. Plus jest taki, że wziąłem ich próbną wersję za darmo i po spróbowaniu nie polecam.

1

@betonito Neymar jest najlepszym strzelcem kadry w historii. Zawsze na kadrze dawał z siebie wszystko. Rozumiem ekscytację Raphinhą, ale zejdźmy na ziemię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?