0

Hahahaha chciał zaatakować sędziego debil.

0

@wawrzyn1 Dziewiąte wrota.

1

@Kazragore Nauka nigdy nie będzie w stanie wykluczyć Boga, ponieważ Bóg nie podlega regułom i metodom naukowym.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Cały czas piszesz o niechęci do kościoła a na końcu pytasz o niechęć do wiary.

4

@Filarrr11 Daremny dla Girony nie jest. Był dla nich bardzo wartościowy. Ja nie mówię żeby go nie sprzedawać, ale ta kwota jest za mała i np na warunki Premier League to pewnie nawet klub by dostał 25-30 milionów. W Hiszpanii jest wszeobecna bieda.

1

10 milinów to niezły żart. Wart jest 18 a w zeszłym sezonie już się sprawdził w Gironie. Jednak wiadomo jak to jest jak biedny klub kubuje od bankruta. W La Lidze nie będzie dużych kwot a zwłaszcza wśród tych najmniejszych klubów.

1

@michal26 Mieliśmy gówno skład gdy przychodził De Jong? Trochę śmieszny jesteś. Był Messi, Suarez, Griezmann, Alba, Busquets, Ter Stegen, Pique, Vidal, Rakitic, Dembele, Coutinho. To jest gówniany skład ze słabymi graczami?

6

Można się spodziewać powrotu Araujo na mecz z Barbastro. Zaraz dodatkowo Christensen. Rywalizacja na środku obrony mam nadzieję, że da pozytywny impuls. Problemem jest brak rywala dla Balde.

0

@mrboom Takie osoby potrzebują pomocy specjalistów i relacji z ludźmi, którzy będą je wspierać w powrocie do zdrowia. Jednak na to już oczywiście za późno gdy mówimy o samobójcach po fakcie. Ja osobiście uważam, że to okropna rzecz i nikomu to nie daje nic dobrego, ani jego bliskim ani tym bardziej samobójcy. Jako osoba wierząca do tego myślę, że samobójstwo to też samobójstwo duchowe i wiemy z czym to się wiąże i to mnie najbardziej uderza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MateuszJrk Bez kitu, Fati bez gola i asysty w całym roku 2024.

5

@Castro Myślę, że zostanie z kilku względów. Jest wychowankiem, jest w najlepszym dla siebie miejscu, jak odejdzie to już nie wróci, dopiero co tutaj przyszedł. Myślę, że przemęczy pół roku, ale smród będzie niesamowity.

0

@RoberDzik Albo zarejestrują go do 3 stycznia( jeśli w ogóle jest taka opcja realnie) albo będzie siedział pół roku w klubie nie grając. Miejmy nadzieję, że ta pierwsza opcja się uda, bo każdy inny scenariusz to kompromitacja. Nie wierzę, że Olmo wybierze odejście z klubu za darmo dlatego zakładam, że przesiedzi pół roku bez gry.

0

To fakt, że Olmo będzie mógł odejść za darmo czy tylko gadanie dziennikarzy?

3

@okiemtypera_lucaxx95 Życzę ci wyjścia z nałogu.

5

Forma Raphinhi i eksplozja talentu Marca Casado.

1

Mbappe się odpali na dobre i Barca może przegrać tego mistrza. Nadal to oni mają lepszy skład, większą siłę ognia, więcej pieniędzy i przychylność ligi.

1

@JordiAlbion Lewego może być ciężko zastąpić przez brak kasy w budżecie a na rynku nie ma wielu dobrych napastników do wzięcia. Fatiego nie trzeba zastępować bo nie gra u nas od 2/3 lat w piłkę, De Jong został zastąpiony już od początku sezonu przez Casado, Ferrana można zastąpić pierwszym lepszym solidniejszym skrzydłowym lub napastnikiem. Osobiście nie hejtuję Ferrana i z trójki Fati, De Jong, Ferran to Ferran najmniej zasługuje na odejście.

11

Ronaldo na pewno jest wzorem w kontekście podejścia do wykonywanego zawodu. Jednak jego wypowiedzi pozaboiskowe to głównie głupoty i zero klasy. Mimo wszystko osiągnął niesamowicie wiele.

1

@norbi77 Zaskoczeń nie widziałem, ale zawody widziałem i też się zawiodłem. Jeśli chodzi o "Gladiatora 2" to i tak miałem niskie wymagania ale nawet ich nie spełnili. "Ród smoka" z kolei po dobrym 1 sezonie zawiódł i drugiego nawet nie dałem rady skończyć.

2

@MESSIah16 Może

2

@bart_azz Teraz to już nic by nie robił. Szlajałby się po szpitalach.

1

@norbi77 Zgadzam się w stu procentach. Ten film to szmira.

11

Głupszy niż Tomaszewski.

0

Ale ten Neymar Senior kłamie.

0

@D10SLEO Przecież Barca 5 punktów zdobyła, a wygrana była z Mallorcą btw

0

@PaPo Ciężko stwierdzić, ale niech będzie.
Premier League - Arsenal
La Liga - Real Madryt
Serie A - Inter
Bundesliga - Bayern Monachium
Ligue 1 - PSG

0

@Krzysztof1987 Nie wierzę w to.

0

@pszemko87 Latem powiedziałbym, że Nico Williams lepszy, ale w tym sezonie gra jakby był przybity tym, że został w Bilbao. Nie jestem też wielkim fanem Leao. Mimo wszystko do Barcy wybiorę Nico bo mam w pamięci jego grę z kolegami z drużyny w narodowych barwach i funkcjonowało to świetnie.

3

@marcin62 Wszyscy siebi warci są w tej polityce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?