Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito Kto bogatemu zabroni? Można przepuścić 120 milionów na Grealisha to żaden problem kupić topowego ŚP za De Bruyne.
1
@Trojanek23 Indywidualnie Messi był lepszy niż ktokolwiek, ale Iniesta wygrał ten Mundial. Szkoda, że wtedy nie wygrał Don Andres.
0
Spoko, zaraz i tak takie informacje pojawią się w polskich mediach i w świadomości polskich kibiców. Im się nawet taka plotka spodoba.
0
@BezglutenowyPedri Można też brać L4 na dziecko np gdy dziecko jest po poważnej operacji i nie ma znaczenia, że dziecko ma nawet 16 lat.
1
@Patryk1899 Małe drużyny, które grają raz na xxx lat z tak wielkimi motywują się nieskończenie wiele razy mocniej. Samym zaangażowaniem i maksymalnym skupieniem w piłce nożnej można naprawdę sporo osiągnąć.
0
Czy jakaś stacja w Polsce transmituje Puchar Króla w tym sezonie?
0
Ma prawo do swojej opinii, jednak Lamine niejednokrotnie pokazywał, że potrafi strzelić bramkę z trudnej pozycji. To, że się ostatnio podpala to nic nie znaczy bo jest bardzo, bardzo młodziutki. Prawda jest jednak taka, że Lamine w wieku 17 lat już jest jednym z najlepszych graczy świata.
7
@AlphaNumeric Lamine wypracował karnego, zanotował asystę i otwierające podanie, które też dało gola. Takie nic to tylko najlepsi na świecie potrafią.
0
Enrique nie jest geniuszem, ale też trafił na niezłych australopitków.
1
@MesQueUnClub_87 Myślę, że to abstrakcja.
0
@Pedri16Future No w Barcelonie najlepiej grają Lewy i Raphinha. Osobiście skłaniam się ku Raphinhi. Według mnie ma większy wpływ niż Lewy. Yamal mógłby być w grze ale musi poprawić wykończenie, bo kreuje kolegom i asystuje, ale nie strzela jakoś dużo bramek.
2
@Pawlak1992 Pewnie, że tak. Przecież sezon zaczęliśmy Torresem na LS i Raphinha grał na 10tce. Mecze wygrywaliśmy. Pamiętajmy, że Casado i Pedri za Raphinhą to zawodnicy, którzy są też świetni w odbiorze i pracują na całym boisku.
0
Lewy na ławce żeby udobruchać Szczęsnego i dać mu kompana do pogadanki.
0
Myślicie, że Pena da dziś kolejny popis przeciętności czy może obroni coś ekstra?
0
@BorzyKrzys To jest właśnie wolność słowa według lewaków.
0
@damian16161212 Nie no różnica jest znaczna. Tylko jak masz grać na PS5 to proszę Cię graj chociaż na dobrym TV lub monitorze. Takim co ma Full HD w góre oraz HDR. Ja osobiście grałem na PS5 na monitorze 4K z HDR i Spider-Man 2 wyglądał obłędnie.
0
@Culer9002 Wielka legenda hiszpańskiego futbolu. Najlepszy hiszpański napastnik w historii.
0
@Herato Myślisz, że Icardi by dostał się do kadry kosztem Martineza czy Alvareza?
1
@partymaker Ja tak kupiłem kilka gier, zawsze było legitnie. Albo sam odbierałem, albo z przesyłką OLX. Polecam przesyłkę OLX bo możesz zareklamować jak coś nie będzie działać.
0
@Robert_Kubica Bronię go bo patrzysz na suche statystyki a nie spojrzysz na faktyczną sytuację. Przy pierwszym strzale to nie jest taka łatwa sytuacja, przy drugiej nie miał szans. Najlepsi bramkarze jak Courtois może by obronili pierwszą sytuację, ale to nie Pena zawalił tylko w dwóch przypadkach cała drużyna i brak organizacji po stracie piłki.
1
@Robert_Kubica Nie wydaje mi się by Barca przegrywała mecze przez Pene. To akurat brednie.
7
Nico Williams mógłby odciążyć lewe skrzydło i wtedy nawet Raphinhę można wrzucić na 10tkę nie zapominając, że nadal mamy wielu zdolnych pomocników. Nadal uważam, że Nico Williams po takim Euro powinien był do nas trafić zamiast Olmo nie ujmując oczywiście Olmo umiejętności.
0
@Zieliniak Za Yamala?
0
@Gibbon_FCB Gdzie ten cały Salah miałby grać?
0
@Stinger_ A jak tak to spoko.
1
Kiedy dla Barcy rozpocznie się Puchar Króla?
1
Hahahaha płacić kilkadziesiąt milionów za gracza jednego sezonu gdy do wzięcia za darmo jest David.
0
Kto tam płakał, że Raphinha gra słabo.
0
@Seledynowy To tylko kilka spotkań.
3
Zmiany są do przewidzenia. Wejdzie De Jong za Gaviego, Olmo za Torre i Yamal za Fermina.