Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Gundogan miał siłę strzału jak przedszkolak.
0
@JohnnySilverhand Zrobili z niego głupka i nawet Depp nie był w stanie uratować tego słabego filmu przez to jak został napisany.
0
@Zoker Zemsta Salazara to już był bardzo słaby film. Z Jacka Sparrowa zrobili tam zapijaczonego głupka.
1
@Cygan BRC Dla Ciebie to takie łatwe zdecydować czy komuś odebrać życie czy nie. Dla mnie jak widzisz nie. Dla polskiego prawa również.
44
9 Hiszpanów i 7 wychowanków. Można być dumnym z tego klubu.
0
@Cygan BRC Wzorowe zachowanie policji.
1
@Muszynianka Ja byłem na koncercie muzyki filmowej. Siedziałem gdzieś wysoko z boku. Na Hali jest dobre nagłośnienie. Ale miejsc nie polecę żadnych, bo nie wiem jak będą rozłożone i to jednak inna muzyka.
0
A co się dzieje z Neymarem? Niby wyleczył się a w ogóle go w kadrze meczowej nie ma.
0
@wojopancer Malcom to był transfer z dupy. W zupełności zbędny.
0
@Kapitan hawk Aragorna mógł zagrać tylko honorowy człowiek.
2
Dlaczego Vitor Roque znalazł się w klubie?
1
@MESSIah16 Dla mnie i tak ten twór pozostanie sztucznym klubem. Nie zmienią tego sukcesy czy osoba Guardioli. Podoba mi się ich sposób gry i dość mądre zarządzanie, to jakoś i tak mam mieszane uczucia i nie czuję takiej duszy jaką mają inne historyczne kluby.
13
Trzeba go sprzedać by cokolwiek zarobić. Nie jest to słaby gracz, ale my go po prostu nie potrzebujemy.
0
@stool Pieniądze pieniędzmi ale nawet w takim PSG można zdobyć Złotą Piłkę tylko Neymar przez kontuzje nie mógł nawet nawiązać walki bo wypadał na kluczową fazę Ligi Mistrzów i go zawsze PSG brakowało.
1
@RoberDzik Neymar miał trzy problemy. Messi, Ronaldo i kontuzje.
0
@FcPortoFan1999 Ostatnie mistrzostwo Anglii Chelsea to też jego robota.
0
@FcPortoFan1999 Krótka ławka u nich to może nie być zmartwienie bo nie grają w europejskich pucharach. Jeśli nie będzie kontuzji kluczowych graczy to myślę, że wygrają ligę. Conte to gwarant wyników.
1
Tanie sensacje.
0
@Uukasz_93 A tak to niech się pozabijają.
44
Całe to ich środowisko to jakieś jedno wielkie zoo.
2
@mekston To tylko pokazuje jacy ludzie są kibicami tego klubu. Generalnie kibice piłki nożnej do najbystrzejszych nie należą. Tacy najgłupsi najgłośniej krzyczą.
0
@tbas Niesamowita kompilacja. Jakbym był kibicem Realu to bym powiedział, że tylko się broni. Na szczęście urodziłem się z mózgiem.
0
@Faro Niech wyjedzie z Hiszpanii to cały kraj odetchnie.
2
@KrychaFCB Z Piątnicy chyba takie info wytrzasnąłeś.
1
@Jakchcesz Real Madryt nie upada na twarz tylko na ryj.
0
@Ice-X Kto tutaj jakiegoś pajaca zaprosił na stronę?
0
@NsKi Dla mnie czy wygra Rodri czy Vini to się obroni, ale jeśli mówimy o fair play w kryteriach to Vini powinien być wykluczony.
0
@Toretto To kwestia subiektywna czy LM jest ważniejsza od Euro. Ja stawiam te trofea raczej na równo ze wskazaniem mimo wszystko na Ligę Mistrzów i nie zmienia tego fakt, że Euro jest co 4 lata. Tylko Mundial jest ponad wszystkim.
0
@Toretto Czy aby na pewno Euro jest większej rangi niż Liga Mistrzów? Rozumiem Mundial, nie ma nic większego, ale na Euro nie ma wszystkich najlepszych graczy świata.
0
Czyli mówicie, że dziś w polskiej TV nie ma transmisji ze Złotej Gały?