0

@PatrykBarca Gundogan miał siłę strzału jak przedszkolak.

0

@JohnnySilverhand Zrobili z niego głupka i nawet Depp nie był w stanie uratować tego słabego filmu przez to jak został napisany.

0

@Zoker Zemsta Salazara to już był bardzo słaby film. Z Jacka Sparrowa zrobili tam zapijaczonego głupka.

1

@Cygan BRC Dla Ciebie to takie łatwe zdecydować czy komuś odebrać życie czy nie. Dla mnie jak widzisz nie. Dla polskiego prawa również.

44

9 Hiszpanów i 7 wychowanków. Można być dumnym z tego klubu.

0

@Cygan BRC Wzorowe zachowanie policji.

1

@Muszynianka Ja byłem na koncercie muzyki filmowej. Siedziałem gdzieś wysoko z boku. Na Hali jest dobre nagłośnienie. Ale miejsc nie polecę żadnych, bo nie wiem jak będą rozłożone i to jednak inna muzyka.

0

A co się dzieje z Neymarem? Niby wyleczył się a w ogóle go w kadrze meczowej nie ma.

0

@wojopancer Malcom to był transfer z dupy. W zupełności zbędny.

0

@Kapitan hawk Aragorna mógł zagrać tylko honorowy człowiek.

2

Dlaczego Vitor Roque znalazł się w klubie?

1

@MESSIah16 Dla mnie i tak ten twór pozostanie sztucznym klubem. Nie zmienią tego sukcesy czy osoba Guardioli. Podoba mi się ich sposób gry i dość mądre zarządzanie, to jakoś i tak mam mieszane uczucia i nie czuję takiej duszy jaką mają inne historyczne kluby.

13

Trzeba go sprzedać by cokolwiek zarobić. Nie jest to słaby gracz, ale my go po prostu nie potrzebujemy.

0

@stool Pieniądze pieniędzmi ale nawet w takim PSG można zdobyć Złotą Piłkę tylko Neymar przez kontuzje nie mógł nawet nawiązać walki bo wypadał na kluczową fazę Ligi Mistrzów i go zawsze PSG brakowało.

1

@RoberDzik Neymar miał trzy problemy. Messi, Ronaldo i kontuzje.

0

@FcPortoFan1999 Ostatnie mistrzostwo Anglii Chelsea to też jego robota.

0

@FcPortoFan1999 Krótka ławka u nich to może nie być zmartwienie bo nie grają w europejskich pucharach. Jeśli nie będzie kontuzji kluczowych graczy to myślę, że wygrają ligę. Conte to gwarant wyników.

1

Tanie sensacje.

0

@Uukasz_93 A tak to niech się pozabijają.

44

Całe to ich środowisko to jakieś jedno wielkie zoo.

2

@mekston To tylko pokazuje jacy ludzie są kibicami tego klubu. Generalnie kibice piłki nożnej do najbystrzejszych nie należą. Tacy najgłupsi najgłośniej krzyczą.

0

@tbas Niesamowita kompilacja. Jakbym był kibicem Realu to bym powiedział, że tylko się broni. Na szczęście urodziłem się z mózgiem.

0

@Faro Niech wyjedzie z Hiszpanii to cały kraj odetchnie.

2

@KrychaFCB Z Piątnicy chyba takie info wytrzasnąłeś.

1

@Jakchcesz Real Madryt nie upada na twarz tylko na ryj.

0

@Ice-X Kto tutaj jakiegoś pajaca zaprosił na stronę?

0

@NsKi Dla mnie czy wygra Rodri czy Vini to się obroni, ale jeśli mówimy o fair play w kryteriach to Vini powinien być wykluczony.

0

@Toretto To kwestia subiektywna czy LM jest ważniejsza od Euro. Ja stawiam te trofea raczej na równo ze wskazaniem mimo wszystko na Ligę Mistrzów i nie zmienia tego fakt, że Euro jest co 4 lata. Tylko Mundial jest ponad wszystkim.

0

@Toretto Czy aby na pewno Euro jest większej rangi niż Liga Mistrzów? Rozumiem Mundial, nie ma nic większego, ale na Euro nie ma wszystkich najlepszych graczy świata.

0

Czyli mówicie, że dziś w polskiej TV nie ma transmisji ze Złotej Gały?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?