0

@clyde Ja tylko powiem, że za PS5 Slim z napędem my w Polsce zapłacimy 2450 a w Niemczech mają za 2100. Kto więcej zarabia nie muszę wspominać.

2

@Eto'o9 R10 Wydaje mi się, że to Xavi wraz z całą drużyną nam przerżnął wszystkie rozgrywki a nie Pena.

1

@zurek1207 Spróbuj fullmatchesandshows.

0

Zapomniałem, że mam X2 Porto na kuponie. Jak sobie radzą, wyciągną @FcPortoFan1999

0

Sędziowie w tej lidze to niezłe głupy.

0

@peetwithbarca Nie dostałby za to zawieszenia.

0

@BISHBASHBOSH Valles jest opcją od stycznia.

0

@Janas11224 Navas to przeszłość. Do tego grał w Realu.

0

@slayer Powinien obronić w tym przypadku Yamala i potępić przyzwolenie na tak brudną grę.

3

@filipo2002 Dlatego nie wierzę w te plotki. Szczęsny lub Valles z Las Palmas. Inny pomysł nie ma sensu.

3

Zmiennik słabego zmiennika xD Nie wierzę w te rewelacje.

2

Trochę kocopoły opowiada Hansi z tym, że sędziowie dobrze sobie radzą chroniąc piłkarzy. Powinna polecieć czerwona kartka a on dał żółtą i przyzwolenie na agresywne kopanie więc nie, sędzia zachował się beznadziejnie, bo żółta kartka to żaden problem dla zawodnika pod koniec meczu.

0

@cules100pro No czyli nie ma przesłanek, że wyjdzie na Getafe skoro to zapowiedział Flick xD Właśnie o tym na samym początku pisałeś, że nie zdziwi Cię jeśli wyjdzie na Getafe.

0

@cules100pro Nie ma przesłanek człowieku. Musiał Hansi Flick wyjść na konferencję i was wyjaśnić.

0

@Worny Byłby zaskakujący. To są całkowicie inne sytuacje. Martin w tym sezonie został pierwszym zmiennikiem Balde. Dominguez grał bo nie ma nikogo innego. Węgier obecnie jest 3 maksymalnie drugim wyborem po kontuzji Ter Stegena. Pena zagra i nie będzie sensacji. Sensacją by była gra Yaakobishviliego i będzie to zaskakujące.

1

@cules100pro Nie masz żadnych przesłanek.

0

@A4ron Nie no jak UEFA wypuściła taki komunikat to na pewno mają rację. Niech wyrysują linię i wtedy mogę im przyznawać rację. W komunikacie nie ma informacji o spalonym a to dość istotna kwestia.

0

@Objectivo Tutaj się z Tobą zgodzę, bo samemy to analizując tam decydowały centrymetry i perspektywa.

0

@takisobiektos Komitet sędziowski przeanalizował samą sytuację z ręką i wpadł na jakże cudowne wyjaśnienie, na które wpadłby każdy idiota. Niech przeanalizują czy był spalony i podadzą do informacji publicznej.

0

@Objectivo No ja tutaj widzę spalonego nieznacznego. Błędy zostały popełnione w tym meczu, ale brak karnego tym błędem nie był. Najbardziej rażące to brak kartek dla Kroosa aż do końcówki meczu, brak rozwiania wątpliwości co do karnego Hiszpanów oraz sztuczne przedłużanie meczu by Niemcy mogli strzelić bramkę.

0

@Objectivo To nie są Stany Zjednoczone, że sędzia oznajmia kibicom decyzję. Poza tym jak kolega wyżej mówił, Kroos po 10 minutach powinien opuścić boisko a on grał i faulował bez przerwy.

0

@Pawlak1992 Navas dobrze grał ostatnio 3 lata temu przed przyjściem Donnarummy do PSG. Potem tylko ławka i epizod w Nottingham. Niech gra Pena do stycznia i pokaże do tego czasu co potrafi lub nie potrafi. Chyba, że już wcześniej pokaże, że nic nie potrafi to można się zastanowić nad bramkarzem Las Palmas Vallesem.

10

@A4ron
Co ty typie gadasz, w tej samej akcji był spalony reprezentanta Niemiec, jakby te wszystkie portale były obiektywne to by to ujęły w swojej jakże „mądrej” analizie. Naprawdę kibicem można sterować jak głupkiem. Karny się należał, ale wcześniej był spalony więc słusznie nie został odgwizdany i zapewne gdyby podyktowano to VAR by sprawdził całą akcję. Kto wie czy tego nie zrobił i nawet nie musieli wzywać sędziego do monitora.

0

@PatrykBarca Nie porównuje się Formuły 1 z gokartem jak to jeden mało sympatyczny Francuz mówił.

0

@Eto'o9 R10 Ter Stegen od 2 lat cieniem a jeszcze rok temu był wybrany piłkarzem sezonu La Liga XD Co ty chłopie piszesz

0

@kamiVeB Skąd masz takie informacje?

11

@PatrykBarca To pytanie to brak szacunku do Mbappe bo ma on jednak 6 bramek.

2

Lewy niech uruchomi kontakty i sprowadzi Szczęsnego z emerytury.

0

@krol211 Musi Martin zrobić jakiegoś mocnego babola żeby Fort zaczął grać w takim razie. My też nie widzimy ich na co dzień w treningu i nie wiemy kto lepiej na nich wypada.

0

@krol211 Po prostu nie ma wyboru i musi grać przeciętniakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?