2

@MesQueUnClub96 Osiągnąć wolność finansową.

4

Atletico niech nie pyskuje bo ich mistrzostwo 13/14 w ostatniej kolejce kosztem Barcy to duży wałek. Zawsze to będzie brzydkie kaczątko Madrytu.

14

Myślę, że teraz na pewno dostanie minuty. Mecze będą co 3 dni i trzeba rotować. Gavi ma kontuzję, Bernal rok poza grą, Fermin chwilowa przerwa a w szybki powrót De Jonga nie wierzę. Biorąc to pod uwagę jakieś minuty dla niego się znajdą.

12

Eto’o to był niesamowity napadzior. Szybki, dynamiczny, zwrotny i skuteczny.

0

@Szklaner Jakie 6 pytań?

0

@iuiuiuiu Laporta to kłamca, ale jakby nawet w kwietniu nie był oddany chociaż częściowo to jest to wtedy kłamca do potęgi. Sam bym chciał pojechać na nowe Camp Nou i czekam z wyjazdem do Barcelony na taką okazję.

0

@cules100pro Tak jak większość gier obecnie robionych a każda tak samo szybko nudzi. Musi wyjść GTA VI i pokazać nową jakość. Ja osobiście sprzedałem konsolę głównie przez brak czasu ale jak wyjdzie GTA VI to przygotuję sobie sprzęt.

0

@FCB24 To wspólny interes kadry i Barcelony.

1

@lukaszbrk Ja oglądam dwa jednocześnie i Hiszpania nie gra tego co na Euro. Prawdę mówiąc Luka Jovic spieprzył setkę na gola a Nico Williams bez formy na początku sezonu.

0

De La Fuente stawia na sprawdzony skład z Euro. Jedynie brakuje kontuzjowanych Moraty i Rodriego. Pedri będzie musiał się napocić by wygryźć Fabiana. Trzeba im przyznać, że głębia składu w środku pola jest mocna. Zaraz wróci Gavi dodatkowo i duże nazwiska będą na ławce.

3

@macio_944 Absurdalnie może i wygląda, ale Messi dostał Złotą Piłkę za Mundial i występy w Europie a nie MLS. W momencie przyznania ZP po prostu już był w MLS, tak samo jak za 2021, gdy dostał głównie za Copa oraz występy w La Liga.

1

@Adran360 Porąbało ich z tym kalendarzem.

0

@adamek20151 Żadna cena jak lubisz być dymany na kasę.

18

Wystarczy, że Viniciusa zabraknie w La Liga to cała Hiszpania odetchnie od tego pajaca.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Lepiej jakieś bety zapodaj.

4

@pt9 5 stów na głowę. W takie bajki to nikt ci nie uwierzy.

0

@kanver_ Masz rację.

1

Myślę, że Barca mogła go mieć, ale nie była w stanie mu zapewnić rejestracji więc bezpieczne było zostać rok dłużej w Bilbao. Za rok Barca znów może się zgłosić. Po wypowiedziach widać, że jednak trochę chciałby być u nas w mocniejszym klubie.

0

@AlwaysBlaugrana Już w poprzednim sezonie z buta wszedł i podczas marazmu drużyny potrafił nadal tworzyć zagrożenie.

0

@revolution33 Tylko nie rozumiem dlaczego krytykujesz skoro robi to co do niego należy.

8

@revolution33 Podwójny magister strzelił 2 bramki z dwóch Valencii oraz bramkę za 3 punkty Bilbao. W 4 meczach już zagwarantował 5 punktów dla nas. Niezły wyczyn.

0

@regatta52 Czemu mieliby cokolwiek przedłużać? Przecież ma jeszcze na 2 sezony.

0

Ktoś wie gdzie mogę wykupić dostęp do tylko dzisiejszego meczu? Dodam, że będę oglądał na telefonie za granicą, ale mam VPN na Polskę.

1

@Arden Najlepszy sezon w karierze zagrał 22/23.

0

@Ojciec5tkidzieci A zaznaczyłeś opcję zapisz moje dane przy poprzedniej odprawie? Może stąd brak konieczności?

0

@Kamiloza91 Już na Flashscore możesz wszystko zobaczyć.

0

Może ktoś był na Cyprze i poleca co zobaczyć?

0

Czemu Moraty nie ma?

0

@Faro Dla Flicka to też jest problematyczne, musi wygrywać i dawać odpoczynek graczom a nawet nie ma głębi składu przez kontuzje.

1

Myślicie, że kto obecnie zastąpi Bernala w pomocy? Wydaje się, że jedyna opcja to Casado. Fermin to bardziej ofensywny zawodnik. Niestety cała reszta potencjalnych następców ma kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?