Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Unikatowy Nie wiem szczerze, zawsze tak miałem. Tyle, że ja od zawsze używam też uBlock Origin, która blokuje mi każdą możliwą reklamę i mam podpięte konto z Google do aplikacji Youtube. Może tak to u mnie działa?
0
@domel098 Nie wiem szczerze, zawsze tak miałem. Tyle, że ja od zawsze używam też uBlock Origin, która blokuje mi każdą możliwą reklamę i mam podpięte konto z Google do aplikacji Youtube. Może tak to u mnie działa?
0
Nie można się tym sugerować, bo choćby Casado ma zagwarantowane miejsce w pierwszej drużynie a numer na to nie wskazuje.
0
@sen Ja oglądam Youtube na iPhone i nie mam żadnych reklam.
5
@insp1re Takie osoby są zakopane pod ziemią.
0
@cules100pro Dlatego, że wychodzą informacje, że Olmo jest transferem Deco a Williams Laporty.
0
Jakim cudem Deco i Laporta nie uzgadniają razem transferów? Do tego Flick pewnie nie ma żadnej mocy sprawczej.
1
@Arden No co Ty nie powiesz Sherlocku, że najmniej wysportowani, otyli ludzie nie potrafili przeskoczyć. To miał być jakiś przytyk w ich stronę?
6
Tottenham właśnie zapłacił 65 milionów za Solanke…
3
W końcu Deco coś dobrego wyszło.
0
@Kapitan hawk Kamil Gała.
11
@Lionel_Messi10 Skomplikowany kalendarz przez kolejny skok na kasę FIFA.
0
Dziś w TV gdzieś transmitują City - United?
0
@SinMistico Z drugiej strony to otwiera drzwi do odejścia Lengleta do Atletico.
9
@TheNekro94 Najgorzej być skrajnym prawicowcem albo lewicowcem.
0
@homeins O Ferminie nikt nie słyszał do tournee w USA.
2
@KamQiX Obecnie nie widzę na rynku bramkarza, który byłby w stanie zastąpić Ter Stegena gdyby ten miał nagle odejść. Wszyscy lepsi bramkarze są w podobnym wieku co Ter Stegen.
0
@KamQiX Courtois gorzej gra nogami, ale jest lepszym bramkarzem, a zwłaszcza w wielkich meczach. Zmienię zdanie jeśli Ter Stegen zagra taki sezon jak 22/23, wtedy faktycznie był najlepszy na świecie.
0
@AndresCuccittini Zakłady bukmacherskie, ale to inwestycja a nie pożeracz ;))) Poza tym to jedzenie na mieście albo na dowóz, to potrafi zeżreć dużo kasy. Produkty kosmetyczne wysokiej jakości również zabierają kasę. W ogóle to oddawaj awatara.
4
@Kgorecki2500 Kwestia indywidualna komu co się bardziej podoba.
1
@Kidd Obecnie idiota zarządza tym klubem.
6
Żadna to nowość xd Mam nadzieję, że Ter Stegen zaprezentuje formę jak w sezonie mistrzowskim Xaviego. To był szczyt możliwości, był najlepszym bramkarzem świata. Bez wylewów Ter Stegen i z pełną koncentracją to będzie znów jego wielki sezon. W presezonie słabo się zaprezentował.
0
@Beztroskii MATS - Kounde - Christensen - Martinez - Balde - Bernal - Casado - Gundogan - Yamal - Lewandowski - Pau Victor
0
@Messibestplayerintheworld Tak się zachwycili grą La Roja na Euro, że chcą odwzorować ją w Barcelonie. Yamal - Olmo - Williams w ofensywie. Robercik jednak to nie Morata, on musi strzelać gole kosztem lepiej ustawionego kolegi.
0
@Faro Tego nie wiesz. Fermin Lopez wyglądał u Xaviego dobrze, tak jak zresztą wielu innych piłkarzy. Nie będę demonizował Xaviego, bo nie był tak zły jak się ludziom wydaje.
27
Na Casado trzeba było już stawiać w poprzednim sezonie zamiast tego cieniasa Romeu. Xavi zwątpił w Romeu po kilku miesiącach a mimo to potem dawał mu minuty wiedząc, że się nie nadaje. Te minuty mógł wykorzystać Casado.
0
@kiper09 Stwórzmy organizm jeden, który idzie w tą samą stronę.
1
@kuz Pewnie, że tak. Dlatego mogą do końca okienka transferowego ględzić o jego transferze. Zakładam, że Nico nie będzie się tak wygłupiał jak Griezmann i nie będzie wypuszczał filmiku „La Decision” tylko po prostu będzie trenował i grał jak NORMALNY zawodnik. Nikomu nic nigdy nie obiecywał ani się w żaden sposób nie wypowiadał, więc nikt nie ma prawa mieć jakiegoś żalu do niego. Jedyny żal może być do Laporty, bo to on się o Nico Williamsie wypowiadał.
1
@escarabajo Widzę, że Joao Felix gra.
7
Pau Victor zasłużył na realną szansę tym presezonem.