Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Xaviball Chodzi o wyśmiewanie. Chyba nie powiesz mi, że śpiewali sobie po prostu pioseneczkę, która ma stwierdzać fakty? Ta piosenka ma na celu ukazanie, że nie powinni grać dla kadry Francji, że są niepełnoprawnymi Francuzami. Jak wy możecie nie łapać tego? Średnia wieku na tej stronie chyba naprawdę niska, albo głupi ludzie.
0
@Death_voice Jesteś głupiutki.
0
@Atlas Proszę cię. Nawet nie próbujesz być obiektywny.
3
@Jakchcesz Tutaj niedojrzali ludzie przesiadują.
0
@Gaz Po prostu trzeba mieć wyczucie. Na zdjęciu akurat Koeman tego wyczucia nie ma, chociaż rozumiem go bardziej niż jakby teraz ktoś to zrobił, bo było to bliżej wojny niż jak jest teraz.
0
@BorzyKrzys Racja, jesteś jak ten piesek co się ślini na kobiety z Internetu.
0
@mientusek1407 Może i to prawda, ale te celebracje były nacechowane prześmiewczo. Jakby nie powinni reprezentować Francji, a to bujda.
1
@Arden Nadal uważam, że może mówić prawdę. To, że coś wstawia to oczywiste, bo jest osobą, która z tego zarabia, na gali również można zarobić dużą kasę. To wszystko się kręci wokół pieniędzy i robi się dla pieniędzy, ale jednocześnie można się czasem od tego odciąć gdy ma się na to czas.
1
@Arden Nie odciął się, tylko stara się odcinać. W domu lub kiedy to uzna za stosowne może to robić. Kto tutaj nie słucha ze zrozumieniem?
1
@Death_voice Co jest złego w tym, że rodzice wyemigrowali do innego kraju w poszukiwaniu lepszego życia? Prawdopodobnie wielu piłkarzy już rodziło się w kraju, do którego odbyła się emigracja lub wyjechało z Afryki jako małe dziecko.
1
@reloaded Chciałbym chyba tylko z samego sentymentu. Musiałby grać na fałszywej dziewiątce i odpalić Lewego. Z kolei Lamine i Nico Williams musieliby zapierdzielać za niego. Czy mogłoby to wypalić? Nie wiem. Na Copa grał na 9 i kreował sytuacje, ale było widać, że rok w Stanach i przede wszystkim wiek robi swoje. Nie był też tak skuteczny.
2
@Arden Co to nie może mieć dwóch telefonów jednocześnie? Internet jest przeżarty hejtem nawet gdy nie ma ku temu powodu.
0
@Amidamaru Porównanie Haalanda i Nico Williamsa to mocne przegięcie. Przecież Haaland domagał się ogromnej kasy wówczas i ostatecznie dostał kasę w City. Tebas jest blisko akceptacji, myślę, że transfer Nico się uda i tyle.
0
@Pawlak1992 Mówienie, że drużyna, która właśnie obroniła Copa America i w ciągu ostatnich 3 lat zdobyła 4 puchary nie jest wśród kandydatów na medale to czysta ignorancja. Oni przegrali w 5 lat tylko 2 spotkania.
0
@Pawlak1992 Na podstawie takiej, że właśnie zdobyli złoto na Copa America. Na takiej podstawie, że mają już duże doświadczenie gry w playoffach i mają bramkarza, który kapitalnie broni karne.
1
@Pawlak1992 Nikt Maradonie nie wypomina Mundialu 1994. Messi ma już złoto i srebro, a z tą grupą jest w stanie zdobyć kolejny medal na Mundialu 2026.
2
@Culer9002 Co jak co, ale Jude zagrał dobry finał Euro.
1
@macio_944 Magiera stawiał w Śląsku na swoją sprawdzoną jedenastkę, która dawała mu wyniki. Borys odszedł w styczniu bez żalu, a Śląsk na nim zarobił.
2
@BukmacherkaToNieTypy Co to za wylew trollów dziś na stronie?
3
@sendesara Hiszpania faktycznym mistrzem świata xDD Czego to człowiek w Internecie nie przeczyta.
0
@Aragorn33 Big game performances akurat w Lidze Mistrzów to Vinicius przoduje.
0
Jest jakaś ceremonia przed finałem?
0
@BorzyKrzys Pewnie, że to Puchar Myszki Miki.
0
Co to jest ten Memoriał Wagnera? Jakie Micky Mouse trophy?
1
@DonCarletto Otóż to. Dopóki zwycięstwo nie jest wypaczone błędami sędziowskimi, to nie ma powodu by kwestionować zwycięzcę.
2
@Kgorecki2500 Jednak inaczej wygląda Mundial i Copa America. Rozumiem jego punkt widzenia.
0
@mientusek1407 Mówisz jakby 20 g 20 asyst to były słabe staty xd
0
@Lucyfffer CV to ma wyborne.
0
@Lucyfffer Dlatego gra w Atletico i idzie do Milanu a nie jest starterem Realu Madryt, Barcelony czy Bayernu Monachium. Nadal Milan i Atletico to jednak są mocne kluby. Grał również w Chelsea i Realu jako rezerwowy. Dawał radę. W Juve nawet wyrzucił Real z LM. Ja uważam go za dobrego gracza.
41
@DLFCB On współczuje Yamalowi xDDD