1

@mrboom Nie da się. Chyba, że to gra Barcelona, kadra Polski czy jakiś topowy mecz playoff Ligi Mistrzów. Jeśli to nie są drużyny, z którymi mocno sympatyzuję to nie będę w 100 % zaangażowany.

1

@MesQueUnClub96 Teraz poziom jest irytujący. Zwłaszcza to widać na tym Euro. Wielkie kadry mają problem by płynnie grać piłką. Co chwilę proste błędy, zero magii. Futbol zszedł na psy.

0

@PatrykBarca Bigos z dziczyzną ostatnio jadłem i nie pamiętam czy kiedyś coś równie dobrego zjadłem.

0

Jak myślicie Kolumbia nie przegra z Paragwajem w nocy? Nie wiem czy cash out robić. Wystarczy mi by nie przegrali.

0

Oddamy go jak frajerzy za 6 milionów?

0

@Rust_Cohle Dopiero później Musiala go faulował a nie dotknął.

2

@Lionel_Messi10 Po tym czasie wygrał wszystko z kadrą, ale z Barcą nie był w stanie wygrać Ligi Mistrzów już ani razu. Fatalnie tym zarządziliśmy mając najlepszego gracza w historii.

0

@xavi890 Tak uważasz, ale Kimmich jest Realowi po prostu zbędny.

0

@Gibbon_FCB Po co Realowi Kimmich zacznijmy od tego. Na PO mają Carvajala a na ŚP się cofnie Bellingham po przyjściu Mbappe.

0

Niech Lamine Yamal to przejmie. Jeśli ma to dać dodatkową kasę do klubu to tak trzeba. Lamine staje się coraz bardziej medialnym zawodnikiem.

1

@Popitek12 Z Niemiec.

0

@mekston Dlaczego?

2

Jestem rozczarowany wynikami ankiety. To jest po prostu transfer bez sensu.

0

Co powiedzielibyście osobie wypalonej pracą w korpo? Jak zmienić ścieżkę zawodową?

2

@Popitek12 Kto by się interesował turniejem, który jest grany w środku nocy.

0

@Fenelon Lepiej wyrzucić pieniądze do kosza niż wydawać na Bakayoko. Wyjdzie taniej bo zaoszczędzimy na pensji a i efekt na boisku będzie lepszy bez niego.

0

@szkutnik91 Po Euro Guler wróci na swoje miejsce w Realu Madryt. Grzać ławeczkę dla Mbappe by miał ciepło ostatnie 5 minut.

0

@maroon Porównanie z dupy ale ok.

0

@kocieek Głupoty gadasz.

0

@tristan87 A może ma coś za uszami.

0

@bartekvisca Twórcami Internetowymi.

1

@macio_944 Ja tam mu kibicowałem w pierwszym meczu. Chociaż nie potrafię go lubić za jego zachowanie na boisku i poza.

0

Pytanie dlaczego Nicola Zalewski ograniczył komentarze na IG i nie ukrócił sytuacji skoro tam do niczego nie doszło? Jakby do niczego nie doszło to by szybko typka ukrócił a nie blokował komentarze.

0

@[Oli] Kto jest pełnym środkiem?

0

@blakkudium Co daje średnią 59 minut na mecz. Jaki problem tutaj widzisz?

0

@Luciano99 Czy lepsza wersja Dembele to nie wiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@maroon Nie ma co płakać, bo i tak na jego pozycji mamy dobrych graczy.

0

@qchulainn Skorzystałem kiedyś i nie polecam. Na telegramie wysyłają codziennie masę kuponów i zapewne na przestrzeni tygodnia jakieś się trafią. Oczywiście nie pochwalą się tymi, które wtapiają.

1

@Arden Michniewicz zaprezentował się jak pajac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?