Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@slayer Ale co to ma do rzeczy z obecnymi czasami?
0
@Lucyfffer Zwycięzca: Chorwacja
Król Strzelców: Lukaku
Król Asystentów: De Bruyne
Czarny Koń: Szwajcaria
Rozczarowanie: Hiszpania
8
Kolejny co mówi, że Euro cięższe niż Mundial.
1
@Pyrzo_Barca Roberto raz zagra dobrze a raz coś koncertowo spieprzy. Już lepiej niech grają zawodnicy ze szkółki niż by Roberto im miejsce zajmował. Tym bardziej, że Casado awansuje.
1
@BorzyKrzys Jego laska była do dupy, ale ja bardzo pozytywnie wspominam te 3 części z Tobym, jako najlepszą wybieram drugą i nadal jest to dla mnie najlepszy Spider-Man z powstałych. Filmy z Hollandem są również udane, ale jednak trylogia z Tobym to dzieciństwo. Fakt, że ogrom Nowego Jorku został przedstawiony w trylogii Raimiego mi bardziej pasuje niż wycieczka Spidermana do Europy, Waszyngtonu czy w Kosmos.
0
Dobra, gdzie ten Ronaldo?
0
@FcPortoFan1999 Poznali się na nim.
0
@MOLESTA Wcale to nie oznacza, że Benfica chciała go oddawać za darmo. Grimaldo naprawdę kręcił dobre wyniki w Benfice.
0
@Arden Za dużo gada o innych Illkay. Teraz o Grimaldo zaczął gadać. A może byli ludzie, którzy zwracali uwagę na jego dobrą grę w Benfice?
0
@JohnnySilverhand Johnny weź ty na oczy przejrzyj. Kiedy Neymar ostatnio rozegrał sezon bez kontuzji? Jego zdrowie już się nie nadaje do grania na wysokim poziomie co 3 dni. Kontuzja za kontuzją od wielu lat i to się nie kończy a tylko pogłębia.
2
@Kamiloza91 Gdzie on i Złota Piłka. Kapitalna jesień i przeciętna wiosna. Musiałby dać Euro Anglikom i być tam jedną z najlepszych postaci.
0
@MesQueUnClub96 Co masz do obrony?
1
@Jonyx Należy mu się za wyniki sportowe.
1
@Bartas7VeB Nie no weź już się wyloguj bo takich głupot się czytać nie da.
1
@Bartas7VeB Do 3 razy sztuka. Zawalił 2 ostatnie Mundiale, zostało Euro to może ludzie się obudzą.
2
@lntrowertyk Prawie udało Ci się wyprzedzić redakcję.
0
@Faro Nie wydaje mi się, że akurat UFL to będzie jakaś konkurencja. Potrzebne są pieniądze a krążą plotki, że FIFA ma połączyć siły z 2K i myślę, że wtedy może faktycznie powstać mocny kandydat do rywalizacji.
0
@Bzyczekk No coś czuję, że będą żałować tej decyzji. Jednak skoro dzięki temu Cubarsi uniknie gry na dwóch imprezach jednego lata to mi to nie przeszkadza. Przeszkadza jedynie dlatego, że kibicuję Hiszpanom na Euro, a bez Cubarsiego po prostu będą gorsi.
0
@FCB24 Kij im w oko.
1
@Faro eFootball 2021 miał lepszy gameplay niż dzisiejsze EAFC24, ale PES się wycofał z walki wydając darmówki a szkoda, bo uważam, że bolączką FIFY jest właśnie ten gameplay, który wydaje się grą na lodowisku i gdy chciałbym pograć sobie offline to nie ma żadnej radochy, bo zrobili tą grę bardzo arcade z dużą ilością bramek. Mało zostało tam realizmu.
0
@BorzyKrzys Dajcie spokój już temu Lewemu. Żałosne są te ciągłe śmiechy.
0
@Bartas7VeB Pieprzenie głupot.
0
@Bartas7VeB Trzymał przy życiu by potem to wszystko zepsuć.
0
@Faro Z Francją ostatnio rozegrał kapitalne spotkanie.
5
@Faro Niemcy nie chcą się uczyć na błędach. Neuer zagrał fatalny Mundial 2018 i 2022, na których nie wyszli z grupy, a oni nadal na niego stawiają. W tym sezonie zrobił w klubie takiego babola, że ich pozbawił szansy grania w finale Ligi Mistrzów. No cóż, zobaczymy jak wyceluje z formą Neuer. To nadal świetny bramkarz, ale za dużo błędów.
3
Żaden z nich nie powinien zostawać.
0
@Pawlak1992 Na pewno nie Świątek.
26
@Arden Na siłę ludzi na śmierć wysyłają.
0
@Rust_Cohle Wmawiaj sobie.
0
@Rust_Cohle Można się sugerować lepszymi piłkarzami.