0

@Kamiloza91 Mecze były wyrównane a sędziowanie było przychylne wobec Realu w obu meczach ligowych.

0

@Kamiloza91 Mecze w tym sezonie były wyrównane oprócz tego jednego blamażu, z którego wyciągnęli wnioski.

6

@Kengo Co więcej ja myślę, że to jaszczurka przebrana za żółwia.

2

@Destroyer_of_Worlds Jak miałby mi niby Messi obrzydnąć? Nikt nie potrafi grać w taki sposób.

8

@Hindus Nie da się być wielkim fanem Leo i Barcy jednocześnie? Co więcej nie rozumiem jak kibic Barcelony może nie być wielkim fanem Messiego po tym co tyle dawał kibicom przez tyle lat.

2

@Comentateiro Na pewno pojedzie. Ja mam osobiście nadzieję, że zagra na Mundialu w 2026. Będzie w Stanach a on tam robi furorę więc dlaczego miałby się nie skusić jeśli nadal byłby w dobrej formie fizycznej.

0

@Salchent Jak tam uważasz.

2

@Salchent Niezła odklejka.

5

@LM10GOAT Styczeń tego roku gdy dostał wpierdziel od Realu. Jest to też jego najgorszy mecz.

0

@SawneyBean Nie rozśmieszaj mnie człowieku. Wrócimy do tej rozmowy kiedyś, zobaczymy.

1

@Adran360 Jaki goryl.

0

@SawneyBean Jesteś naiwny jeśli uważasz, że Mbappe ma przewagę nad Vinim.

0

@SawneyBean Co ja z typem będę konwersował, który twierdzi, że Ligue 1 jest lepsza od La Liga.

0

@SawneyBean Jaką ma przewagę w LM? Tylko w strzelonych bramkach. 8 bramek. Vinicius ma 5 goli i 5 asyst. Lepsze liczby w kanadyjce. Ma przed sobą finał gdzie może znów strzelić i wygrać. W playoffach grał lepiej niż Mbappe. Wygrał lepszą ligę niż Mbappe. Ty patrzysz na jakieś wykresy, rankingi a boisko weryfikuje. Mbappe z Barceloną potrzebował karnego i dobitki by zaistnieć a z BVB nie był w stanie wypracować żadnej bramki. Ludzie, którzy głosują to widzą a nie patrzą tylko na liczby i jakiś ranking UEFA, gdzie rzekomo Ligue 1 wyprzedza La Ligę. Nie zapominaj o wygranym Superpucharze z Barcą gdzie Vinicius skompletował hat tricka.

0

@SawneyBean Ligue 1 jest gówno warta przy La Liga. Jeśli nie pokaże się z super strony na Euro to nie wygra i po temacie.

0

@SawneyBean Mbappe obecnie nie zasługuje. Musi zrobić coś dużego na Euro, coś co przebiłoby LM i La Ligę Viniciusa. Nie będzie to łatwe.

1

Ancelotti ze spranym mózgiem coś gada o braku faulu Nacho. No naprawdę wielka klasa.

0

@SawneyBean Mbappe za to co pokazał w playoff LM? Żartujesz sobie. Musi zagrać wybitne Euro inaczej nie ma szans.

0

@betonito Tak jak Guardiola. Co to w ogóle ma znaczyć? Ancelotti ma mało trofeów ligowych. Zobacz ile ich zdobył Guardiola. Jak zdominował Premier League i każda inną ligę gdzie był. W Ligach Mistrzów też prędzej czy później dogoni Ancelottiego.

0

@QQL5 Nie widzę wtedy kogoś kto mógłby mu zagrozić. Zależy też czy w końcu stałby się gwiazda na miarę pierwszoplanowej postaci Brazylii. Póki co to Neymar ciągnął kadrę.

1

@A4ron Marciniak tak bardzo uwierzył w swoją epickość, że wcale mnie nie dziwi takie coś.

1

@betonito Ancelotti miał masę szczęścia, że przeszedł City bo zostali zdominowani i tylko niewykorzystana setka De Bruyne ich uratowała. RB Lipsk też był w stanie ich zdominować, ale tutaj tak samo niewykorzystane sytuacje i duży błąd sędziego przesądziły o awansie Realu. Sposób Ancelottiego nie jest jedyny najlepszy. Fakt, że Real ma topowych graczy i skutecznych gdy to jest wymagane też im pomógł. Ciekawe czy rok temu gdy Real dostał wpierdziel od City byś powiedział, że Ancelotti ma najlepszy pomysł na grę.

2

@betonito Guardiola nadal wyznaje Cruyffizm i masowo wygrywa. Tylko, że to fachowiec i wie jak to zastosować. Xavi sobie tylko wmawia, że potrafi.

1

Pavlovic i Laimer. Jak Bayern takim środkiem pola wygra ze środkiem pola Realu to padnę.

0

@Emhyr Nie przekonasz mnie człowieku, że Balde jest przytyrany. To abstrakcja co ty mówisz.

0

@Emhyr Jest chuderlakiem i dlatego widać mu te OGROMNE mięśnie.

1

@Emhyr Przecież on jest po prostu chudy.

0

@bartekvisca Bo my nie chcemy się bronić. Chcemy grać swoje DNA nawet wtedy gdy nie jest to możliwe. Nie potrafili się bronić w 10 mając przewagę 2 bramek. Tutaj też trzeba podziękować panu Cancelo za jego beznadziejne umiejętności bronienia i słabą organizację gry obronnej Barcelony bez Araujo.

3

@pasjonat Barca Pepa wiele sędziom zawdzięcza? Gdzie? Mecz z Chelsea i to wszystko co masz pewnie do powiedzenia. Pierwszy mecz z Chelsea przemilczysz a pewnie i półfinał z Interem gdzie Barca była ograbiona z awansu.

0

@Rl9k1nG Żeby kiedyś tylko Polacy nie byli w takiej sytuacji jak obecnie Ukraińcy. Karma is a bitch jak to się mówi. Będzie płacz, że Niemcy nas nie chcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?