Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Mecze były wyrównane a sędziowanie było przychylne wobec Realu w obu meczach ligowych.
0
@Kamiloza91 Mecze w tym sezonie były wyrównane oprócz tego jednego blamażu, z którego wyciągnęli wnioski.
6
@Kengo Co więcej ja myślę, że to jaszczurka przebrana za żółwia.
2
@Destroyer_of_Worlds Jak miałby mi niby Messi obrzydnąć? Nikt nie potrafi grać w taki sposób.
8
@Hindus Nie da się być wielkim fanem Leo i Barcy jednocześnie? Co więcej nie rozumiem jak kibic Barcelony może nie być wielkim fanem Messiego po tym co tyle dawał kibicom przez tyle lat.
2
@Comentateiro Na pewno pojedzie. Ja mam osobiście nadzieję, że zagra na Mundialu w 2026. Będzie w Stanach a on tam robi furorę więc dlaczego miałby się nie skusić jeśli nadal byłby w dobrej formie fizycznej.
0
@Salchent Jak tam uważasz.
2
@Salchent Niezła odklejka.
5
@LM10GOAT Styczeń tego roku gdy dostał wpierdziel od Realu. Jest to też jego najgorszy mecz.
0
@SawneyBean Nie rozśmieszaj mnie człowieku. Wrócimy do tej rozmowy kiedyś, zobaczymy.
1
@Adran360 Jaki goryl.
0
@SawneyBean Jesteś naiwny jeśli uważasz, że Mbappe ma przewagę nad Vinim.
0
@SawneyBean Co ja z typem będę konwersował, który twierdzi, że Ligue 1 jest lepsza od La Liga.
0
@SawneyBean Jaką ma przewagę w LM? Tylko w strzelonych bramkach. 8 bramek. Vinicius ma 5 goli i 5 asyst. Lepsze liczby w kanadyjce. Ma przed sobą finał gdzie może znów strzelić i wygrać. W playoffach grał lepiej niż Mbappe. Wygrał lepszą ligę niż Mbappe. Ty patrzysz na jakieś wykresy, rankingi a boisko weryfikuje. Mbappe z Barceloną potrzebował karnego i dobitki by zaistnieć a z BVB nie był w stanie wypracować żadnej bramki. Ludzie, którzy głosują to widzą a nie patrzą tylko na liczby i jakiś ranking UEFA, gdzie rzekomo Ligue 1 wyprzedza La Ligę. Nie zapominaj o wygranym Superpucharze z Barcą gdzie Vinicius skompletował hat tricka.
0
@SawneyBean Ligue 1 jest gówno warta przy La Liga. Jeśli nie pokaże się z super strony na Euro to nie wygra i po temacie.
0
@SawneyBean Mbappe obecnie nie zasługuje. Musi zrobić coś dużego na Euro, coś co przebiłoby LM i La Ligę Viniciusa. Nie będzie to łatwe.
1
Ancelotti ze spranym mózgiem coś gada o braku faulu Nacho. No naprawdę wielka klasa.
0
@SawneyBean Mbappe za to co pokazał w playoff LM? Żartujesz sobie. Musi zagrać wybitne Euro inaczej nie ma szans.
0
@betonito Tak jak Guardiola. Co to w ogóle ma znaczyć? Ancelotti ma mało trofeów ligowych. Zobacz ile ich zdobył Guardiola. Jak zdominował Premier League i każda inną ligę gdzie był. W Ligach Mistrzów też prędzej czy później dogoni Ancelottiego.
0
@QQL5 Nie widzę wtedy kogoś kto mógłby mu zagrozić. Zależy też czy w końcu stałby się gwiazda na miarę pierwszoplanowej postaci Brazylii. Póki co to Neymar ciągnął kadrę.
1
@A4ron Marciniak tak bardzo uwierzył w swoją epickość, że wcale mnie nie dziwi takie coś.
1
@betonito Ancelotti miał masę szczęścia, że przeszedł City bo zostali zdominowani i tylko niewykorzystana setka De Bruyne ich uratowała. RB Lipsk też był w stanie ich zdominować, ale tutaj tak samo niewykorzystane sytuacje i duży błąd sędziego przesądziły o awansie Realu. Sposób Ancelottiego nie jest jedyny najlepszy. Fakt, że Real ma topowych graczy i skutecznych gdy to jest wymagane też im pomógł. Ciekawe czy rok temu gdy Real dostał wpierdziel od City byś powiedział, że Ancelotti ma najlepszy pomysł na grę.
2
@betonito Guardiola nadal wyznaje Cruyffizm i masowo wygrywa. Tylko, że to fachowiec i wie jak to zastosować. Xavi sobie tylko wmawia, że potrafi.
1
Pavlovic i Laimer. Jak Bayern takim środkiem pola wygra ze środkiem pola Realu to padnę.
0
@Emhyr Nie przekonasz mnie człowieku, że Balde jest przytyrany. To abstrakcja co ty mówisz.
0
@Emhyr Jest chuderlakiem i dlatego widać mu te OGROMNE mięśnie.
1
@Emhyr Przecież on jest po prostu chudy.
0
@bartekvisca Bo my nie chcemy się bronić. Chcemy grać swoje DNA nawet wtedy gdy nie jest to możliwe. Nie potrafili się bronić w 10 mając przewagę 2 bramek. Tutaj też trzeba podziękować panu Cancelo za jego beznadziejne umiejętności bronienia i słabą organizację gry obronnej Barcelony bez Araujo.
3
@pasjonat Barca Pepa wiele sędziom zawdzięcza? Gdzie? Mecz z Chelsea i to wszystko co masz pewnie do powiedzenia. Pierwszy mecz z Chelsea przemilczysz a pewnie i półfinał z Interem gdzie Barca była ograbiona z awansu.
0
@Rl9k1nG Żeby kiedyś tylko Polacy nie byli w takiej sytuacji jak obecnie Ukraińcy. Karma is a bitch jak to się mówi. Będzie płacz, że Niemcy nas nie chcą.