- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
0
Jak myślicie jak będą wyglądać nasze mecze z Realem jak dojdzie do nich Kylian i pewnie nie tylko? Będzie nas stać na wyrównany czy bardziej obawiacie się jakiś wyników ala 3-1, 4-0?
0
@Kamiloza91 jeśli Ancelotti to jakoś ułoży to będzia miazga, a kto jak kto ale Carlo to umie
1
@ranger3120 Moim zdaniem jesteśmy w stanie ppstawoać się Realu, ale ktoś na skrzydło i DP musi do nas dołączyć.
0
@Kamiloza91 Mecze w tym sezonie były wyrównane oprócz tego jednego blamażu, z którego wyciągnęli wnioski.
0
@Kamiloza91 oni juz mieli galacticos, bbc i inne, a udawalo im sie wrypac mecze 6-2, 5-0, 4-0 itp.
To sie trzeba na siebie patrzec a nie na nich.
1
@Kubsoleon Szkoda, że to nikt nie widzi, a my z nimi wyglądaliśmy po prostu dobrze, tylko nie potrafiliśmy dojechać do końca meczu. Wiadomo jest lipa, ale nie jesteśmy totalnie beznadziejni, co pokazuje wyrównane mecze z tym wielkim i cudownym Realem. Szkoda, że z taką Gironą czy jakimś ogórkiem widać inne podejście zawodników.
0
@Kamiloza91 Mecze były wyrównane a sędziowanie było przychylne wobec Realu w obu meczach ligowych.
0
@Kubsoleon W tym pirewszym było coś? Wiadomo to 3-2n to frakjerstwo, ale co tam kradzież gola to tylko płacz o sędziowanie. :D
0
@Kamiloza91 W pierwszym był karny na Araujo, którego nie odgwizdano przy wyniku 1-0 dla Barcy. Rudiger faulował a oczywiście jemu pozwalają na więcej.