Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy Przed rewanżem z Napoli były mecze z Atletico i teraz z Las Palmas.
0
@Odcinkowy Ewentualnie wpuścić Casado zakładając, że Roberto już oddycha rękawami. Akurat Romeu daje ostatnie zmiany poprawne chociaż i tak wymanewrować go to żaden wyczyn.
0
@pacior95 Kogo miał wpuścić jak 3 pomocników na L4.
0
@Kulakula Tak, Xavi jest betonem i nie dał szansy Cubarsiemu, Yamalowi, Balde oraz innym.
5
@Kulakula Przecież to ironia.
0
@BORO_12 Xavi w ogóle nie stawia na młodzież.
1
@Kgorecki2500 Grają we Wrocku IMAX a i tak ciężko dostać dobre miejsce na sali xd
0
Dziś po raz pierwszy obejrzałem „Diunę” i z zachwycenia kupiłem już bilet do IMAX na 2 część. Czy ktoś tu już oglądał i jest w stanie powiedzieć czy 2 część również jest tak fantastyczna i czy muzyka jest tak samo dobra? Wiadomo to Hans Zimmer.
0
@AlexDark00 Jak to się daje we znaki w codziennym życiu?
0
@Recha_0684 Można jednocześnie zajmować się różnymi tematami.
2
@icon3520 To nie jest banalny temat. Nie tylko gospodarka się liczy, ale przede wszystkim ludzie życie.
0
@Sulimo Roque robił ruchy jak kurczak bez głowy.
0
@KrychaFCB Dlatego ja gram z angielskim komentarzem. Ale grałem już tak za Szpaka.
1
@LukaszFan Xavi out bo zakazał Felixowi trafić na pustą bramkę z 2 metrów.
0
@TR3YWAY Na LS z Napoli akurat zagrał bardzo dobre spotkanie.
4
@Rewolucja123 Idź to dzieciuchom tłumaczyć.
3
@dominox1998 Jasna sprawa, ale to nie jest to samo co dostać owację jaką dostał Ronaldinho czy Iniesta na Bernabeu.
0
@Emhyr Oczywiście przegrają akurat gdy poszedł na nich kupon.
9
A co to na mecze kadry jeżdżą tylko kibice Realu Madryt?
0
@Messiah10 Organizm nie jest przystosowany do przyjmowania takich śmieci i chce się tego pozbyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaelBarca2007 Szkoda, że takiego komentarza nie ma na jego IG…
0
@stone80 A gdzie tak napisał?
1
@Hadim Nikt tak nie mówił xd
0
@szkudi7 Do jakiej kwoty?
6
@HubertMlody Powiedz to Atletico Madryt.
2
@Kidd Jaki znowu Bendera?
0
@Destroyer_of_Worlds Yamal gra swój pierwszy sezon w karierze. Messi zanim taki status zdobył musiał pograć więcej. Poza tym gdy Messi dostawał piłkę to się działa magia i zagrożenie stwarzał raz za razem. Yamal jest bardzo dobry, ale to jest niemożliwe by był choćby blisko tego jakim piłkarzem jest Messi.
1
@adukla Dziwny typek z Ciebie. Zobacz sobie na masywność nóg Messiego i co był klocem przez to? Mięśnie chronią ciało i nadają siły.
38
@adukla Myślę, że ludzie, którzy siedzą w tym sporcie i pracują w klubie wiedzą lepiej od Ciebie po co mu jest masa mięśniowa.