2

@Pawel13sz Nie wytrzymał psychicznie. Współczuje nauczycielowi, że z takimi gnojami musi się użerać, ale postąpił źle jako nauczyciel po prostu.

0

Losowanie LM można gdzieś na żywo obejrzeć?

0

@bartekvisca Wyobraź sobie ich skrzydła w postaci Mendes-Mbappe oraz po drugiej Hakimi-Dembele. Każdy z tych zawodników może siać popłoch u nas i często będzie trzeba ich podwajać.

0

@Gaucho Przecież mamy takiego dzika Gaviego.

0

Najlepiej nikt chyba, że sytuacja z liczbą zawodników powyżej 24 zarejestrowanych w pierwszej drużynie nas do tego zmusi. Jednak rozumiem, że ten numer to też dodatkowy zastrzyk gotówki do kasy klubowej.

1

@jondeca Raphinha wiecznie krytykowany a liczby regularnie dostarcza i piłka go szuka.

0

@ranger3120 Fajnie, że wrzucasz artykuł ze strony, do której trzeba mieć subskrypcję.

0

@Safrani Nie ma szans.

0

@TR3YWAY Przede wszystkim obecnie jeden z najlepszych hiszpańskich obrońców i dlatego dostanie powołanie. Nie rozumiem skąd w ogóle zdziwienie. Jakby w naszej kadrze Polski był taki zawodnik to każdy by się domagał by grał w pierwszej kadrze.

0

@dafik85 To już wolę swojego cygana Raphinhe niż tego z gorszej części Madrytu.

0

@FcPortoFan1999 Potem dwumecz z Barcą i 4 bramki wielkiego Leo.

1

@Blue9 Trzeba przyznać, że te zagrania Ter Stegena to często przesada i zbyt duże ryzyko. Granie na siłę do bocznego obrońcy, do którego już leci 2/3 zawodników zamiast zagranie przez środek za linię ataku i pomocy.

0

@Tatazolwinia No jak widać gołym okiem, że jedna drużyna atakuje częściej a druga im na to pozwala i do tego ułatwia błędami to nie trzeba być twoim ojcem by stwierdzić takie rzeczy.

0

@mientusek1407 Jakoś nie chcę BVB/PSV mimo, że to byłoby najłatwiejsze to jednak wolę mecze z topowymi drużynami.

0

@PaPo Nie wszystkie. Zmiana Roberto była na plus.

1

@AFA Zachwycony Japonią, szczękający w sieci. Pachnie mi gościem, który lubi sobie ulżyć do jakiegoś hentai i pobiegać przebrany za furasa.

0

@xVENUMx To fejur a na Facebooku tych fejurów najwięcej.

5

@KrychaFCB Kounde może i jest chimeryczny, ale potrafi obskoczyć dwie pozycje i pewnie w zdrowej sytuacji finansowej by nie był zagrożony odejściem a tak to nie wiadomo.

0

@michal26 Jeśli odpadać w ćwierćfinale to tylko z mocnym rywalem i po daniu z siebie wszystkiego. Rozumiem, że są kontuzje i nie możemy się łudzić, że jesteśmy w stanie rywalizować z takimi potęgami jak City, Bayern czy PSG.

0

@Fantastyczny Chłopiec Obstawiam, że Felix nie wyjdzie w pierwszym bo ostatnio grał słabo i już prędzej uwierzę w Fermina i Raphinhę obok Gundo i Christensena. Roberto to byłoby samobojstwo tak jak nam zabił mecz z Athleticiem w Pucharze Króla.

0

@Ziemny Jak się nie powinno to nie pisz.

2

@partymaker Tak się nie stanie.

0

@Kengo No nie do końca żenada. Dobrze to było zagrane przez prowadzącego i Johna.

0

@Danny Gaucho Aubameyang nadal topowy gracz.

3

@pt9 Akurat wczoraj zjadłem niedobrą pizzę neapolitańską więc to znak, że Napoli wylatuje.

8

@Andy83 No to co to było jak nie asysta?

1

@TR3YWAY Widać, że to pisze jakiś piwniczak, który był beztalenciem piłkarskim lub nigdy w piłkę nożną nie grał jeśli się zachwyca takim golem.

2

@Katalończyk 99 Nie wytłumaczysz tego tutaj ludziom. Wątpię by było tu wielu ludzi, którzy grali w piłkę w klubach i rywalizowali na jakimś poziomie by zrozumieć, że właśnie mega talenty, które są od ciebie dużo lepsze na boisku za np juniora gdy się dostaną do choćby 3 ligi to dla nich maks.

0

@tomek8756 To są właśnie ludzie, którzy reprezentują nas. Rynsztok i wstyd.

17

Barca musiała żegnać wielu graczy zbyt wcześnie, bo zarządzanie latami było idiotyczne i trzeba było potem na gwałt sprzedawać/oddawać za bezcen by ratować budżet a niekoniecznie ze względów sportowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?