2

@qchulainn Wczoraj aż prosiło się by wpuścić dynamicznego Vitora Roque by zaczął biegać. Lewandowski nie zrobił przez cały mecz absolutnie nic, nawet nie próbował.

0

@Dalhi Takie filmy to co najwyżej ładne wydmuszki, które mają widza zachwycać obrazem. Gdzie w tym wszystkim zainteresowanie historią, postaciami i oczekiwanie na punkt kulminacyjny? Sorry, ale Villeneuve nie jest na tym poziomie co Tarantino. Już nie będę nawet wspominał o tych starszych filmach jak „Życie jest Piękne” czy „Pianista”.

2

@Rust_Cohle Wystarczy, że strzeli najwięcej bramek w drużynie to będzie stawiany na piedestale. Jedyny problem Haalanda to fakt, że jest Norwegiem i nie zagra na Euro przez co konkurencja może mu tam zabrać Złotą Piłkę.

0

@kondzix2115 Z drugiej strony zapewne chciał pierwszej jedenastki a w Barcelonie nic się nie zapowiadało by miał grać przy tak dobrej dyspozycji Balde z poprzedniego sezonu.

0

@tbas Głupoty piszesz.

2

@tbas Ciekawe czy byś tak gadał jakby to się Barcy przytrafiło.

1

@MesQueUnClub96 Lipsk wyszedł jak po swoje w Niemczech to się sędziowie przestraszyli, że jak to Madryt może tak szybko stracić bramkę i postanowili na siłę znaleźć powód by jej nie uznać. Poza tym brakowało szczęścia i skuteczności RB Lipsk, Łunin też grał kapitalny mecz.

1

@Gibbon_FCB To nie miało nigdy racji bytu ze względu na Messiego. Teraz z kolei Barca gra skrzydłowymi.

0

@Trojanek23 No tak bo oglądanie Messiego w akcji to męka dla oczu i trzeba być bardzo wytrwałym.

1

Pewnie było mu do śmiechu, że Barca chce trenera, który potrafi przyjmować wpierdziele nie gorsze niż Xavi.

0

@Kgorecki2500 Idioci, jest coś takiego jak asymilacja, poza tym lepiej znać więcej języków niż mniej.

2

@Czajka90 Javier Tebas gdyby tylko Real Madryt miał taki monopol w La Liga byłby zachwycony.

0

@LM10GOAT Mimo wszystko niższe ligi w Hiszpanii to nadal profesjonalne ligi.

0

@gumaz Sociedad nie potrafi strzelać bramek, z kolei Sevilla też słaba w tym sezonie. To może pójść w każdą stronę.

0

@Kgorecki2500 Macron ma wyrąbane bo Francja jest daleko od Rosji, a najbardziej po dupie w takim wypadku oczywiście dostanie Polska.

1

@pioz123 Ta bramka z karnego w doliczonym czasie gry po 90 minutach. W tym sezonie Lewy już dwukrotnie wytrzymał tak presję i dał nam 4 punkty w taki sposób.

0

Są tu jacyś widzowie, którzy oglądali pierwszą część „Diuny”? Polecacie? Zastanawiam się nad tym filmem, czy to jakieś flaki z olejem czy dobry film?

0

@arasz1819 Piłkarze Barcelony wielokrotnie mówili, że media wymyślają strasznie durne rzeczy by wzbudzić sensację. Jak widać to im się udaje, bo ludzie to kupują. FC Barcelona i jej piłkarze nie mają czasu by dementować każdą informację na bieżąco.

0

@esem91 Z drugiej strony napastnik miał nóż. Tak naprawdę nie wiemy jak to wyglądało w rzeczywistości.

0

@pioz123 No tak, bo Lewy to jest jakiś leszcz.

0

@BareL Dobrym pomysłem jest ganianie z jednego końca boiska na drugi by porozmawiać?

1

@lucca87 Po grzyba tu Onana?

1

@MesQueUnClub_87 AB Foto kupowałem stamtąd iPhone i wszystko git.

15

Jeśli tylko kapitan miałby możliwość rozmowy z sędzią to bramkarz jako kapitan nie jest dobrym pomysłem.

2

@HighestInTheRoom Zachował się wzorowo.

1

@Blanco16 Czemu nie? To może zastanów się nad tym co by było jakbyś za rok miał się przeprowadzić na Mars, tak samo nierealne i nie mające sensu gdybanie.

1

@Pawel13sz Xavi/Iniesta jak kto woli. Jednak to Ronaldinho dał nową jakość, radość i podniósł klub na wyższy poziom, Messi to potem oczywiście podniósł jeszcze wyżej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeyJr11 Teraz to już nie jest istotne, bo mamy kupionego Roque za spory pieniądz i trzeba po Lewym stawiać na niego. Do tego jest Marc Guiu.

1

@Arden To są suche statystyki. Araujo w tym sezonie zasłużenie spotyka krytyka, bo miał bardzo złe mecze niejednokrotnie z czego najgorszy w El Clasico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?