Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Friz chyba jest bardziej znany.
0
W końcu w tym klubie zawodnicy wypożyczani grają w swoich klubach i faktycznie się rozwijają. Trzeba pomyśleć co dalej z Faye.
3
@TR3YWAY Lamine Yamal ma taki plus, że wie kiedy pójść w drybling i kiedy podać.
8
@TR3YWAY Ze świecą szukać teraz dryblerów na świecie. Dlatego też tak szkoda było jak Dembele odchodził, ale wyszło na plus przez świetnego Lamine Yamala.
1
@Comentateiro Mbappe to jest zawodnik, który jest w stanie zmienić obraz meczu. Nie wolno go nigdy zostawić samego. Zobacz na jego bramkę z Sociedad gdy na zamach strzelał. Nie widzę obecnie innego zawodnika na świecie, który potrafiłby sobie tak stworzyć miejsce i oddać tak zabójczy strzał.
1
@draxidox No tak bo to nie piłkarze są na boisku tylko trener. Nieinteligentni to są ludzie, którzy myślą, że trener jest ważniejszy niż piłkarze.
1
@El Plutoninho Lepiej uważaj z nim bo na priv się do Ciebie odezwie.
1
Komentarz usunięty
1
@Arden Jak płacą? Często wystarczy mieć Multisporta i siłownie oferują różne zajęcia grupowe.
1
@JanneAhonen Na poprzednim Euro uważam, że grali najlepszy futbol i w półfinale byli lepsi od Włochów.
3
@Faro No nie do końca słaba ta kadra. Wczoraj akurat zagrali rezerwowym składem. Tak to możesz sobie ułożyć kadrę.
Simon - Carvajal - Cubarsi - Laporte - Grimaldo - Rodri - Pedri - Gavi - Yamal - Morata - Williams.
Jeśli tylko byłby Pedri i Gavi to całkiem dobra paka a nawet jak ich nie ma to są do wyboru Merino czy Olmo.
1
Skąd wy możecie wiedzieć, że sytuacja finansowa Barcelony nie poprawiła się ani o jotę? Schodziliśmy regularnie z kontraktów zasłużonych graczy, do tego trzeba było zainwestować w nowy stadion i Tebas co chwilę zaniża limit wynagrodzeń. Skąd macie informacje o finansach klubu?
0
@Matheu12 Co można zarzucić Xaviemu w tym sezonie to blamaż z Realem w Superpucharze. To był kryminał w jego wykonaniu oraz piłkarzy. Jednak to on tutaj ponosi główną winę. Jeśli chodzi o poszczególne mecze gdzie Barca potraciła punkty to już są kwestie całego zespołu. Brak koncentracji i zaangażowania graczy, liczne kontuzje. Nie można zapominać o fatalnych decyzjach sędziowskich, przez które teraz Barca ma taką a nie mniejszą stratę punktową do Realu, który btw bardzo dobrze punktuje. Ja osobiście wolę ten sezon niż poprzedni. Mimo tego, że w poprzednim było mistrzostwo zdobyte to często te mecze były bardzo nudne i mocno pragmatyczne, bo grali na wynik kosztem wszystkiego. W tym sezonie te mecze są pełne zwrotów akcji, więcej bramek, różnych emocji, tylko stadion gorszy.
0
@JohnnySilverhand Weź zejdź na ziemię człowieku. Z takim podejściem to żadnym meczem nie będziesz usatysfakcjonowany, bo zawsze się znajdą mankamenty.
1
@JohnnySilverhand Jak na nikogo jak bramki tak strzelaliśmy?
0
@michaleu Barcelona v Leverkusen. Trzeba tam być.
1
@mordini123 Szpakowskiego szanuję, bo pomimo wpadek w ostatnich latach to Mundial 2022, który skomentował to były jego autentyczne emocje i można było to poczuć.
0
@Rl9k1nG Odpadnięcie w ćwierćfinale. Nie jestem w zarządzie Barcelony by myśleć o finansach. Finał w taki sposób przegrany kibica by zabolał i ta morda Viniciusa.
2
@Rust_Cohle No on wygląda z twarzy jak taki cwaniaczek i jak pedzio.
0
@Bartas7VeB Co więcej Neymar domagał się likwidacji Camp Nou.
3
Bardzo ważny zawodnik dający duże pole manewru w rotowaniu obroną przez to, że potrafi grać na dwóch pozycjach.
0
@Borneo Masz jakąś chorobę?
0
@AxelF Arda jak i Gomes to były zbędne transfery klubu, który chyba miał za dużo zbędnej kasy.
0
@esem91 Patrząc na to, że w Lipsku gra jako boczny pomocnik często grający bliżej środka to z powodzeniem w takiej roli by mógł grać na lewym skrzydle w Barcelonie. Jednak to raczej abstrakcja, bo kontrakt z PSG jeszcze na 3 lata a PSG Barcy nie cierpi.
4
Nie trzeba wydawać kupy kasy na zawodników pokroju Andre Gomes czy Arda Turan gdy ma się tak mocną szkółkę. Niech Barcelona sobie to wbije do głowy i przestanie kupować na siłę.
1
@kanver_ Nie miałeś żadnych przesłanek, że nastąpi progres.
0
@Herato Jest to śmieszne, ale zawsze w grupie zajmowali 2 miejsce i potem na start dostawali mocarną ekipę. Akurat dwumecz z Realem Madryt to żart, bo PSG było dużo lepsze, ale Messi przestrzelił karnego i do tego Donnarumma dostał wylewu. Z Bayernem Monachium nie mieli żadnych szans mimo tego, że potem ten sam Bayern został zmieciony przez City, co tylko świadczy jak źle zorganizowane było PSG.
4
Enrique zasługuje na oklaski, zaś Dembele na wygwizdanie i tyle w temacie.
0
@MOLESTA Nasza druga linia to szpital.
2
@Pawel13sz Nie wytrzymał psychicznie. Współczuje nauczycielowi, że z takimi gnojami musi się użerać, ale postąpił źle jako nauczyciel po prostu.