1

@adukla Dziwny typek z Ciebie. Zobacz sobie na masywność nóg Messiego i co był klocem przez to? Mięśnie chronią ciało i nadają siły.

38

@adukla Myślę, że ludzie, którzy siedzą w tym sporcie i pracują w klubie wiedzą lepiej od Ciebie po co mu jest masa mięśniowa.

16

To jest zawodnik, którego nie da się lubić. Ja sobie nie wyobrażam gdyby w Barcelonie grał taki zawodnik i nawet jeśli byłby najlepszym graczem świata, ale zachowywał się jak Vinicius to nie dałoby się go lubić. Okropna osoba. Idol kogo? Kogo on ma być idolem? Co najwyżej tych czarnych z USA, którzy demolowali sklepy.

1

@kazbychu Gdzie nie ma takich rzeczy?

0

@Rust_Cohle Uważam, że przesadą jest strach przed zabraniem rodziny na mecz. Są sektory rodzinne gdzie jest bezpiecznie. Ja piszę ze swojej perspektywy osoby, która chodzi na mecze Śląska Wrocław i nigdy nie było problemów ani sytuacji niebezpiecznych choćby przez moment.

0

@takisobiektos Od 2025 grudnia? Przecież w takim razie nadal cały przyszły sezon czeka go w Europie.

0

@Rust_Cohle Bez przesady, na Ekstraklasie masz sektory rodzinne gdzie chodzą rodziny z dziećmi i jest naprawdę w porządku. Ja akurat mówię z perspektywy Śląska Wrocław.

38

Lamine jest magikiem na miarę największych tego sportu. Z kolei Vinicius obrzydza każde widowisko.

0

@Destroyer_of_Worlds Odsyłasz nas do Euro 2012 gdzie mieli w składzie samych legendarnych graczy?? Kogo byś umieścił jako fałszywą dziewiątkę w kadrze Hiszpanii?

0

@ngif Neymar to już nie LS.

0

@T^L Sam sobie tego nie zrobił, ale nie był zajeżdżany.

7

@marcin62 Dlaczego ci protestujący, których się widzi w sieci zachowują się jak po jakichś mocnych dragach z wścieklizną.

2

@HighestInTheRoom Wszołek był dowołany na wszelki wypadek gdyby Frankowski nie wykurował się. Polacy lubią ponarzekać nawet gdy nie mają racjonalnych argumentów na to.

0

Danilo i Beraldo to również dobrzy gracze.

0

@Kgorecki2500 Ja z Wrocka i nienawidzę tramwajów wiecznie zawalonych ludźmi gdzie wali żulem i stoi człowiek na człowieku jak krewetka. Metrem warszawskim jeździłem kilka razy i mam dobre wspomnienia, ale nie jeździłem w godzinach standardowych gdy ludzie dojeżdżają, wracają z pracy. Obstawiam, że też wali żulem i ludzie się cisną, ale przynajmniej jest szybko i bez częstych gwałtownych zahamowań. Generalnie duże miasta już takie są. Potrafią łatwo zbrzydnąć przez przeludnienie a jak dodasz do tego okropną pogodę to naprawdę nie jest ciekawie.

2

@MesQueUnClub96 Stary zboczuch.

1

@osa91 Byłem, wiem jak to jest. Jednak zamówione też były dobre.

8

@Popitek12 Może Pan Lusterko z Wieśka?

1

@osa91 Już nie mów. Zamawiane również jest bardzo dobre. Byle nie jeść ze sklepu i będzie dobrze.

0

@PatrychoO Kołnierzyk to wkurzające gówno w jakim nie da się grać z pełną swobodą.

1

@HighestInTheRoom Dlaczego jest taki tutaj hejt na Buddę? Czym się różni to, że on robi swoje napoje, lody, batony cokolwiek od tego co robił Friz czy Kizo?

0

@Criss18Barca Młody wie co dobre.

1

Niech ten pajac odejdzie z Realu i zawija do PSG. Mbappe będzie solidną reklamą ligi a ten głupek będzie nadal się wydurniał we Francji i coś czuję, że wtedy to Francja mogłaby się stać rasistowska pomimo tego, że tam czarny na czarnym.

1

@NeroTFP1 Takie bezbeki zostaw dla insta znawców.

0

@HypeR Do Choroszczy to ty za swój wysryw.

4

@TR3YWAY Argentyna, ta sama Argentyna co sprawiła, że Francja przez 80 minut w finale nie mogła piłki dotknąć.

1

@Comentateiro nie no jak PSG nie jest topowe to ile topowych drużyn gra w Europie? 3/4?

0

@Ghostface Doskonale rozumiem o co chodzi w tym zdaniu, ale jest tam wzmianka o grze w co najmniej 50% meczów w pierwszej jedenastce. Bolałoby, ale pewnie Barca do tego nie dopuści.

0

Komentarz usunięty

0

Mundo Deportivo jest katalońskie? Jeśli tak to nie dziwią mnie takie „newsy”.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?