0

@Encore Klasa Bruno w tej sytuacji.

0

A może by tak postawić na Oscara Kloppa?

0

@TR3YWAY Po czym się dowiaduje, że dołącza były trener Lewego, więc Robercik znów jest nietykalny.

0

@bari_94 Nic nie przedłużył. Ostatecznie Xavi dogra sezon do końca, a Flick będzie miał okazję na spokojnie zacząć od presezonu.

18

@PatrychoO Jego kariera na Mundialach to żart.

1

@Emhyr Niepoważne jest tylko i wyłącznie twoja logika myślenia. Xavi to człowiek jak każdy inny i mógł mieć różne rozterki, mógł też być namawiany do pozostania. Każdy jest w stanie zmienić swoją decyzję.

1

@Emhyr Już w sobotę powtórka.

0

@Borneo To właśnie muzułmanie zaczęli atak na Izreal a jednak to Izrael jest stawiany w roli agresora i szkalowany. Czy wszystkie działania Izraela są w porządku? Na pewno nie, ale bardzo dziwi mnie, że świat tak trzyma z religią diabła jaką jest muzułmanizm i nie widzę szkalowania Palestyny za atak, widzę tylko szkalowanie Izraela.

3

@madl1l3nho W takim razie Maradona też blado wypada przy Lewym bo statystyki ma gorsze. Jednak nikt przy zdrowych zmysłach tak nie powie. Nie rozumiem jak ludzie mogą ponad wszystko inne stawiać statystyki.

1

@Qlimax86 Mowa o Niemcach a ty z Żydami wyskakujesz. Wszystko w porządku?

2

@fart Taka jest natura ludzka. Zepsuta i skorumpowana.

0

@tbas Co ty gadasz? Przecież to jego post na instagramie.

33

Genialny piłkarz, odchodzi będąc jednym z najlepszych pomocników świata.

0

@mekston Zakłam, jeśli by Leo doznał kontuzji to by zaczęli grać klasycznymi skrzydłowymi, bo Leo takim nie jest.

0

@doc Nadal był topowym graczem gdy odchodził.

1

@Encore To jest taka sama sytuacja jak z Griezmannem w Barcelonie gdy był Messi. Był upychany byle gdzie tylko nie tam gdzie jego główna pozycja. Dybala to ta sama pozycja na boisku co Messi więc nie ma szans na grę.

3

@Gaz No nie zgadzam się z tym. Mamy wielu najwyższej klasy piłkarzy.

0

@Aragorn33 Jeśli brać też repkę pod uwagę to masz rację.

0

@Aragorn33 Double-double by miał jakby strzelił dopiero hat tricka, bo on ma 7 goli i 10 asyst.

1

@TR3YWAY Ale po co od razu tak negatywnie podchodzić?

0

@Deviler Jaki znowu Lewandowski? Z kosmosu taką informację bierzesz.

0

@Popitek12 To niech mi powie co zjeść.

0

Może są tu jacyś Wrocławianie? Gdzie można tanio zjeść z całą rodziną w niedzielę?

0

@Barcasub O stracie punktów do lidera mi nie mów, bo Real wyjątkowo dobrze punktuje, a sędziowie nas przekręcali. Dla mnie liga nie jest wyznacznikiem, bo w lidze Barca Xaviego zawsze sobie dobrze radziła od jego przyjścia. Chodzi często o styl gry, o brak przygotowania fizycznego, o częste kontuzje. Brak zabijania meczów to już często wina piłkarzy.

1

@AlwaysBlaugrana Xavi jest realistą. Laporta myśli, że wygranie LM to jest taka prosta sprawa. Często decyduje jeden błąd, jak np ten Araujo i wypadasz z turnieju. City Pepa wygrało LM po 7 latach od jego przyjścia, nie potrafiło jej wygrać długi czas przez detale. Xavi teraz przegrał ligę, rok wcześniej wygrał. Taki jest futbol. Nie bronię Xaviego, bo często gra tego zespołu, zwłaszcza w obronie to był kryminał, ale nie da się dać pewności prezydentowi, że wygra się wszystko.

0

Tych kilku graczy, którzy czują się źle traktowani to oczywiście Roque, Felix a pewnie nawet Fati. Wszyscy z agentami, którzy mają większą władzę niż Laporta.

1

Laporta jest cymbałem. Xavi chciał odejść dobrowolnie zrzekając się kasy to teraz chce go wywalić i mu płacić.

2

@TR3YWAY Pedri nie zasłużył na powołanie choćby kosztem Fermina. Jeśli pojedzie to za swoje nazwisko.

1

@Tarins W obecnej Barcelonie nie masz nawet pewności, że sprawdziłby się Klopp.

0

@bari_94 Bardziej dramatyczny był Bartomeu. Ale to nie brzmi tak dramatycznie, bo tylko kontrowersyjne hasła się sprzedają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?