0

@Rust_Cohle Można się sugerować lepszymi piłkarzami.

3

@Arden Przegraliby z Viniciusem i tyle. Gra w Realu, właśnie wygrał LM i La Ligę. Był kluczowy w fazie playoff dla Realu. To nie ma znaczenia, czy był Iniesta czy Xavi skoro by przegrali z Realem Madryt i Vinicius by zdominował mecz. Teraz jest De Bruyne, Mbappe, Kroos czy Kane. Również kapitalni gracze a jakoś Vinicius z nimi wygra.

14

@Arden Jaki zjazd? Wrócił do normalnego poziomu przed Messim i Ronaldo.

0

@Rust_Cohle Mecz meczowi nierówny. Przecież ten mecz był 8 miesięcy temu.

4

@Arden Po co to porównywać? Powiedz lepiej kto obecnie bardziej zasługuje na nagrodę niż Vinicius?

0

Żaden z nich nie ma racji. Barca zaczynała spotkania bez skupienia i szybko traciła bramki, grała na stojąco, mecze były prowadzone z różną intensywnością w różnych momentach meczu. Nie ma reguły, że to w pierwszych połowach na wyższej intensywności, bo przeważnie właśnie w drugich połowach była lepsza intensywność, właśnie też przez niekorzystny wynik. To gadanie o pierwszych 60 minutach nie ma żadnego sensu.

0

@Magicc89PL Jednak tak był ustawiany w klubie.

0

@Who_you_mam No ma to znaczenie, bo inaczej się odbiera różne rzeczy w zależności od wieku.

0

@kuz Merino w dwójce pivotów to dobry pomysł. Dobre warunki fizyczne, to jest sprawdzony zawodnik na wysokim poziomie. Obok niego można postawić De Jonga, Gaviego, Gundogana czy kogo tam się chce. Może Marc Bernal albo Marc Casado będą się ogrywać w pierwszej drużynie.

3

Cancelo zdecydowanie powinien zostać, obskoczy PO i LO. Co do Felixa to zależy czy uda nam się wykupić Nico Williamsa, jeśli nie uda się to powinien również zostać by była rywalizacja na LS.

0

@patrykzmc2000 Po co Ci Adeyemi. Raphinha jest od niego lepszy. Jak już kupić LS to tylko prawonożny, który faktycznie potrafi zrobić różnicę w pojedynku jeden na jeden. Taki jest Nico Williams i na LS nie ma sensu się interesować nikim innym jeżeli nas nie stać na Nico. W takim razie nadal gra na LS Raphinha, Torres i Felix a obstawiam, że i Fermin by dał radę.

0

@Who_you_mam A ile ty masz lat?

0

@ProMILs Sprzedać wszystkich i kupić Haalanda, Lautaro i do tego Alvareza jakby jeden miał kontuzję. Wtedy na pewno będzie grało i buczało.

2

@vangoor Lepiej być pozytywnym w życiu niż negatywnym.

3

@vangoor Jest Balde na LO a Lewy zmienników ma aż trzech.

0

@Coutinho007 To już robota Denzela, że stawiał na Alonso kosztem Alby i Balde, jednak w pewnych meczach był do tego zmuszony przez masę kontuzji i Alonso musiał nawet grać na ŚO.

0

@betonito Mbappe będzie miał większą karierę niż Neymar. Neymar 4 udane lata w Barcy, potem kontuzja za kontuzją w PSG. Mbappe już jest mistrzem i wicemistrzem świata a ma potencjał by również być najlepszym strzelcem w historii Mundiali. Ma 26 lat w tym roku to tylko rok więcej niż Neymar gdy odchodził z Barcy. Różnica taka, że Mbappe odchodzi teraz do lepszej ekipy a Neymar odchodząc z Barcy pogrzebał się. Neymar w swoim peaku faktycznie był wspaniały, ale co z tego skoro co chwilę miał kontuzje i odszedł do mało znaczącej ligi. Z kadrą tak naprawdę niz znaczącego nie wygrał, chociaż nie uważam, że to akurat jego wina.

0

@Coutinho007 Romeu był którymś z kolei wyborem. Alonso czemu tutaj się znalazł też nie wiadomo, ale to są niskobudżetowe uzupełnienia składu nie wpływające za bardzo na kondycję finansową klubu.

0

@Coutinho007 Jak donoszą media Xavi chciał Dovbyka, a ty biedny w to wierzysz, bo to atakuje Xaviego. Jakby Xavi chciał Lautaro Martineza to byś nie wierzył bo to zbyt dobry zawodnik. Wierzysz w to co chcesz wierzyć a media gówno newsami właśnie takich jak ty podjudzają.

2

@Reviven Wyceniali go na 60 baniek bo bardzo dobrze grał.

7

To są zwykłe kłamstwa dennej gazety.

1

Nie można się tutaj z nim zgodzić. Frenkie akurat w Katarze rozegrał dobry turniej.

0

@Magicc89PL Jaka paskudna zagrywka. Dlaczego Bojan pracuje w Barcelonie? Dlatego, że jest wychowankiem i jak widać miał kontakty.

0

Po tych wypowiedziach widzę dla niego w przyszłości posadę jak Bojan. Niespełniony talent, który ma być wzorem dla młodych. Cyrk.

1

@Bartek1817 Barcelona to pikuś przy Manchesterze United od odejścia Fergusona.

0

@Emhyr Lewy jest przesadnie krytykowany. Nie rozumiem, że każdy oczekuje od niego takich liczb jak w Bayernie. Tam minęły lata zanim wykręcił sezony życiowe, drużyna grała na niego i był młodszy, lepszy fizycznie. 36 letni Lewy ma udział przy 35 golach w sezonie a ludzie niezadowoleni bo nie kreuje jak Benzema w sezonie życia. Jego gra nie była tak słaba jak się wydaje, nie była też super dobra. Był to sezon dobry w jego wykonaniu.

0

@Emhyr Lewy w 1 połowie sezonu 23/24 rozegrał 22 mecze strzelił 9 bramek i miał 5 asyst. W drugiej połowie 27 spotkań 17 bramek i 4 asysty. Liczby pokazują wyraźną różnicę. Druga połowa sezonu to już Puchar Króla i Superpuchar.

0

@Emhyr Nic takiego nie powiedziałem. Ale powiedz jak to ma wpływ na formę Roberta skoro sam Robert miał lepszą drugą połowę sezonu od pierwszej.

0

@MeAndSwan Niech on lepiej przygotuje należyte pożegnanie dla Messiego.

1

@Emhyr Zły wpływ na formę piłkarza Barcelony XD Rozmawiam z dojrzałą osobą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?