Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Magicc89PL Jaka paskudna zagrywka. Dlaczego Bojan pracuje w Barcelonie? Dlatego, że jest wychowankiem i jak widać miał kontakty.
0
Po tych wypowiedziach widzę dla niego w przyszłości posadę jak Bojan. Niespełniony talent, który ma być wzorem dla młodych. Cyrk.
1
@Bartek1817 Barcelona to pikuś przy Manchesterze United od odejścia Fergusona.
0
@Emhyr Lewy jest przesadnie krytykowany. Nie rozumiem, że każdy oczekuje od niego takich liczb jak w Bayernie. Tam minęły lata zanim wykręcił sezony życiowe, drużyna grała na niego i był młodszy, lepszy fizycznie. 36 letni Lewy ma udział przy 35 golach w sezonie a ludzie niezadowoleni bo nie kreuje jak Benzema w sezonie życia. Jego gra nie była tak słaba jak się wydaje, nie była też super dobra. Był to sezon dobry w jego wykonaniu.
0
@Emhyr Lewy w 1 połowie sezonu 23/24 rozegrał 22 mecze strzelił 9 bramek i miał 5 asyst. W drugiej połowie 27 spotkań 17 bramek i 4 asysty. Liczby pokazują wyraźną różnicę. Druga połowa sezonu to już Puchar Króla i Superpuchar.
0
@Emhyr Nic takiego nie powiedziałem. Ale powiedz jak to ma wpływ na formę Roberta skoro sam Robert miał lepszą drugą połowę sezonu od pierwszej.
0
@MeAndSwan Niech on lepiej przygotuje należyte pożegnanie dla Messiego.
1
@Emhyr Zły wpływ na formę piłkarza Barcelony XD Rozmawiam z dojrzałą osobą?
1
@Emhyr Mnie dziwi, że ty tak się nakręcasz bachatą i życiem rodziny Lewandowskich, że nawet wykłócasz się o słowa Borka. Po co się tak tym przejmować?
0
@Emhyr Rozwinął temat i powiedział co sam o tym myśli. Co to za problem?
0
@Emhyr Tak, dobrze mówi. Bo te wymoczki się śmieją a Borek pracuje w publicznej TV, ma kontakt z Lewym czasami i musi uważać na słowa i bronić najlepszego polskiego piłkarza w historii, czyli również bronić jego rodziny. To co sobie sam myśli to może być inna sprawa, ale publiczne śmiechy to już inna rzecz.
1
@Emhyr Przynajmniej jest profesjonalny w przeciwieństwie do tych śmieszków.
0
@zadafcb Neymar w City u Pepa. Jestem tego bardzo ciekawy. Tak samo byłem za tym by Leo tam odszedł w 2020 gdy wysłał faks. Myślę, że Leo z Pepem by zniszczył Premier League i fani tejże ligi by nie mieli żadnych wątpliwości.
0
@Joe_Barbaro Hiszpania od zawsze.
0
@norbi77 Jeśli wygra Euro i będzie takim kozakiem jak w Realu to przychylę się do tego, ale tylko jeśli Vinicius da ciała na Copa.
0
@against_modern_football Jego wyjście z bramki gdy Adeyemi miał sam na sam. Zobacz jaki Courtois tam wielki się stał. Lunin mógłby się tak nie zachować.
0
@Sulimo Z Brazylii jedynie szkoda mi Neymara. On w tej kadrze nie zawodził, zawsze dawał 100%, ale to drużyna często go zawodziła jak np z Chorwacją. Jak można strzelić bramkę w dogrywce i zamiast zagrać mądrze i się umiejętnie bronić to zagrać na hura i zostawić obronę samą. No amatorka totalna.
1
@Fenelon Idealnie to ująłeś. Taki jest jego charakter i nie mógł się pogodzić, że w Europie już był jednym z wielu przeciętnych graczy a wręcz często wyglądało to już karykaturalnie.
1
@barcelonaLM 40 letni dzieciak.
0
De Jong będzie grał w pierwszej jedenastce kosztem Gaviego. Przynajmniej dopóki ten nie wróci po urazie do sprawności i formy.
0
@TR3YWAY To prawda, jednak nie uważam by to fizyczność była kluczowa w tych porażkach.
0
@TR3YWAY W takim razie to 0-4 jest z zeszłego. Mówimy o minionym sezonie to można podać wygraną z Realem po golu Kessiego i zdominowanie ich w finale Superpucharu. Tak to jest, raz oni wygrają, raz my.
0
@TR3YWAY 0-4 to był jednorazowy wyskok. O jakim 1-4 mówisz w tym sezonie?
0
@Katalończyk 99 Jak mogli nie mieć sił w 1 połowie jak w 2 połowach często odwracali losy meczów więcej biegając.
0
@Krzysztof1987 Atletico nas ograło jak chce? PSG potrzebowało przewagi zawodnika, mecze z Realem były na styku z kontrowersjami sędziowskimi. Głównym problemem była zła organizacja gry, a zwłaszcza obronnej. Z wyjątkiem kilku meczów.
0
@TR3YWAY Dobrze, tylko powiedzcie mi gdzie w tym sezonie drużynowo był problem z przygotowaniem fizycznym? Były jednostki jak Pedri, który co chwilę miał kontuzje. Przygotowanie to jedno bo trzeba zmniejszyć listę kontuzjowanych, ale przede wszystkim decydowały błędy w obronie, brak skuteczności i często błędy indywidualne. To nie była kwestia przygotowania fizycznego.
0
@Barcasub On nie ma na to wpływu.
2
Dla mnie Araujo. Totalnie zawalił finał superpucharu i zawalił nam Ligę Mistrzów w okropnym stylu. Do tego cyrki z „zasadami” gdy nie można było go skrytykować jak Gundogan. Zbyt często odcina mu prąd.
2
@Tabaluga37 Shaolin Soccer to najlepszy film.
0
Znacie jakieś dobre filmy o tematyce piłki nożnej?